Krvny rozbor

Vstup od 18 rokov

Re: Krvny rozbor

Príspevokod užívateľa 028! » 09.07.2019

edgarius: jo, i ta je možná v tomto případě, dokonce i žloutenka co jsem si četl. Pochybuji ale, že něco z toho budu mít (podle dalších příznaků, co jsou s tím spojené), ale jdu preventivně na infekční, kde by na to měli přijít, pokud by tam něco z toho bylo.

nokos: právě četl jsem to u sponzora v seznamu, kde je u ursosan v závorce „liek na obličky“, takže mi to bylo divné. Aspoň teď budu vědět.

Rowatinex jsem dokoupil a rowachol taky preventivně dávám.
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 184 krát
Bolo mu ďakované: 40 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 09.07.2019

Beru Ursosan, silymarin i ty další produkty, Zabírají mi jen vyšší dávky a na noc! Jeden Ursosan je nic. Dva mají účinek ne dvojnásobek ale spíš trojnásobek 😁
To není o subjektivním pocitu, nýbrž o testu...
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 69 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.07.2019

Zalezi n tom ake mas gramaze
500mg udca musi stacit
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 216 krát
Bolo mu ďakované: 485 krát

Príspevokod užívateľa Raklo » 12.07.2019

Poprvé dávám t3 k trenu, 50mcg denně, byl jsem na testech a t3 mám v normě. Je možné, že jsem ho předtím měl tak nízko a až 50mcg mě hodilo do normálu? Nebo ještě mě napadlo, ze HL je cca 6 hodin a od poslední tablety to bylo asi 8. Zajímá mě, jestli je to normální, nebo ten tiromel co mám je shit. Díky za odpovědi
Raklo
Dátum registrácie: 24.06.2018
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa silný » 12.07.2019

Podla mňa to bude kombinácia všetkého :) 50mcg je celkom málo aby tam bol oproti normálu dáky veľký rozdiel + aj ten HL, že už tá hladina nebola najvyššia...+ aj Tren znižuje T3
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa Igi89 » 15.07.2019

Nazdar momentalne
Tst e 250mge4d... idem 2a pol mesiaca
Nandrol deka250mg e4d ...idem 2 mesiac
Boldenon 125mg e4d...idem 2,5 mesiaca
Oxandolon 60mg ed...isiel som 6 t.. momentalne som2 tyzden bez
Po skonceni oxandrolonu som tam hodil drost e 250 e4d
Mam v plane potiahnut este 1,5 mesiaca
Ako prevenciu..som hodil silymarin,sylibin, pestrec mariansky(mlety)
Rowarinex
Len sa mi nepozdavaju tie testy..od kedy som.vyhodil oxač som strasne unaveny sila sila rapidne dole
Cely den sa nevie prebrat stale zyvam...proate naprd..slaba pumpa
...mam v plane este dat 3t pauxu od oralov a na posledne 4 t prihodit zas ox..
Trocha ma znepokojuje ten kreatinin a pecen
Hormony ani nehovorim
Neskor prejdem do mosta
Vas nazor dikes
Prílohy
20190715_153928.jpg
20190715_153928.jpg (32.83 KiB) 1605 zobrazení
20190715_153950.jpg
20190715_153950.jpg (43.33 KiB) 1605 zobrazení
Igi89
Dátum registrácie: 10.02.2018
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 15.07.2019

No, ta pecen dostala solidne... A nwm, zda to ma spolecne s unavou.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.07.2019

Unava podla mna bude zvysenym progesteronom
No tazko povedat az tak vysoko to nieje
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 216 krát
Bolo mu ďakované: 485 krát

Unava podla mna bude zvysenym progesteronom
No tazko povedat az tak vysoko to nieje
Na prog asi nic nepomaha co??
A na prl som dal kaberbolin 0,25 mg e2w..bude stacit?
Igi89

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 15.07.2019

Už niekoľko krát som čítal o kombinácii boldenónu a oxandrolónu, s tým, že ľuďom robí problém s pečeňovými hodnotami a hodnotami obličiek. Viem, akosi to nedáva logiku, prečo práve boldenon, ale keď trošku pogooglite, nájdete aj štúdiu, kde ako jediný injekčný roid, konkrétne boldenón mal dosť nepriaznivé účinky na pečeň. Ale nikdy som sa v tom viac nešprtal, čiže len púšťam info, ktorú som vylovil z pamäti.

Ak máš možnosť dať preč krv, sprav to, pomôže ti to, aj si myslím, že je čas, RBC a HGB máš mierne nad limit, hej je to len málo nad limit, ale spolu spravia svoje. Budeš sa oveľa lepšie cítiť.

E2 máš nízke, na to že si v cykle, potrebuješ E2 mať mierne nad limit. Koľko IA si dával počas cyklu?

