Bolesť, opuch po vpichu

Vstup od 18 rokov

Re: Bolesť, opuch po vpichu

Príspevokod užívateľa Darty » 21.01.2019

0,5 ml úplne v pohode dávam inzulinkou. Skúsenejší dávajú aj 1 ml myslím, že Piterko, Edgar...
hadam nechces tvrdit ze si neskuseny 🤔
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 126 krát
Bolo mu ďakované: 443 krát

Príspevokod užívateľa Raster » 15.02.2019

Mily priatelia mne sa toto stalo dnes patral som po tom hladal som veby pytal som sa kamosov co toto robia moj problem je ze som si nedal povedat a pichol som si to bez informacii ale nasiel som pricinu a nieje to take zle ako sa to zda ja som si to prvy krat pichol do stehna do boku siel som jak drak mierna bolest v stehne ale mal som len stastie za som sa trafil presne na druhy vpich som take stastie nemal na druhy den som sa zobudil z bolestou dalo sa vydrzat v praci ako som chodil za 7 hodin mi to napuchlo tak ze mam teraz este raz taku nohu ako druhu a nevedel som chodit bolest velka lahol som si vystreta noha bez pohybu za hodinu ziadna bolest opuch sa zmiernil ale aj tak mam napuchlu jak balon skuseny clovek mi povedal ze on si tym presiel ze to som si pichol pod sval ze mam len lezat vysadit to a nezatazovat tu nohu ze do 14 dni mi to ustupi kto bude mat stastie aj skor pocul som uz aj ze chlapovi sa to zahojilo v priebehu 4 dni ze vypil flektor a natieral si to kazde tri hodiny takze mily uzivatelia nikdy si to nepichajte do stehna lebo je tam najviac ciev ani skuseny kulturista si nedovoli pichnut hocikde odporucane je to do zadku ja som o tom nevedel takze som dostal s toho strach a idem to predat. Vela zdaru s pozdravom raster
Raster
Dátum registrácie: 13.02.2019

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 15.02.2019

Mily priatelia mne sa toto stalo dnes patral som po tom hladal som veby pytal som sa kamosov co toto robia moj problem je ze som si nedal povedat a pichol som si to bez informacii ale nasiel som pricinu a nieje to take zle ako sa to zda ja som si to prvy krat pichol do stehna do boku siel som jak drak mierna bolest v stehne ale mal som len stastie za som sa trafil presne na druhy vpich som take stastie nemal na druhy den som sa zobudil z bolestou dalo sa vydrzat v praci ako som chodil za 7 hodin mi to napuchlo tak ze mam teraz este raz taku nohu ako druhu a nevedel som chodit bolest velka lahol som si vystreta noha bez pohybu za hodinu ziadna bolest opuch sa zmiernil ale aj tak mam napuchlu jak balon skuseny clovek mi povedal ze on si tym presiel ze to som si pichol pod sval ze mam len lezat vysadit to a nezatazovat tu nohu ze do 14 dni mi to ustupi kto bude mat stastie aj skor pocul som uz aj ze chlapovi sa to zahojilo v priebehu 4 dni ze vypil flektor a natieral si to kazde tri hodiny takze mily uzivatelia nikdy si to nepichajte do stehna lebo je tam najviac ciev ani skuseny kulturista si nedovoli pichnut hocikde odporucane je to do zadku ja som o tom nevedel takze som dostal s toho strach a idem to predat. Vela zdaru s pozdravom raster
Predaj to určite a kúp si trošku šedej kôry. Dopiče to je psychiatria.
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 173 krát
Bolo mu ďakované: 37 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 15.02.2019

to sa uz na zakladnej neucia pisat bodky a ciarky?
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 148 krát

Príspevokod užívateľa silný » 15.02.2019

Bud rad ze sa este vobec uci pisat :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 665 krát

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 15.02.2019

Fakt si myslis, ze ten retard dokazal vychodit zakladku ?
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 25 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 16.02.2019

'skuseny clovek mi povedal ze on si tym presiel ze to som si pichol pod sval ze mam len lezat vysadit to a nezatazovat tu nohu ze do 14 dni mi to ustupi '

to vazne?
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 60 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Príspevokod užívateľa Novacek » 16.02.2019

Toto je i na Novacka moc...
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Poďakoval: 175 krát
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 16.02.2019

Zase trochu pro pobavení, sponzor má ještě v nabídce poslední PHC mixy, tak jsem vzal na vyzkoušení dvě vial Mixu 4 (600mg/1ml tst a nand), jakmile došly, tak jsem dal po 1,5ml do každého ramena. no dnes třetí den po apce a střední delty už mám 3x takové, zvednout ruku nad 30stupňu je pro zatim nemožne, takove opuchy jsem dlouho neviděl ani na internetu :D, už vím že valentino měl ty voule spíš z PHC.
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 25 krát

Príspevokod užívateľa Novacek » 25.02.2019

Taky mam PHC testak a mam jednu pulku jako sestry Kardashianky.
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Poďakoval: 175 krát
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa BenchMaster » 25.02.2019

To je ten frajer so 100ml inzulinkou z pred dvoch týždňov ? :D Čo bol tak nechápavý, alebo retardovaný, že ani nevedel koľko má natiahnuť ?
BenchMaster
Dátum registrácie: 29.08.2018
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Milky_Raketnik » 10.07.2019

Ma tu niekto nieco proti bolesti po vpichu idem Stan 50mg e/d ktomu mam rozdelenu deku a TST 2krat do tyzdna. A uz si Ledva sadnem. Nechcem davat do stehna naposledy som krival od bolesti.lo
Milky_Raketnik
Dátum registrácie: 06.03.2019
Poďakoval: 7 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 10.07.2019

Erevit si choď kúpiť do lekárne. Síce je na predpis, ale niekde ti ho v pohode predajú.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 66 krát
Bolo mu ďakované: 453 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 10.07.2019

Do stehna davaj pred spanim
Popripade prsia ,ramena
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 554 krát

Príspevokod užívateľa Milky_Raketnik » 17.07.2019

Do stehna davaj pred spanim
Popripade prsia ,ramena

Aku velkost ihly pouzivas??
Milky_Raketnik
Dátum registrácie: 06.03.2019
Poďakoval: 7 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 028!, dyw, mirutko, piterko, Richie1 a 11 neregistrovaných