Krvny rozbor

Vstup od 18 rokov

Re: Krvny rozbor

Príspevokod užívateľa rapsic » 06.06.2019

Neviem. Mas 22 rokov riesit hormony ako natty je fakt zbytocne
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 553 krát

Príspevokod užívateľa Nicolas » 06.06.2019

A čo si myslíš, že prvá vec ktorou som začal bola, že mm **** sa citím, pojdem na krv.. toto bol až posledný krok, jebal som vitamíny minerály, spal vela, skusal caje vselijake.. a neviem myslel som si, že to može byť pečeň, alebo estrogén, keď už to neni ani to tak neviem
Nicolas
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 06.06.2019

Tvle, taky jsem porad unaveny, bez enegie a porad bych spal. A to natty fakt nejsem :D
A proc to chces resit AS, proc ne treba koksem?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 234 krát

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 06.06.2019

A čo si myslíš, že prvá vec ktorou som začal bola, že mm **** sa citím, pojdem na krv.. toto bol až posledný krok, jebal som vitamíny minerály, spal vela, skusal caje vselijake.. a neviem myslel som si, že to može byť pečeň, alebo estrogén, keď už to neni ani to tak neviem
tak hormonální problém můžeš vyloučit. Já měl TST asi půl roku 7-10 a to jsem se opravdu cítil jako hovno. Teď jsem dva měsíce na TRT. Gel, který mě drží na "blbých" 13 nmol a jsem jiný člověk.
Michal1986
Dátum registrácie: 13.03.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Len som to skôr pripisoval tomu estrogénu, či neni vysoký a nerobí šarapatu, ale asi to s tým nič nemá..
Nicolas

Tvle, taky jsem porad unaveny, bez enegie a porad bych spal. A to natty fakt nejsem :D
A proc to chces resit AS, proc ne treba koksem?
A neviem ten koks ide do peňazí dosť podla mňa :D
Nicolas

Príspevokod užívateľa M4t3S » 06.06.2019

Daj si denne o jednu kavu viac a normalne cvic, zatial to netreba hrotit s AAS
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 06.06.2019

nicolas, priviaz si jednorucku na hokejku a zmizni na stadion.. doping zbytocny pre teba
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 542 krát
Bolo mu ďakované: 430 krát

nicolas, priviaz si jednorucku na hokejku a zmizni na stadion.. doping zbytocny pre teba
Keby to tak dnes ešte funguje :D ale neviem, či sme sa pochopili ja nepotrebujem svalové priprastky, dnes v hokeji je najdôležitejšia dynamika, regenerácia a hlava samozrejme, lenže tu majú vačšinou nastrielaní úplne inde ako my naturálovia :D rozmyšlal som aj nad rasťakom, ale preto sa obraciam na vás skúsenejších.. môj dobrý kamarát hrá vo Švedsku druhú najvyššiu ligu a hovoril, že turinabol a oxan sú na dennom poriadku vraj bez tesťaku sú potom dojebaný, ale vraj fungujú takto normálne, len chcem v tom mať poriadok trošku
Nicolas

Daj si denne o jednu kavu viac a normalne cvic, zatial to netreba hrotit s AAS
Kávu nepijem :D a rozmyslam nad tym preto, lebo mozno to bude posledna sezona, ked nepodpisem do 2 rokov niečo čo mi bude stáť za to kym študujem ešte tak to zabalim.. inak by som to jebal a hral len pre radosť ako do 18 :D
Nicolas

Príspevokod užívateľa carolusrex » 06.06.2019

Chlapi výsledky testov po cirka 2 rokoch na syntetickom TST v terapeutických dávkach (občas vyšších do 500mg záleží od obdobia).Myslím si,že je to celkom v poriadku.Ten SHBG ma docela prekvapuje (pozitívne) a testosteron tiež,keďže ho mám už 2 týždne preč vysadený :D čo myslíte ?
Já myslím, že je ta radost předčasná. FSH máš vyplé, takže těch 17 je sice krásných, ale není tvých.. dej tomu dalších pár týdnů OFF a uvidíš, na čem budeš
To je jasné že FSH je dole,keďže hcg cyklujem nepravidelne a vysádzam vždy len na pár týždňov.Je pravda,že pocitovo to začína byť najhoršie až v tom tretom-štvrtom.
carolusrex
Dátum registrácie: 05.06.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 06.06.2019

tak podoj kamarata o pravy hokejovy recept dopingovy
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 542 krát
Bolo mu ďakované: 430 krát

tak podoj kamarata o pravy hokejovy recept dopingovy
Veď píšem, že turinabol, alebo oxan samotný, ale asi to časom začne aromatizovať keď pojdem bez tesťaku a potom nebude dobre :D ale už mi tu pár kuchárov napísalo čo by bolo dobré tam poslať tak to naštudujem ešte poriadne a potom napíšem vyjadrenie :D
Nicolas

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 06.06.2019

Ja by som turin a ani Oxan samotný nedával. Vypne ti to tvorbu vlastného tst, a postupom času budeš mat práveže malo E2, keďže nebudeš dávať exogénny TST a nebudeš mat ani vlastný, ktorý by konvertoval na E2, čo považujem v akomkoľvek športe za chybu, ísť samotný DHT dlhšiu dobu. Možno keď 4-5 týždňov max, ale určite nie pre tvoje účely. Ty potrebuješ niečo na celu sezónu a nie na pár týždňov, a tak príde kríza?

Jedine ak tak dáš DHT spolu s hcg už keď nechceš Tst, a ten ti zabezpečí aby si mal dosť Tst a následne aj E2, len neviem či veľmi rozumieš súvislostiam a tomu čo ti chcem naznačiť a napísať, samozrejme nemyslím to v zlom
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Ja by som turin a ani Oxan samotný nedával. Vypne ti to tvorbu vlastného tst, a postupom času budeš mat práveže malo E2, keďže nebudeš dávať exogénny TST a nebudeš mat ani vlastný, ktorý by konvertoval na E2, čo považujem v akomkoľvek športe za chybu, ísť samotný DHT dlhšiu dobu. Možno keď 4-5 týždňov max, ale určite nie pre tvoje účely. Ty potrebuješ niečo na celu sezónu a nie na pár týždňov, a tak príde kríza?

Jedine ak tak dáš DHT spolu s hcg už keď nechceš Tst, a ten ti zabezpečí aby si mal dosť Tst a následne aj E2, len neviem či veľmi rozumieš súvislostiam a tomu čo ti chcem naznačiť a napísať, samozrejme nemyslím to v zlom
Rozumiem ti jasne, ja nemam problem s tym testakom vobec praveze, len rozmyslam este nad variantom ze by som isiel len do rastaku a ten by mal minimalne naplnit ten potencial regeneracie, len presne to tu studujem co bude optimalne pre mna a zase ten rastak pojde aj velmi do penazi a co som pocul ze minimalne tych 6IU denne by bolo dobre davat a asi dlhsie ako par tyzdnov
Nicolas

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Cawalli, Lukas02, rapsic a 22 neregistrovaných