Bolesť, opuch po vpichu

Vstup od 18 rokov

Re: Bolesť, opuch po vpichu

Príspevokod užívateľa Klasik » 14.12.2018

Zdravím páni, idem tretí týždeň SUSTANON 400mg/w NANDROLON 300mg/w a methan 30mg/ed. Aplikujem nedeľu večer a štvrtok doobedu. Zatiaľ som dával nohy ale včera som drbol do ramien a dnes ako som vstal neuveriteľná bolesť, je to prijemne 😂 ale ku*evsky to bolí s tým, že nedokážem ani nadvihnúť lakeť nad rameno alebo vyššie, nedokážem ani rozpažiť ruky a bolesť len keď si obliekam tričko atď. Akosi som dnes dokázal odcviciť chrbát cez bolesť ale teraz je tu už na nevydržanie. Opuch ani zápal nemám.. Čo s tým môžem robiť. Za každú radu vďaka
Klasik
Dátum registrácie: 14.12.2018
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 14.12.2018

Počkat až to přejde.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa Klasik » 14.12.2018

Nejaké ľadové vane alebo ladovať? Poprípade niečo iné?
Klasik
Dátum registrácie: 14.12.2018

Príspevokod užívateľa Tattoo » 14.12.2018

Muzes ledovat a nebo pouzivat ibalgin mast, bylo to tu vicekrat zminovane. Pri aplikaci taktez muzes pouzivat erevit.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Užívateľov profilový obrázok
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 14.12.2018

obohrana pesnicka-Erevit!!!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 14.12.2018

piči a ja som dnes zistil, že žiaden nemám doma a už bol večer, tak dúfam, že zajtra nebudem krívať :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 15.12.2018

Ja mam bolest po vpichu tiez docela casto ale ako pise Vinnie je to skorej o krivani a mobilite ako o bolesti .ked to pichnem klasicky do kvadraku dolu tak niekedy mam problem 2 dni ohnut nohu (vyliezt do vane alebo si obut ponozku ). ako som zacal davat do vyznaceneho miesta. aj po par dnoch nemam problemy s pohybom .erivit som nakupil ale zatial nebol potreba
Prílohy
Screenshot_2.png
Screenshot_2.png (106.1 KiB) 434 zobrazení
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 60 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.12.2018

Ja ked aplikujem stehna tak jedine pred spanim, raz som si dal pocas dna 3ml a koleno som mal ako grepfruit.
Ked davas do kvadraku tak tamnkde mas ten najvyssi bod ked napnes nohu (samozrejme nepichaj si napnutu nohu) mne to takto vyhovuje najvaaaaac
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 522 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 15.12.2018

Ja ked aplikujem stehna tak jedine pred spanim, raz som si dal pocas dna 3ml a koleno som mal ako grepfruit.
Ked davas do kvadraku tak tamnkde mas ten najvyssi bod ked napnes nohu (samozrejme nepichaj si napnutu nohu) mne to takto vyhovuje najvaaaaac
tiez davam pred spanim vzdy. noha je tak viac vklude. ako myslis napnutu? skoro alebo uplne vystretu? vzdy ked som aplikoval pod uroven polky nohy tak som bol 3.-4. den po malinko imobilny. tam co som vyznacil mi to nerobi ziadnu neplechu. ak si to myslel tak tak sme sa pochopili

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench

Príspevokod užívateľa Soldat12 » 15.12.2018

Neviem no ja som nikdy nepociťoval bolesť z toho vpichu bolo jedno kde si to pichnem či do hornej časti stehná abo dolnej či ramená abo zadku ... Boleli ma proste iba krátke estery alebo vysokokoncentorvane mixy... A tam vždy pomohlo 0.5ml erevitu... ale ja mám zase šťastie ešte nikdy som neaspiroval krv :D
Soldat12
Dátum registrácie: 05.01.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 15.12.2018

Já mám v poslední době problém do kvadricepsu aplikovat, protože si nemůžu nějak najít polohu. Dřív jsem seděl na gauči jednu nohu pokrčenou a tu, do které jsem aplikoval jsem natáhl, patu dal na zem a tak jsem dokonale uvolnil celé stehno a v poklidu tam dával 3ml klidně minutu a půl. V poslední době mi ale noha cuká, třepe se jak ratlík, dokonce se mi sponátně při aplikace někdy zatíná celý sval :D. Ten PIP další dny po téhle řezničině je k nezaplacení. Budete se smát, ale je to asi tím, že jsme se přestěhovali a máme jinak vysokou pohovku asi :D. Asi to začnu píchat zase ve stoje nebo na posteli v pololeže.
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 15.12.2018

smiat sa bude len blb pretoze toto poznam,ja aplikujem najradsej na stolicke mojej dcery-ta je v optimalnej vyske.inak ako pises-po stojacky alebo na posteli s vystretou nohou.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar

Príspevokod užívateľa Luegner » 16.12.2018

Přesně tak to děláme asi většina. Bolesti jsou z esterů, některých olejů a špatné aplikace.(víc mne nenapadá) Jen s tou poslední věcí lze něco dělat.
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Bench » 16.12.2018

Přesně tak to děláme asi většina. Bolesti jsou z esterů, některých olejů a špatné aplikace.(víc mne nenapadá) Jen s tou poslední věcí lze něco dělat.
+ najlacnejsi mct olej
+ underdose ucinnej latky(viac BA a BB)

Bench

Príspevokod užívateľa Chaskar » 16.12.2018

no skor by som povedal ze MCT je v tomto naj,najviac ludom vafi arasidak.ja mam synthol a v tom je aj mctcko praveze...
Chaskar

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: capodituticapi, polysmi a 7 neregistrovaných