menej známe značky AAS - skúsenosti

Vstup od 18 rokov

Re: menej známe značky AAS - skúsenosti

Príspevokod užívateľa Darty » 25.05.2019

nebrat, je to shit
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 25.05.2019

La Pharma evolved :D
murko ja mam este stale ten oxym, strazim si ho ako oko v hlave
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 138 krát

Príspevokod užívateľa Ney996 » 25.05.2019

Shit mam chapat ako fake alebo ako ze tam je menej latky nez je uvedené?
Ney996
Dátum registrácie: 03.05.2018
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 25.05.2019

Fake môže znamenať menej účinnej látky, žiadna alebo nejaká iná väčšinou horšia :D Pharmalab je veľmi pochybná značka, Oxan neber určite, keď tak ten Methan vyskúšaj, ale za mňa je to celkovo veľké riziko a prerušil by som kontakt s človekom, ktorý ti to ponúka resp. ak ťa neupozorní, že toto je pochybné, že za to neručí... Lebo aj solídni a féroví díleri vedia zohnať pochybné veci.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 100 krát
Bolo mu ďakované: 409 krát

Príspevokod užívateľa Ney996 » 25.05.2019

Aha ,jasne okay, mal som možnosť to kúpiť ale dam na vaše rady a nekúpim to vôbec, dik za radu
Ney996
Dátum registrácie: 03.05.2018
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa Nicolas » 04.06.2019

Názor na Galeniku, čítal som tu že je super, ale študujem toto fórum posledné 4 dni a je tu viac protichodných názorov ako tých zhodných, ďakujem.
Nicolas
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 04.06.2019

Názor na Galeniku, čítal som tu že je super, ale študujem toto fórum posledné 4 dni a je tu viac protichodných názorov ako tých zhodných, ďakujem.

vzdy to zalezi na zdroji. v tvojom pripade kurz na to ze to bude fejk je 1.00 alebo ,,-" , urcite sa orientuj na underground vyrobu dostupnu v nasom regione

kto sa orientuje a je skutocne znaly v aas tak vie, ze kde je Galenika, tam to smrdi. Hlbsie sa tomu venovat nie je potrebne, podstatnejsi je princip, mozno keby niekto pred 10r mal v ponuke eurochem, gep, nasu lekaren a k tomu napr. norma deka, omnadren pl, aburaihan, GALENIKA tak ano, velka pravdepodobnost ze to bude legit, a siel by som do toho .. ked by tam mal thaiger farma, maxpro, march (moja najiblubenejsia :D), british dragon, british dispensary, sb laboratories, lapharma, hubei, body research, genezis, A K TOMU GALENIKU a iné lekarenske-chap garazove produkty, tak do toho by som nesiel. a cokolvek by ponukal z toho a mal galeniku tak nie. akakolvek kombinacia v ponuke z vysie uvedenych a nie. keby mal len galeniku tak tiez nie.

teraz pri dostupnosti a cenach underground znaciek, overených znaciek nielen pocitom hladu z boldenou, ale aj testami. nikto normalny nebude drzat a zhanat nieco, co si nikto nekupi. cena nefejkov je ina ako cena fejkov, myslim zaobstaravaciu, kontakty su zlozitejsie, cele je to proste scifi, len nechapem co za zobracika ti to ponuka, ked predrazeny MP alebo swiss bude podla mna stale lacnejsi ako ta tvoja buduca galenika... tato konstrukcia co som sa rozpisal sa mi snivala, nemusis ju brat vazne, ale nesiel by som do toho do Galeniky. v 2019 ani keby ma zaplatili. s tvojimi skusenostami v tejto sfere by som nesiel ani do nicoho co sa vydava za zahranicne lekarenske produkty, alebo nieco co ma nablyskany obal
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 04.06.2019