Štítna zľaza ? Nemáš asi výsledky žiadne že?

HCG? Dával si? Veľa ľudí neriešie, že LH cez cyklus padne takmer na nulu, receptory LH nie sú len v semenníkoch, ale aj v iných častiach tela. HCG síce nie je LH ale len analogom LH, no vie pôsobiť aj v receptoroch v ostatných častiach tela, nie len v semenníkoch. Pozrite si štúdie a rôzne skúsenosti ľudí v mostovaní medzi cyklami, kde ak chýba HCG, úplne upadáva energia a prichádza úvana, po pridaní HCG sa to mení, no škoda že nie u všetkých. HCG má vplyv aj na štítnu zľazu, mozog, je tam toh viac.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Momentalne moznost dat prec krv nemam..jedine aby som ju isiel darovat...len ci ma zoberu bude to otazne..
Momentalne davam HCG 500ui...e3d..takto chcem vystrielat cele balenie
A E2 korigujem anastazolom 0,5 mg e2d...ale asi to natiahnem na e3d
Stitnu zlazu nemam
Igi89

Príspevokod užívateľa silný » 15.07.2019

Už niekoľko krát som čítal o kombinácii boldenónu a oxandrolónu, s tým, že ľuďom robí problém s pečeňovými hodnotami a hodnotami obličiek. Viem, akosi to nedáva logiku, prečo práve boldenon, ale keď trošku pogooglite, nájdete aj štúdiu, kde ako jediný injekčný roid, konkrétne boldenón mal dosť nepriaznivé účinky na pečeň. Ale nikdy som sa v tom viac nešprtal, čiže len púšťam info, ktorú som vylovil z pamäti.
Kedysi dávnejšie asi 2+ roky dozadu som išiel boldenon celkom dlho 5-6 mesiacov, cca 500-600mg. V tej dobe som ešte chodil na nefrologiu na pravidelné odbery, kvôli obličkám, tiež som mal vtedy dosť na piču všetky testy okolo obličiek... doktorka si to nevedela vysvetliť, vraj je tam dáky zápal alebo čo, chcela ma poslať na biopsiu a nasadiť kortikosteroidy lebo nevedela, čo s tým... vtedy som trochu začal pátrať a tiež som našiel pár štúdii o tom, že Boldenon dosť zle pôsôbí na obličky resp. zhoršuje výsledky testov...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 15.07.2019

Ja som zas mal na boldenone horsie pecenove testy aj pri nizkych davkach metylov. Oblicky mam stale nad limit
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 118 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 16.07.2019

Momentalne moznost dat prec krv nemam..jedine aby som ju isiel darovat...len ci ma zoberu bude to otazne..
Stitnu zlazu nemam
No to ťa nevezmu na odber, musiš si len vybaviť alebo pustiť sám, ale zase nie len tak, že to z teba vyjde za minutu a stratíš vedomie :D to treba vedieť

HCG si začal dávať až teraz? Ak hej, tak skús odsledovať zmenu teraz, či ti to trošku nepolepší.

Ano, anastrozol daj tak ako pišeš, E3D radšej, v cykle musíš mať estrogény vyššie, alebo aspoň v horných hraniciach, ale lepšie je ak je nad hraničnými hodnotami.

Tá štítna zľaza vie robiť svoje, jeden z prvých faktorov pri únave, čo treba sledovať je citlivosť na inzulín, respektíve "cukor" v krvi a hodnoty štítnej žľazy a tak by som riešil ďalšie veci. Glykémiu si mal hádam dobru, nie?
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Igi89 » 16.07.2019

Stitnu zlazu nemam
No to ťa nevezmu na odber, musiš si len vybaviť alebo pustiť sám, ale zase nie len tak, že to z teba vyjde za minutu a stratíš vedomie :D to treba vedieť

HCG si začal dávať až teraz? Ak hej, tak skús odsledovať zmenu teraz, či ti to trošku nepolepší.

Ano, anastrozol daj tak ako pišeš, E3D radšej, v cykle musíš mať estrogény vyššie, alebo aspoň v horných hraniciach, ale lepšie je ak je nad hraničnými hodnotami.

Tá štítna zľaza vie robiť svoje, jeden z prvých faktorov pri únave, čo treba sledovať je citlivosť na inzulín, respektíve "cukor" v krvi a hodnoty štítnej žľazy a tak by som riešil ďalšie veci. Glykémiu si mal hádam dobru, nie?
Hcg sa snazim davat pravidelne...len teraz som mal dlhsi vypadok...ale nemam original lekaren ale magnyl
Do tej krvy sa sam pustat ircite nebudem...ak mozes porad s tym
..cukor meram pravidelne ..mam v rodine cukrovkara takze to si sledujem
Igi89

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných