Primobolan ?!

Vstup od 18 rokov

Re: Primobolan ?!

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 20.05.2019

Nie, je to síce DHT so silnou väzbou na AR, ale podlieha 3-alfa-HSD na slabšie 1 a 2 hydroxy metabolity. A tým že má slabú 1-metylovú skupinu, ktorá ho má chrániť pri prechode cez pečeň, je jeho reálny účinok ešte slabší. Aby si chápal, má mierne anabolické prejavy až by sa dalo povedať, že skôr silne anti-katabolické. Keď si to porovnáš s Drostanolónom, je lacnejší, tiež podlieha 3-alfa-HSD ale je viac anabolickejší ako Primo. Pri drostanolóne už skôr môžeš povedať že má miernu anabolickú aktivitu a pri primo by som vravel skôr že má silný anti-katabolický účinok. Toľko môj názor
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa finist » 21.05.2019

Nie, je to síce DHT so silnou väzbou na AR, ale podlieha 3-alfa-HSD na slabšie 1 a 2 hydroxy metabolity. A tým že má slabú 1-metylovú skupinu, ktorá ho má chrániť pri prechode cez pečeň, je jeho reálny účinok ešte slabší. Aby si chápal, má mierne anabolické prejavy až by sa dalo povedať, že skôr silne anti-katabolické. Keď si to porovnáš s Drostanolónom, je lacnejší, tiež podlieha 3-alfa-HSD ale je viac anabolickejší ako Primo. Pri drostanolóne už skôr môžeš povedať že má miernu anabolickú aktivitu a pri primo by som vravel skôr že má silný anti-katabolický účinok. Toľko môj názor
ak má mať antikatabolický účinok, musí dokázať blokovať kortizol, to ale primo nevie, na to je frajer napríklad fluoxymesteron /tvoj brácho :-) /
finist
Dátum registrácie: 30.06.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 21.05.2019

Ešte raz zopakujem svoju vetu: "....má mierne anabolické prejavy až by sa dalo povedať, že skôr silne anti-katabolické...." A ak sa tak nad tým zamyslím, aj som nedokončil myšlinku, lebo Drostanolón má 2-metyl ochranu, trošku silnejšiu a aj silnejšie metabolity, preto má aj silnejší anabolický efekt oproti Primobolanu, ale to sú aj tak malé rozdiely.

Fluoxymesterón paradoxne zvyšuje hladiny kortizolu, ale tým, že je silný antagonista glukokortikoidných receptorov, vie zabrániť jeho účinku, pri Primobolane sa nikdy nedokázalo (aspoň ja o tom neviem a ak sa to už dokázalo, tak kľudne treba to napísať), aby dokázal akýmkoľvek spôsobom viazať sa na glukoK receptory a v nich pôsobiť ako agonista alebo antagonista.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa Darty » 21.05.2019

keby si to napisal zrozumitelne stylom ze primobolan ti nepomoze svaly pribrat ale aspon pomoze udrzat tie nadobudnute tak by sa tu nemusela viest taka zbytocna debata o pre nas najzbytocnejsom roide a nemusel sa vobec spajat s kortizolom a podobnymi vecami
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 21.05.2019

pozri celú debatu od začiatku, ja som to pekne písal, uplne zrozumiteľne bez zbytočných extra výrazov, následne padla otázka, tak som ju vysvetlil už aj s extra výrazmy, keďže vieš sám ako to tu chodí, že potom sa vie niekto do toho oprieť s debilnými narážkami, nech necucám z prsta, tak len o to mi šlo
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa petrdo97 » 22.05.2019

Náhodou je příjemná změna, že se tu objevil někdo jako Fluoxy. Kvůli němu sem zas chodím.
petrdo97
Dátum registrácie: 20.10.2016
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát

Príspevokod užívateľa Unixko » 22.05.2019

Dobre že si došiel mame tu teraz rovnovahu nech ti nervy vydržia
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát