Primobolan ?!

Vstup od 18 rokov

Primobolan ?!

Príspevokod užívateľa waocaseki » 14.09.2016

Caute borci,
Tak mam 80kg pri vyske 168cm celkom vysakany.
Rozhodol som sa ze o mesiac to tam poslem.
Uvazoval na prvy cyklus bud dianabol alebo tst enanthate.
No prislo mi to dost ako vyhodene peniaze a marnenie casom kedze sa z toho da nabrat cca 5-10kg.
No spadne vam 80-90% hmotnosti po vysadeni.
Ked v tom som objavil steroid primabolan.
Pisu ze je mozne nabrat 4-9kg kvalitnej hmoty za cyklus a zevraj skoro vsetka po vysadeni ostane.
Dalej nevyhadzuje vlastny tst cize netreba pct.
Dalsim velkym plus bolo ze ma minimalne androgenne ucinky a ze vobec nie je toxicky.
Chcem ist cyklus 200mg/tyzden pod dobu 12 tyzdnov.
Tak sa chcem spytat mate niekto s primobolanom skusnosti a co si o tom myslite dakujem.:
waocaseki
Dátum registrácie: 14.09.2016
Cash on hand: Locked

Re: Primobolan ?!

Príspevokod užívateľa Loutka » 14.09.2016

mas zle info, primobolon znizuje endo tst, primobolan samotny na 200mg/t skoro vobec nepocitis, primobolan je vyborny roid v kombinacii s tst ale nie pri takom davkovani
sam som nedavno isiel primo + tst 300/250mg tyzdenne, isiel som ho skoro tri mesiace a vysledok bol, ze som pribral 2 kilo, sice kvalitu ale "iba" 2 kila
odporucam ti ist 400mg/t prima a k nemu tst 250mg tyzdenne a este by som k tomi dal oxandrolon a to cele potiahni.aspon 16t a budes mat vybornu kuru s minimom vedlajsakov, a nejake to kilecko kvalitky naveries, ale nie 10kilo, to isto nie

len doplnim - dufam ze si si pozeral cenu primobolanu, musis kupit overenu znacku lebo sa.veeelmi fejkuje a nevyhoda je aj jeho mnozstvo v 1ml
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 14.09.2016

presne ako pise pan Loutka... (podozrivo) lacny primobolan = drahy prebaleny TST (+pripadne trochu drosty) = fake
16w kura v style tst+primo+oxan je asi ta najmenej toxicka a najsetrnejsia kura aka sa da urobit, sice na nej vela nenaberies, ale (skoro) vsetko ti ostane... na druhej strane - je to kura pre "milionarov" :D
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
Užívateľov profilový obrázok
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 138 krát

Super chlapy dakujem.
Este kolko oxandrolonu tam poslat ?

Mozes mi poslat link na ten primobolan co si mal ?
Ja som chcel brat tento http://www.steroidy.eu/index.php?route= ... primobolan" target="_blank

A pocuj 2kg svalov je dost zle nie ? Ta sypka by stala asi 500-600e ze ? Este + PCT.
HM za 16 tyzdnov naberiem naturalne 2kg bez problemov..
waocaseki

ale ja som isiel iba 300mg tyzdenne a drzal som nizko sacharidy, skvalitnil som, zmizol tuk a nabral som 2kg
presne tamten primo by som nebral :-D
oxan od 60mg hore, idealne 80mg
link na moj primo ti nemozem poslat ale mal som od Alphy a potom xxxxxxx
Loutka

Príspevokod užívateľa Spagoron » 14.09.2016

Spagoron
Dátum registrácie: 15.05.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Sakra to je snad drahsie jak rastak
waocaseki

ale u PHC mas istotu ze tam primo je, potom este Alpha pharma, Balkan pharma, xxxxxxx, mozno Primus, nic ine by som nebral :mrgreen:
Loutka

Príspevokod užívateľa edgarius » 14.09.2016

vacinou sa primo robi v koncentracii 100mg/ml, takze ten na linke od PHC je de facto dvojite balenie
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 138 krát

Príspevokod užívateľa ButterPeanut » 14.09.2016

A pocuj 2kg svalov je dost zle nie ? Ta sypka by stala asi 500-600e ze ? Este + PCT.
HM za 16 tyzdnov naberiem naturalne 2kg bez problemov..
Jestli naturalne priberes 2kg masa za 16t tak klobouk dolu a ne jeden profik by ti tuhle genetiku zavidel, 2kg masa nabrabych na spravna místa jdou moc pěkné vidět, vlastne ty jeste ani sypku nepotrebujes kdyz tohle umis naturalne. Me pripada ze jsi jen dalsi co od toho čeká modre z nebe, prosim neuraz se ale tohole nejsou bombony a podle tvich prispevku mi pripada ze by jsis rad "zapichal a porad zustal panou", ne to nepůjde proste steroidy maji vedlejsi účinky a pokud je chces co nejmensi tak si proste musis priplatit proto te bude stat 2kg svalu hodně penez.
Dneska jen tak zlehka.
ButterPeanut
Dátum registrácie: 13.04.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 14.09.2016

primobolan je fajn ak trtkáš bankárovú dcéru pretože pod 700mg ED to nemá ani význam. a 4-9 kilo skôr tak za rok a nie za cyklus. to je faktže steroid pre ľudí za vodou, ktorí chcú naberať hmotu a pritom sa vyhnúť vedlajším efektom. alebo ešte pre ženy :D

to že po cykle tst enanthat + methan spadne 80-90 % hmotnosti je úplná kokotina. ak dáš zodpovednú PCT alebo most, tak spadne akurát tak nejaká voda, ale čo sa týka svalov, tak väčšinu podržíš (koľko, to už závisí od x faktorov, vrátane genetických predispozícií)
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 421 krát

Príspevokod užívateľa Bejček » 15.09.2016

Vinnie to naprosto vystihl. Kazdy čeká kdejaké zazraky ktere se nedějí , trochu se to nafoukne , zalezi na latce v kure zvolene ale prostě z tebe nebude Arnold po jedne sypce a ani po 5 sypkach :D. Chce to furt . Frajer neni ten co da jednu sypku ale ten co to dokaze neustale opakovat.Jinak s tema znackama doporucuji opet co kluci nademnou - PHC, Alphu, Balkan, xxxxxxx apod . Prostě neco u ceho muzes mit jistotu jinak jsou to vyhozene prachy a misto 250mg tst tam budes mit treva 750mg misto prima :D :D
Bejček
Dátum registrácie: 06.07.2016

Príspevokod užívateľa Loutka » 15.09.2016

na to ze vsetko co sme tu popisali je pravda tak nechapem aky dement tu dava tie minusky :-D (nie ze by ma to nejak iritovalo, len tomu nechapem)
Loutka

Príspevokod užívateľa Vinnie » 15.09.2016

ja nerozumiem tomu že ked niekto dá mínus, tak prečo nenapíše v čom nesúhlasí s daným príspevkom.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 421 krát

Príspevokod užívateľa silný » 15.09.2016

na to je táto spoločnosť príliš dementná :lol:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Peterkoporec123, Rrrobert_new a 20 neregistrovaných