Primobolan ?!

Vstup od 18 rokov

Re: Primobolan ?!

Príspevokod užívateľa Kubo1994 » 16.09.2016

V konecnom dosledku je "jedno" co das do prvej kury.Spravis to ako kazdy jeden z nas, das prvy cyklus a budes sa citit ako kral , potom das PCT kde da budes citit ako totalne hovno...tak das znova dalsiu kuru a uz pojdes viacmenej stale ON, tak je to v 99% pripadov...
Beauty of Bodybuilding
Kubo1994
Dátum registrácie: 10.03.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Conan » 16.09.2016

V konecnom dosledku je "jedno" co das do prvej kury.Spravis to ako kazdy jeden z nas, das prvy cyklus a budes sa citit ako kral , potom das PCT kde da budes citit ako totalne hovno...tak das znova dalsiu kuru a uz pojdes viacmenej stale ON, tak je to v 99% pripadov...
To je můj případ :-D Před lety jsem měl v plánu jednu, max.dvě kůry a čekal jsem, že ze mně bude malej Arnie :-D A po vyzkoušení cvičení ON, mě už OFF nikdy nebavilo. Nebo alespoň ne tolik. Ten pocit nezničitelnosti...
Každopádně je prů*er, když Ti vypadne zdroj :-((((
Conan
Dátum registrácie: 15.09.2016

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 18.09.2016

Toto je nejbezpečnější steroid vůbec, společně s drostanolonem nejúžívanější profesionály po celý rok, avšak bez testosteronu a dalších silných androgenů naprosto k ničemu. Taktéž v malých dávkách naprosto k ničemu. Stane se jen to, že si zasereš pleť sračkama, ale žádná hypertrofie se nestane. Mně se osvědčilo 100 mg/e2d, společně s drostanolonem a testosteronem. Skutečné účinky tohoto steroidu uvidíš až s nízkou podkožní řasou.
Pharmacom vyrábí nejsilnější primobolan ze všech výrobců, mají i 200 mg/1 ml, takže jej lze dávkovat poměrně snadno k objemovým cyklům 2x týdně (Po, Čt) společně s dalšími drobroty (enanthate/cypionate/sustanon, deca/trenbolone enanthate apod.). Rozhodně jej považuji za velmi účinou náhradu orálů, společně s drostanolonem a takto lze sypat i zdravějí.
mitch.buchannan
Dátum registrácie: 30.06.2016
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Tic tac » 30.09.2016

hm...spravit 200mg/1ml prima je velmi diskutabilne...primo nebrat, skoro vsetko je fake...hlavne ak to mas za super cenu :D primo som siel vela krat, ale je to take slabe, ze som sa radsej nato vysral...davat tolko oleja a nic, a ak to skombinujes s niecim silnejsim, tak sa to strati hned...zbytocnost...ako ak mas vela penazi a vies si zohnat kvalitu, tak kludne tam daj aj 4ml EOD, ako placebo efekt to urcite bude fungovat ked tam budes prat tolko oleja :D
Tic tac
Dátum registrácie: 28.04.2016
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Aesthetik » 20.05.2019

čo ten primo od magnusu ? Dakedy sa hovorilo že pod 100€ kvalitný primo neexistuje. Teraz tu mám mag.nus ktorý si viem zohnať za ani nie 60€, šiel som ho minulý rok nejak 250/300mg e5d ku tesťáku (250mg /e5d) a taký brutal sex drive oproti samotnému TST ktorý idem teraz v rovnakej dávke že je to dosť citelný rozdiel. Otázka je bol to ozaj primo a tak účinne zrážal SHBG ako DHT a tým boostoval volny TST a tym padom libido? Alebo to bol prebalený TST a jebal som do seba vyše 2 gramov každý tyžden ?
28 y.o. lifetime natural
Užívateľov profilový obrázok
Aesthetik
Dátum registrácie: 11.01.2016

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 20.05.2019

Primo znižuje hladinu shbg slabucko, ale predsa len nejako, má jendoducho slabú väzbu na shbg.

Niekedy ceny boli prehnane, pozri sa na ceny boldu, ja si pamatam dobu keď sa 2000 mg boldu kupovalo za 3 tis korún a dnes vieš kúpiť zhruba za 1/3 v prepočet na €

Nemyslím si ze si dával 2g tst do seba, pretože vysoké dávky nie sú hneď zárukou parádneho libida, skôr by som sa uberal tou myslienkou, že to čo bolo pred rokom, tak už bolo a dnes potrebuješ vyššie dávky, alebo sa treba pozrieť na krvný obraz s akým sie diel do cyklu vtedy a aký si ho ako počas cyklu a aký máš teraz. To veľa napovie. Nemôžeš porovnať cykly nikdy, do každého cyklu ideš s inou hormonálnom rovnováhou/nerovnováhou, inou citlivosťou, máš určite aj posunutý prah vnímania, to čo vtedy bolo wau je dnes už nič moc :D

A hlavne primo je skôr silne anti-katabolicky roid, niekto povie že aj mierne anabolický, ale no :D čiže netreba od neho veľa čakať. Ale ti isto vieš už. Ak máš aj nejaké cykly za sebou by som po 600 mg týždenne ani nešiel
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 20.05.2019

Je ok
Naposledy upravil/-a mirutko v 20.05.2019, upravené celkom 1 krát.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 100 krát
Bolo mu ďakované: 409 krát

Čo methan? ten blokuje shbg lepšie ?
28 y.o. lifetime natural
Aesthetik

Methan neblokuje SHBG, snazim sa sem dat test, ale nejde mi to, chvilu strpenia...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko

ok, som zvedavý
28 y.o. lifetime natural
Aesthetik

Methenolone-Enanthate-Magnus-Labtest.jpg
Methenolone-Enanthate-Magnus-Labtest.jpg (44.74 KiB) 237 zobrazení
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko

Príspevokod užívateľa Prometheus » 20.05.2019

To s tým methanom je kokotina, všetko závisí od pct a ďalšia vec nič nad genetické maximum neudrzis a mohol si mať aj kúru oxan s drostanolom. Daj tam methan 30mg test 250 a provi 50 od 7 týždňa, na prvý cyklus úplne super vec. Vymyslas kokotiny na prvú kúru, čítate pičoviny na internete a vysvetľujete si to po svojom a potom tu bludy vznikajú a iné fámy.
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

jááj tento Jánošíkovský test som videl bol som aj na jeho webe, kto to je vlastne vieme ? dôveryhodnosť tých testov ?
28 y.o. lifetime natural
Aesthetik

Príspevokod užívateľa rapsic » 20.05.2019

Je to doveryhodne
Dole mas aj overovaci kod mozes to overit u neho na stranke , davali sme ku nemu niekolko produktov overit
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 216 krát
Bolo mu ďakované: 485 krát

Príspevokod užívateľa finist » 20.05.2019

A hlavne primo je skôr silne anti-katabolicky roid -
myslíš to tak, že inhibuje kortizol ?
finist
Dátum registrácie: 30.06.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných