Krvny rozbor

Vstup od 18 rokov

Re: Krvny rozbor

Príspevokod užívateľa Darty » 08.11.2018

horsie je uz len mrdat s makkym curakom a nic pri tom necitit
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 79 krát
Bolo mu ďakované: 298 krát

Príspevokod užívateľa silný » 08.11.2018

kto nezažil nevie... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 80 krát
Bolo mu ďakované: 474 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 08.11.2018

vivat sildenafil :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 79 krát
Bolo mu ďakované: 298 krát

Príspevokod užívateľa Lumicko » 09.11.2018

Tak po orgazme som este nemal nikdy zimnicu/bolest atd takze take mega vysoke hodnoty PRL ako ty som asi este nedosiahol. Ak mrdas s makkym curakom alebo nic necitis tak by som povedal ze teoreticky este mozes byt "rad" lebo by som povedal ze jedna vec je horsia a to "predcasna ejakulacia" ked sa spravis kludne aj do minuty a moc s tym nenarobis a zaroven nemozes ist da sa povedat uplne hned druhe kolo tak je to fakt dost na ***** clovek si to fakt teda seriozne ani neuzije nic povedal by som ze aj skoro najhorsie kedze v tomto pripade trpi aj ta zena lebo urcite bude nespokojna ze nevydrzis ani kkt. Inak je zvlastne ze bolo spomenute ze pri nizkom PRL je rychle dosiahnute orgazmu co by bol moj pripad ale som si isty ze nizky PRL rozhodne nemam takze co sa tyka tohto problemu v mojom pripade to sposobuje asi nieco ine a kazdopadne viacero orgazmov po sebe nedam kedze po tom prvom orgazme prichadza fakt dost vela nechut. Novacek ja nastastie teda nestriekam z cecku :D tak to mam potom asi stastie s mas este nejake dalsie priznaky?? Mirutko ver tomu ze by som si to s radostou s tebou vymenil. Inak po odcviceni / pocas cvicenia mi celkom slusne stupa libido ze napriklad teraz po odcviceni by som fakt nejaku babenku jebol dost velke chute fakt takze celkom zvlastne kedze PRL by som mal mat vysoke zas je pravda ze ten test bol 2roky dozadu tak mozno sa tie hodnoty nejak pomenili odvtedy som nebol na teste mozno by som mohol skocit v blizkej buducnosti no ale ostatne priznaky celkom mam co sa tyka vysokeho PRL aj vratane toho libida ale tam je to skor take vselijake ako kedy no vacsinou skor nizke podla mna aspon teda mal by som predstavu ze by to libido vacsinu casu malo byt dost velke take ako mavam niekedy po cviceni
Lumicko
Dátum registrácie: 07.09.2018
Poďakoval: 29 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.11.2018

boha ty si to tu pletieš asi s dakou predvolebnou diskusiou, kto to má čítať tieto litánie :) zabere to pol strany a informatívna hodnota nulová
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 80 krát
Bolo mu ďakované: 474 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 09.11.2018

Lumicko
Ty si mal ako natural aký dôvod dať si merať PRL ?
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 159 krát

Príspevokod užívateľa Lumicko » 10.11.2018

Lumicko
Ty si mal ako natural aký dôvod dať si merať PRL ?
Zdalo sa mi ze mam nejak slabe erekcie :D tak som si myslel vtedy ze mozno to je tym ze mam nizky tst alebo co tak som si u doktora (urolog) dal zmerat kolko mam testaku a popri tom odmerali vlastne aj ten PRL a este FSH a LH a vtedy som vobec netusil ze vobec existuje nieco take ako PRL :D
Lumicko
Dátum registrácie: 07.09.2018
Poďakoval: 29 krát

Príspevokod užívateľa pipo01 » 12.11.2018

Nazdar kluci, co by ste odporucili aj z vlastnej skusenosti na znizeny serotonin v krvi ? A samozrejme okrem antidepresiv, lebo s tymi zase zacinat nechcem. Diky
pipo01
Dátum registrácie: 19.10.2018

Príspevokod užívateľa meow321 » 12.11.2018

A co ti tento problem sposobuje? A ako si nato
Prisiel?
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 52 krát
Bolo mu ďakované: 81 krát

Mam to potvrdene na krvnom rozbore a sam tiez citim, ze som v poslednom case troska mimo v tomto smere
pipo01

Tak toto som fakt nikdy este nepocul aby sa niekto citil “mimo v tomto smere” a daval si merat serotonin :D
meow321

nedaval som si merat serotonin primarne, ale nevadi.....a tym mimo som myslel depresie
pipo01

Vela serotoninu nesposobuje depresie ale rotrzitost nepokoj.... No nie depresie
meow321

ale ja tu hovorim o znizenom
pipo01

Ja ze na znizenie :D ale vacsi ou vyska serotoninu neurcuje ajtak to ci mas depresie alebo nie. Ide dost aj o receptory. Mne pomaha 5-htp a d3 vitamin
meow321

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: doNny_, mirutko, Skinnyfuck, Tattoo a 35 neregistrovaných