Fake môže znamenať menej účinnej látky, žiadna alebo nejaká iná väčšinou horšia :D Pharmalab je veľmi pochybná značka, Oxan neber určite, keď tak ten Methan vyskúšaj, ale za mňa je to celkovo veľké riziko a prerušil by som kontakt s človekom, ktorý ti to ponúka resp. ak ťa neupozorní, že toto je pochybné, že za to neručí... Lebo aj solídni a féroví díleri vedia zohnať pochybné veci.
hlavne diler co ma vsetko co som vyssie menoval tak nie je diler ale smelinar. moze veciam aj vynimocne rozumiet, ale to je potom ultrašmel pretoze ucelovo keketi svoju klientelu s cielom maximalizacie profitu, resp. aj ked ides dietu, tak ti naordinuje oxym a nandrolon s ktorym nemas skusenosti so slovami ze do diety ideal, pritom pravda je ze sa zbavuje toho coho sa nevie dlhodobo zbavit, alebo niekto s rozpoctom 117E na ,,kúru" si to nemohol dovoliť.

seriozny clovek co tomu rozumie ma k dispo len to co je bezproblemove a ine ani nechce
piterko

Príspevokod užívateľa Nicolas » 04.06.2019

Určite nie budúca.. Pýtal som sa iba na názor a za ten ti ďakujem, len presne človek s mojimi skúsenosťami sa bude pýtať aj na tieto veci.. Z tvojho pohladu je teda, ktorá značka z našich dostupných na trhu okej? Stále čítam MP, Swiss..
Nicolas
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 04.06.2019

Mne raz ponúkal tipek neviem či british Dragon alebo malay thaiger tst prop a tren a na dne plávala huspenina ako keby sa tam vygenil Shrek. Povedal som mu či není ***** a jeho odpoveď bola "to som mal v chladničke to preto"
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 04.06.2019

Určite nie budúca.. Pýtal som sa iba na názor a za ten ti ďakujem, len presne človek s mojimi skúsenosťami sa bude pýtať aj na tieto veci.. Z tvojho pohladu je teda, ktorá značka z našich dostupných na trhu okej? Stále čítam MP, Swiss..
Mp, Swiss, Intex, sis ....
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 05.06.2019

Mne raz ponúkal tipek neviem či british Dragon alebo malay thaiger tst prop a tren a na dne plávala huspenina ako keby sa tam vygenil Shrek. Povedal som mu či není ***** a jeho odpoveď bola "to som mal v chladničke to preto"
Toto je problém stále aj dnes, ja keď čítam o tom, že niekto skladuje roidy v chladničke, tak krútim hlavou. Bežná vec, že ak dáš do chladničky dnešné 300, 400 alebo 500 mg mixy, že po pár dňoch tam bude niečo plávať. Buď to skrištalizuje, alebo sa oddelí "vosk" a tak ďalej. A potom nechápu, čo sa to stalo. TST Cypionát je na to veľmi náchylný, Nan Phenylpropionát, TST Propionát tiež. Pri koncentráciách nad 300 mg aj TST Enanthát alebo Trenbolón Enanthát pri koncetrácii nad 200 mg. A ano, viem, že obaly deklarujú napr. pri Tren Enanthate, že je tam 200 mg ale stane sa, že je tam aj 220 mg, čo je ten lepší prípad, jasné :D Alebo TST E od Intex naposledy mal vraj až 340 mg, no a toto šupni do chladničky, a ešte tak, že to skrývaš pred niekym, tak to šupni úplne dozadu niekde aby sa to dotýkalo steny :D a máš postarané.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 05.06.2019

horsie ako skladovanie same o sebe je ze niekto uz skusil aplikaciu priamo z chladnicky. nic pre slabe povahy. k tomu trencough ... ajaj
piterko

Príspevokod užívateľa piterko » 05.06.2019

amen
piterko

Príspevokod užívateľa worllink4 » 07.06.2019

Zdravím. máte někdo zkušenosti se značkou Fusion? Beru od nich tst, bold, no skoro celou kuru.
worllink4
Dátum registrácie: 16.05.2019
Poďakoval: 11 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: majo43 a 14 neregistrovaných