Krvny rozbor

Vstup od 18 rokov

Re: Krvny rozbor

Príspevokod užívateľa dem » 17.12.2018

Ono je to všetko pekne ale keď človek rozmýšľa ďaleko dopredu čo bude ak sa dožije 70 a viac budeme si stále pichať...? Koľko ľudí je stále natom vcelku OK aj v takomto veku a športuje atď. a pritom v živote doseba nič nedali (ja ich niekoľko poznám aj vo svojom blízkom okolí).
dem
Dátum registrácie: 26.08.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa silný » 17.12.2018

A co sa bojis ze sa ti v 70 budu ruky triast a budes mat po kazdej aplikacii PIP? :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa dem » 17.12.2018

A co sa bojis ze sa ti v 70 budu ruky triast a budes mat po kazdej aplikacii PIP? :)

No čoskoro mi bude len 50 ale človek už sem tam uvažuje aj ďaleko do budúcna, no moc si to neviem predstaviť napríklad len kupovať to v takom veku od dílerov a podobne... ale to je len taka moja úvaha. Inak mne sa trasú ruky už aj teraz ale mam to šťastie že mi pichala ASS vždy manželka :grinning: .
Naposledy upravil/-a dem v 17.12.2018, upravené celkom 1 krát.
dem
Dátum registrácie: 26.08.2018
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 17.12.2018

Poslu ti postou :)
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 522 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 17.12.2018

aby sa tebe aspon triasli po tom clene prepac musel som. inak je to naozaj jednotlive. zalezi na dedicnych ochoreniach. pozri na cutlera, platza, olivia . a dalas sa odpalil len koli tomu ze mal vela dedicnych nemoci ktore sa mu vdaka aas priblizili skor. dr povedal ze by aj tak umrel v 30 aj keby nesypal.. aspon si to uzil
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 60 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 17.12.2018

Ono je to všetko pekne ale keď človek rozmýšľa ďaleko dopredu čo bude ak sa dožije 70 a viac budeme si stále pichať...? Koľko ľudí je stále natom vcelku OK aj v takomto veku a športuje atď. a pritom v živote doseba nič nedali (ja ich niekoľko poznám aj vo svojom blízkom okolí).
sportu zdar 👍🏻
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa silný » 17.12.2018

aby sa tebe aspon triasli po tom clene prepac musel som. inak je to naozaj jednotlive. zalezi na dedicnych ochoreniach. pozri na cutlera, platza, olivia . a dalas sa odpalil len koli tomu ze mal vela dedicnych nemoci ktore sa mu vdaka aas priblizili skor. dr povedal ze by aj tak umrel v 30 aj keby nesypal.. aspon si to uzil
Nemaj strach sak po clene sa najviac trasu :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 17.12.2018

Ale veď existuje Nebido, pichneš raz za 2 mes. a máš pokoj...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 105 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 17.12.2018

Jo minule sme toto riwsili s mirutkom
Dokonca znami to ma cele pod lekarskym dohladom este mu poistovna preplaca nebido kazde 3mesiace, a pojde kazde 2
Jeho urolog mu 2x po sebe nameral nizky tst a sam mu to navrhol ze by bolo dobre davat
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 522 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 17.12.2018

Jo minule sme toto riwsili s mirutkom
Dokonca znami to ma cele pod lekarskym dohladom este mu poistovna preplaca nebido kazde 3mesiace, a pojde kazde 2
Jeho urolog mu 2x po sebe nameral nizky tst a sam mu to navrhol ze by bolo dobre davat
Tak to cumim, ze to nektery z lekaru v CR/SK uz normalne praktikuje a navrrhl. Nice.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 17.12.2018

Jeden opravdu seriózní dotaz: jak řešit následující problém? Ospalost a únava. Je za tím nedostatek regenerace? Mám nad normu zvýšený Hmgb, hmtk atd takže možná nedostatečné prokrvování. Beru léky ředící krev. Možná to nestačí, možná jsem je nasadil pozdě...
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Novacek » 17.12.2018

Ja mam posledni dobou strasne bolave vazy. Triceps ani nemluvim to mam strasne bolesti v loktech
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Poďakoval: 175 krát
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 18.12.2018

Jeden opravdu seriózní dotaz: jak řešit následující problém? Ospalost a únava. Je za tím nedostatek regenerace? Mám nad normu zvýšený Hmgb, hmtk atd takže možná nedostatečné prokrvování. Beru léky ředící krev. Možná to nestačí, možná jsem je nasadil pozdě...
porozmyslal by som ci nezmenit pracu,unava moze byt aj zo stresu alebo ps. problemov. zacni pit kavu, viac spi alebo neukamenujte ma skus tren
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 60 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 18.12.2018

ja som tiež tiež vysadi po skoro 2 rokoch a som v pct 4 týždeň zacinam 5... no stojí to za hovno.. hlavne tam dole :/ trenujem o dosť menej(veľa roboty) a treningy sa niektoré dajú keď je motivácia a aj nejaká ta sila ostala..väčšinou to ale stojí za hovno..
ale ja som ťahal prevažne len tst od 250mg do 350/ week chvilkovo 500, nejaké oraly, proviron
som zvedavý na testy
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 18.12.2018

Inak niekedy sa davalo furt kura pct, teraz kto da pct tak je divny
Co myslite co take zle sa stane? Ze opadnu svaliky? Veru ano, vycikate vodicku potom to ostatne pomalicky pojde dolu,
Prve tyzdne je to nakkt no ked vas bavi cvicit budete chodit aj potom, da sa ta super pumpa troslu osalit nejake predtreningovky, kreatin, arginin....
Samozrejme papanica...
Aj naturalne sa da urobit pekna postava len ked uz ste mali S class tak sa tazko presada do fabie.
Ja som mal medzi kurami pauzu aj 2roky a stale som chodil cvicit, ide o to ci vas to bavi alebo nie
presne tak. Ja som naturalne na diete vyzeral lepsie jak teraz. Skusil som si PCT no AAS sa mi velmi pacia tak teraz chcem byt on trosku dlhsie a potom chcem vysadit aby som zostal funkčný. predsa len je to neprijemny pocit ked si uvedomim ze by som ako 25 rocny nebol schopny produkovat svoje vlastne hormony. Takze toto by som si chcel udrzat. preto chcem vysadzovat. ak v 30tke budem mat deti a stale ma cvicenie bude tak bavit mozno budem uvazovat trosku inak ale aj tak by som chcel aspon do 40tky pravidellne vysadzovat aspoin raz za rok
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 98 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Raklo, Tomis1987, wtfko1994 a 13 neregistrovaných