Nakup AS zo zahraničia (problem s colnikmi)

Vstup od 18 rokov

Re: Nakup AS zo zahraničia (problem s colnikmi)

Príspevokod užívateľa Ph34k » 14.04.2019

Minule som sa bavil s jedným Poliakom v Portugalsku, v Španielsku nakúpi matros, značku si nepamätám, testak 10ml vialka za 13€, na nakladke to bachne k nákladu, náves zablombuje a ide do PL. Tam si matros pri vykladke vyberie a ma ho pekne doma. Asi si pri najbližšej ceste do ES spravím nákup aj ja :D
Užívateľov profilový obrázok
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 197 krát
Bolo mu ďakované: 98 krát

Príspevokod užívateľa majo43 » 14.04.2019

no ja hodim report o mesiac, skoda ze nikto to tu nehadze kde sa da co nakupit bez problemov...lebo prevoz je uz znacne individualna a riziko jednotlivca...
majo43
Dátum registrácie: 08.12.2018
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 14.04.2019

no ja hodim report o mesiac, skoda ze nikto to tu nehadze kde sa da co nakupit bez problemov...lebo prevoz je uz znacne individualna a riziko jednotlivca...
Nevim, třeba protože tohle je verejne forum? A precti si pravidla.
BTW: Co vim, mas tu snad overene e-shopy.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

aky je rozdiel medzi vetou , mam znameho v lekarni vs predali mi v indii v lekarni ? len sa pytam, mier
majo43

Príspevokod užívateľa rapsic » 14.04.2019

V podstate ziadny
Ale podla toho co pises chces kontakty
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 207 krát
Bolo mu ďakované: 430 krát

nie nie, kontakty sa nepytam ani nahodou,iba co je zo skusenosti bezne kupit v tej danej krajine bez problemov, krajinu ako taku povazovat za kontakt nie je na mieste
majo43

Príspevokod užívateľa Ph34k » 15.04.2019

Tak chod na FR/ES hranice La Jonquera, tzv Žumpa, vedľa pumpy Repsol je maly obchod s doplnkami výživy. Pýtaj si: Algo mejor, aceites, pastillas. Zozenies zväčša značku Loyal
Prílohy
DD362E04-28E8-4F7D-A9A0-16CFA667350E.png
DD362E04-28E8-4F7D-A9A0-16CFA667350E.png (586.53 KiB) 328 zobrazení
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 197 krát
Bolo mu ďakované: 98 krát

Príspevokod užívateľa majo43 » 16.04.2019

Neviem,mal som to vysvetliť na prvý krát celé, ide mi iba o lekáreň ... Keď už som v tom ktorom štáte, prečo si nekúpit to, čo na sk sa bez predpisu nedá, resp. nemám známosti, as ako také by som do lietadla nebral, bál by som sa, tie ale ani nie sú drahé, tak načo
majo43

Príspevokod užívateľa luhrach » 16.04.2019

Myslíš, že narosteš víc, když to bude z lékárny?
luhrach
Dátum registrácie: 23.11.2018
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 16.04.2019

dalsi mentalny profik
budes zniceny
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 433 krát
Bolo mu ďakované: 292 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 16.04.2019

aky je rozdiel medzi vetou , mam znameho v lekarni vs predali mi v indii v lekarni ? len sa pytam, mier
ak si robis piču tak mier. ak sa pytas na rozdiel vyznamu viet ze Oco ti utrel rit a vo Frankfurte mi utreli rit ini tak zacni od slovenciny a postupnym vyvojom z 4r dietata ktore nevie rozoznat rod a vyznam vety postupne prejdes k elementarnej matematike tj 1+1 a pod. a nakoniec by si sa mohol - ale nemusis- dopracovat k cviceniu pocas zivota. inac nejake sypanie a veci z lekarne NO NO NO
budes zniceny
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 433 krát
Bolo mu ďakované: 292 krát

Príspevokod užívateľa nokos » 16.04.2019

Neviem,mal som to vysvetliť na prvý krát celé, ide mi iba o lekáreň ... Keď už som v tom ktorom štáte, prečo si nekúpit to, čo na sk sa bez predpisu nedá, resp. nemám známosti, as ako také by som do lietadla nebral, bál by som sa, tie ale ani nie sú drahé, tak načo
Tak chod autom do Egypta,Turecka😃
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 36 krát

ak si robis piču tak mier. ak sa pytas na rozdiel vyznamu viet ze Oco ti utrel rit a vo Frankfurte mi utreli rit ini tak zacni od slovenciny a postupnym vyvojom z 4r dietata ktore nevie rozoznat rod a vyznam vety postupne prejdes k elementarnej matematike tj 1+1 a pod. a nakoniec by si sa mohol - ale nemusis- dopracovat k cviceniu pocas zivota. inac nejake sypanie a veci z lekarne NO NO NO
priatelu a teba mam za najprinosnejsieho tu na fore a --- ubezpecujem ta ze moj inteligencny rozvoj je na spravnej ceste od narodenia...narazal som na to,ze sa tu do mna oprel niekto za porusovanie pravidiel tu na fore,za to ze si pytam kontakty...fakt by som chcel vidiet kde som co porusil a kde som pytal kontakt..proste som dal priklad ze tu ini pisu "bol som tam a kupil som si toto"...a ja som sa iba pytal ci ma niekto skusenosti z cypru...nemyslim v tomto vlakne boli pisane info o tom ako si niekto priniesol z ktorehokolvek statu cokolvek volnopredajne...s tou ritou si si to mohol odpustit, nakolko ja beham po svete uz od dovrsenia 18teho roku...vratil som sa po 5 rokoch z norska, pred tym finsko a pod. nic ine som nerobil iba jebal 11 hodin denne a zral som ako prasa, preto som s tym sekol a presiel z poza polarneho kruhu z mimo civilizacie po 8 rokoch celkovo a prisiel za tebou susedko z ciech, som 80km severnejsie, zo 103kg som dal na 85 kg za 5 mesiacov a zacal civicit, nakolko som prestal pred 25timi rokmi,ked ze mi moj otecko neutieral ritku,nastali vaznejsie priority.. beham po svete a staci mi pracovat 7,5 hodiny a starat sa o seba, prepac ze som od prirody spekulant, nakolko mi rodicia neutreli rit mozno 40 rokov, tak som bol nuteny cely zivot ist sam za seba...pytal som sa iba na to, co sa tu niekto niekde bezne pochvalil a nikdy ho nikto neupozornil na to,ze porusuje pravidla, mam ti to fakt najst?nemyslim si ze ty si z tych co nevie o jedinej bodke ktora tu je vlozena na fore,mier aj tebe, ale beriem nazory, mas pravo byt paranoidny, lebo pri tychto prispevkoch co tu pridu novi a z toho 90% dement,ktory ta bude presviedcat ze deka sa ide solo a nemusis pct..tak ja ti verim, ale ubezpecujem ta ze si si tentokrat zle vybral obet, diky za pozornost a mier
majo43

Tak chod autom do Egypta,Turecka😃
super napad, ale pojdes predo mnou, dame stretko ak mi ujdes na malte na pumbe bratm
majo43

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných