Krvny rozbor

Vstup od 18 rokov

Re: Krvny rozbor

Príspevokod užívateľa jankopan » 14.12.2018

ked jem zdravo a mam tak zly cholesterol mozem vyradit zltka s vajec a pridat nejake ovocie co napomaha. mate nato nejake uzitocne overene rady?
Ja jedávam celé vajcia a každý deň, cholesterol úplne v poriadku.
jankopan
Dátum registrácie: 18.03.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 32 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 14.12.2018

a v blaste si mal ake latky/mnozstvo? tvoj cholesterol bol aky? . ked sa pozeram na ten cholesterol neni to najhorsie ale. samozrejme ma to znepokojilo ked je aj v dobrej strave zly..
ked jem zdravo a mam tak zly cholesterol mozem vyradit zltka s vajec a pridat nejake ovocie co napomaha. mate nato nejake uzitocne overene rady?
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Užívateľov profilový obrázok
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 60 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Príspevokod užívateľa jankopan » 15.12.2018

a v blaste si mal ake latky/mnozstvo? tvoj cholesterol bol aky? . ked sa pozeram na ten cholesterol neni to najhorsie ale. samozrejme ma to znepokojilo ked je aj v dobrej strave zly..
To som bol v moste 200 mg tst c, cholesterol 3,9 som mal
jankopan
Dátum registrácie: 18.03.2017
Poďakoval: 32 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 16.12.2018

cholesterol je aj vecou genetiky.. niekto moze zrat mastne jedla a mal chol. uplne ok
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 165 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 16.12.2018

cholesterol je aj vecou genetiky.. niekto moze zrat mastne jedla a mal chol. uplne ok
uz som si myslel ze ta uniesli

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench

Príspevokod užívateľa s0re » 16.12.2018

nemam cas sem chodit a kedze som uz natural, tak aj motivacia sa nejak vytratila ;)
s0re

Príspevokod užívateľa Bench » 16.12.2018

nemam cas sem chodit a kedze som uz natural, tak aj motivacia sa nejak vytratila ;)
ty kokso fuu.a uz neplanujes vobec nic? cvicit si dufam neprestal. ako dlho si sypal celkovo? prepac ze ta okradam o cas ale zaujima ma to. vdaka

Bench

Príspevokod užívateľa s0re » 17.12.2018

Nechcem tu velmi spamovat ale na to ti este odpoviem.
Mam v zasobe 60ml tst e a 50ml npp, ktore som vlastne povodne chcel ist teraz v zime, ale rozhodol som sa skusit PCT, kt. som skoncil cca pred 2w. Trvala mesiac.
Bol som ON 10 mesiacov, nakopol som sa s HCG pred PCT, a s exe v pct. Na testy chcem ist tento tyzden.
Cvicenie stoji za xxx, to bolo vopred jasne, snazim sa ako tak drzat 2x tyzdenne, ale kedze mam aj vela povinnosti, je to dost onicom.
V buducnosti tam urcite este nieco pristrelim. Takyto zivot priemerneho jedinca ma dlho bavit nebude ;)
s0re

Príspevokod užívateľa B&J » 17.12.2018

Sore taky to tak teď mám :D byl jsem cca rok ON ( Tren,Deca nějaké oraly)
Teď začínám pct a celkem se toho bojím , bojím se jestli vůbec nějak rozumně nakopnu ..
B&J
Dátum registrácie: 15.06.2017
Poďakoval: 42 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 17.12.2018

Ja tiez planujem byt on asi 10 mesiacov takze by ma zaujimalo ako sa z toho dostanete. Sore prosim ked budes mat púo testoch mohol by si sem zavytat a podeliut sa o svoje skusenosti, Myslím si ze by to bolo pre vela z nas ovela viac prinosne ako polovica veci tu ,,,

Vopred ´dakujem
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 98 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 17.12.2018

ale. on planoval vysadit uplne ak sa nemylim. inak by isiel do mostu mi to pride lepsie. ty planujes 10mes on a potom pct? to uz tiez planujes uplne vysadit? ja som nezazil skok zhora dolu len hore a preto si to nedokazem predstavit vysadit. v posilke som ako robocop 3.0 . dnes mam blby den. praskla mi pracka na opasku ked som pridaval novu dieru do koze. za 3mesiace 10cm v pase dolu. vaha rovnaka ale nohavice padaju. nebudem este postovat progress aby ste nehovorili ze sa hram s photoshopom
Ja tiez planujem byt on asi 10 mesiacov takze by ma zaujimalo ako sa z toho dostanete. Sore prosim ked budes mat púo testoch mohol by si sem zavytat a podeliut sa o svoje skusenosti, Myslím si ze by to bolo pre vela z nas ovela viac prinosne ako polovica veci tu ,,,

Vopred ´dakujem

Bench

Príspevokod užívateľa rapsic » 17.12.2018

Inak niekedy sa davalo furt kura pct, teraz kto da pct tak je divny
Co myslite co take zle sa stane? Ze opadnu svaliky? Veru ano, vycikate vodicku potom to ostatne pomalicky pojde dolu,
Prve tyzdne je to nakkt no ked vas bavi cvicit budete chodit aj potom, da sa ta super pumpa troslu osalit nejake predtreningovky, kreatin, arginin....
Samozrejme papanica...
Aj naturalne sa da urobit pekna postava len ked uz ste mali S class tak sa tazko presada do fabie.
Ja som mal medzi kurami pauzu aj 2roky a stale som chodil cvicit, ide o to ci vas to bavi alebo nie
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 522 krát

Príspevokod užívateľa silný » 17.12.2018

ide skôr o to načo? prečo? :) da sa aj naturalne ale prečo naturalne ked s AS je to lepšie? da sa chodiť aj peší, busom, vlakom, na kolobežke, tak prečo na fabii? :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 650 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 17.12.2018

no ono vsetko je o prioritach.ja som z AS zaca v 30ke cca a samozrejme vyskusal som si aj PCT a cvicil som aj vtedy.kedze vacsina uzivatelov su okolo 20ky urcite je PCT dolezita,kazdy si tym musi prejst,zazit to aby vobec poznal ten pocit.samozrejme ked sa dostane do urciteho veku,ma vsetko usporiadane,rodinu...je to uz len na nom co v zivote prevazi.ak ovsem mas po 40ke a si rozumny tak tam by som uz PCT neriesil ale skor siel TRT ale to je cisto moj osobny nazor a toho sa budem drzat.dovody uz som x krat spominal-ked sa spominala ta Fabia..preco jazdit na Fabii ked v garazi stoji Nissan GTR-R35?
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa B&J » 17.12.2018

U takového rozhodnutí naštěstí nestojím a snad ani nebudu :D mne je aktuálně 23 a po roce on chci zkusit cca půl roku být bez toho
B&J
Dátum registrácie: 15.06.2017
Poďakoval: 42 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: capodituticapi, krokodil511, mirutko, polysmi a 10 neregistrovaných