Bolesť, opuch po vpichu

Vstup od 18 rokov

Bolesť, opuch po vpichu

Príspevokod užívateľa p43ck » 05.09.2016

Zdar, začal som brať TST MIX - RIPPED 250, už mám za sebou 5. ihlu ale po každej mi miesto napuchne a bolí, keď dám do stehna tak nedokážem urobiť ani drep. Môžem to už doužívať alebo to radšej vysadiť a dať PCT ? Účinky to má dobré. Natieral som to aj 5x denne všelijakými masťami proti bolesti a nič, vždy to prešlo až samé.. Ďakujem za rady..

Obsah 1ml - 1 amp:
Trenbolone acetate 75 mg
Drostanolone propionate 75 mg
Testosterone propionate 100 mg

Obrázky :
http://steroidy-top.com/sk/24-injekcne- ... ed-250-p69" target="_blank" target="_blank
p43ck
Dátum registrácie: 05.09.2016
Cash on hand: Locked

Re: Bolesť, opuch aj 5 dni po vpichu

Príspevokod užívateľa Loutka » 05.09.2016

Malay Tiger, omg, mas na 99.99% fake
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa dexter07 » 05.09.2016

Tak bolest bude sposobovat najpravdepodobnejšie to že maš fake ako už tuto kolega napisal.Bolest po vpichu je normalna vec ale tak max po prvom druhom.Ale ty píšeš že si už dal 5 aplikacii čo je dost nato aby si telo zvyklo.Takže byt tebou dalej nepokračujem a radšej zožen niečo kvalitnejšie a hlavne overenejšie.A dobuducna ked bdueš chciet niečo kupovat tak si radšej otom prečitaj stači tu na fore dat do vyhladavača malay tiger a na 100 percent sa dopatraš v člakoch ktore ti vyhodí o informacii že je to fake.
dexter07
Dátum registrácie: 17.09.2014

Príspevokod užívateľa Aaight » 05.09.2016

No neviem, možno to záleží aj na celkovej reakcii tela. Napr. ja som si na Enanthate od AP zvykol až po 7. aplikacii.
Aaight
Dátum registrácie: 21.06.2016

Príspevokod užívateľa nokos » 05.09.2016

Tak bolest bude sposobovat najpravdepodobnejšie to že maš fake ako už tuto kolega napisal.Bolest po vpichu je normalna vec ale tak max po prvom druhom.Ale ty píšeš že si už dal 5 aplikacii čo je dost nato aby si telo zvyklo.Takže byt tebou dalej nepokračujem a radšej zožen niečo kvalitnejšie a hlavne overenejšie.A dobuducna ked bdueš chciet niečo kupovat tak si radšej otom prečitaj stači tu na fore dat do vyhladavača malay tiger a na 100 percent sa dopatraš v člakoch ktore ti vyhodí o informacii že je to fake.
Co ma spolocne bolest a fake,fake je Genesis,La pharma,March a este nikdy som nepocul ze bola bolest ze to je fake,jednoznacne je to olej a jeho zlozenie,nerobi mu dobre.Tak ako ix ludom nerobi dobre Balkan a arasidak sice teraz davaju broskynovy.Napr.ja davam sustanon lekaren tam je arasidak a ten boli ako svina,a dalsim ludom nesedi Alpha jednemu sa z neho robili zatvrdliny po v pichu.
Naposledy upravil/-a nokos v 05.09.2016, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa nokos » 05.09.2016

Zdar, začal som brať TST MIX - RIPPED 250, už mám za sebou 5. ihlu ale po každej mi miesto napuchne a bolí, keď dám do stehna tak nedokážem urobiť ani drep. Môžem to už doužívať alebo to radšej vysadiť a dať PCT ? Účinky to má dobré. Natieral som to aj 5x denne všelijakými masťami proti bolesti a nič, vždy to prešlo až samé.. Ďakujem za rady..

Obsah 1ml - 1 amp:
Trenbolone acetate 75 mg
Drostanolone propionate 75 mg
Testosterone propionate 100 mg

Obrázky :
http://steroidy-top.com/sk/24-injekcne- ... ed-250-p69" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank
Drbni to do zadku ked stehno tak boli
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Spagoron » 05.09.2016

Co ma spolocne bolest a fake,fake je Genesis,La pharma,March a este nikdy som nepocul ze bola bolest ze to je fake,jednoznacne je to olej a jeho zlozenie,nerobi mu dobre.Tak ako ix ludom nerobi dobre Balkan a arasidak sice teraz davaju broskynovy.Napr.ja davam sustanon lekaren tam je arasidak a ten boli ako svina,a dalsim ludom nesedi Alpha jednemu sa z neho robili zatvrdliny po v pichu.
Já mám třeba elitePharm, taky nevím, co to je, ale asi fejk, nebo tu někdo psal, že to je od Genesis :D
Mě třeba bolela první tři dny, ale to je normální..
Druhá vůbec ani v ten den a třetí zase jo.. Dneska jsem dával čtvrtou, tak uvidíme :D

A dávám taky jenom stehna :)
Spagoron
Dátum registrácie: 15.05.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

ja by som Malay Tigra nedaval...
Loutka

Jinak teď mi došlo, že při té třetí se mi trochu třásla ruka, a hýbal jsem s jehlou ve svalu, takže tohle je problém bolesti u mě :D
Spagoron

Príspevokod užívateľa coyotitko » 05.09.2016

Malay Tiger, omg, mas na 99.99% fake
a ešte za 60 éčiek :(
coyotitko
Dátum registrácie: 25.04.2016

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 05.09.2016

Já mám třeba elitePharm, taky nevím, co to je, ale asi fejk ...
Všetko okrem lekárne je fake :D ale ten ElitePharm je ok, neboj ;-)
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Díky kámo, a jak ses vůbec rozhodl? Jedeš to PCT nebo ne? :twisted:
Spagoron

Victory prosim, ja ta beriem za rozumneho a skuseneho, tak tu prosim neobhajuj znacku Malay Tiger /ak ten koment znamenal daco ine tak sorry/
Loutka

Príspevokod užívateľa dexter07 » 05.09.2016

Myslim ze bolest po vpichu z takehoto produktu boli preto lebo ani pan boh nevie co tam naozaj je ak tam je nejaky tst tak minimalne % a ostatok su bohvie ake latky na ktore telo moze reagovat bolestou a opuchom.Tak asi tolko ktomu co ma spolocne bolest po vpichu a fake product.
dexter07
Dátum registrácie: 17.09.2014

Nokos :
Tu je odpoved preco ho tak boli kazda aplikacia

Obrázok

:roll: :roll:
Loutka

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: bandolero, Bing [Bot], Peterkoporec123 a 15 neregistrovaných