Krvny rozbor

Vstup od 18 rokov

Re: Krvny rozbor

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 06.06.2019

6iu pharma hgh je hodně. Navíc paradoxně z toho můžeš být více unavený a ospalý.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 211 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 06.06.2019

Ja by som turin a ani Oxan samotný nedával. Vypne ti to tvorbu vlastného tst, a postupom času budeš mat práveže malo E2, keďže nebudeš dávať exogénny TST a nebudeš mat ani vlastný, ktorý by konvertoval na E2, čo považujem v akomkoľvek športe za chybu, ísť samotný DHT dlhšiu dobu. Možno keď 4-5 týždňov max, ale určite nie pre tvoje účely. Ty potrebuješ niečo na celu sezónu a nie na pár týždňov, a tak príde kríza?

Jedine ak tak dáš DHT spolu s hcg už keď nechceš Tst, a ten ti zabezpečí aby si mal dosť Tst a následne aj E2, len neviem či veľmi rozumieš súvislostiam a tomu čo ti chcem naznačiť a napísať, samozrejme nemyslím to v zlom
Rozumiem ti jasne, ja nemam problem s tym testakom vobec praveze, len rozmyslam este nad variantom ze by som isiel len do rastaku a ten by mal minimalne naplnit ten potencial regeneracie, len presne to tu studujem co bude optimalne pre mna a zase ten rastak pojde aj velmi do penazi a co som pocul ze minimalne tych 6IU denne by bolo dobre davat a asi dlhsie ako par tyzdnov
Na rege učinky stačia 2-3 iu maximálne, ak máš kvalitný rh tak aj 2 iu, alebo si zaobstaraj ibutamoren, bude prospešný a lacnejší. Ale tých 6 iu je fakt veľa, už ti to aj napísal Carnapolis v príspevku predomnou.
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Nicolas » 07.06.2019

Okej pozriem na tie sarms este, ale po nich som pozeral, ze zase pct by sa patrilo, ci ani nie?
Nicolas
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa Nicolas » 07.06.2019

6iu pharma hgh je hodně. Navíc paradoxně z toho můžeš být více unavený a ospalý.
Ďakujem, diler chcel vacsie predaje asi :D
Nicolas
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa nichlaus » 13.06.2019

čau lidi, o kolik se tak cca sníží červený krvinky když darujete krev? což je cca 400-450ml
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 13.06.2019

3
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 211 krát

to je dost, to zas budu mít moc málo 😁
nichlaus

Príspevokod užívateľa Darty » 13.06.2019

sak teda ale jak sa mizes toto opytat
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 112 krát
Bolo mu ďakované: 407 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 13.06.2019

čau lidi, o kolik se tak cca sníží červený krvinky když darujete krev? což je cca 400-450ml
:cage2:

toto je to co mi tu chyba, absolutne kokotske irelevantne nic neriesiace sracky a konstatovania, od cloveka co chce zlepsit daco v hokeji lebo ruska juniorka ho valcuje. ok tak dufam ze teda ti to pomoze k zlepseniu

znizi sa ti prave o tolko, kolko ich je v 0,4-0,45 L krvi.

ALEBO

z celkoveho objemu vlastnej krvi zistis kolko % podiel tvori odobrate mnozdtvo krvi a prave o tolko percent cervenych krviniek si prisiel

ALEBO

smiem vediet k comu to je alebo tebe dobre?
nie si ziadna kapacita, aby si tu viedol rovnocennu diskusiu. nie je to odkaz ale pre tych co zlozia dementny dotaznso snahou dostat odpoved ktoru by radi prijali. nemehajte cas ludom a zite realne
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 466 krát
Bolo mu ďakované: 344 krát

mam zvýšené krvinky, potřebuju je snížit abych byl v rozmezí 4-5,8 kvůli zdravotním testům v práci, tak mě zajímalo jestli má někdo zkušenost po darování krve o kolik cca jim to spadlo...
nichlaus

Príspevokod užívateľa edgarius » 13.06.2019

lenze to ti beru len z ruky, tam je menej krviniek, takze to nevypocitas...
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 138 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 13.06.2019

mam zvýšené krvinky, potřebuju je snížit abych byl v rozmezí 4-5,8 kvůli zdravotním testům v práci, tak mě zajímalo jestli má někdo zkušenost po darování krve o kolik cca jim to spadlo...

muz ma 4.5-5.5 l krvi, cize 5l mas, zoberu ti 0,5l, cize 10%. Vsetkeho ti klesne o 10%, aj krvinky.
Teraz si pozri svoje papíry, najdi si svoju odmeranu hodnotu krviniek, z hlavy povedzme ak mas 6,4 tak sa posunies na 5,8 tym odberom cca 0,4-5l .. inac, chodil si do skoly?
nie si ziadna kapacita, aby si tu viedol rovnocennu diskusiu. nie je to odkaz ale pre tych co zlozia dementny dotaznso snahou dostat odpoved ktoru by radi prijali. nemehajte cas ludom a zite realne
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 466 krát
Bolo mu ďakované: 344 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 14.06.2019

toto s krvinkami sa tam neprebera
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 138 krát

Príspevokod užívateľa A42 » 14.06.2019

toto s krvinkami sa tam neprebera
Potkají se dva kluci, co spolu chodili na základní školu kdysi a nyni jim je 30let, ten jeden říká, hele, Ty jsi nejakel velkej, co vůbec děláš za práci? Odpoví, jsem profesionální kulrurista, první říká, teda čumím, vždyť Ti telocvik vubec nešel, velký odpoví, ale chemie ano😉
A42
Dátum registrácie: 04.02.2019
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 14.06.2019

Keby to bolo len o chemii
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 215 krát
Bolo mu ďakované: 480 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], jules winnfield a 26 neregistrovaných