menej známe značky AAS - skúsenosti

Vstup od 18 rokov

Re: menej známe značky AAS - skúsenosti

Príspevokod užívateľa MartinCent1 » 28.04.2019

Popravde doteraz som o tom nepočul tiež len viem o jednom čo ide len tu značku a berú to tu v Rakúsku chalani a chvália si to a ten môj známi vyzerá brutálne pridávam aj foto oddelil som mu z nej hlavu aby náhodou nenadaval že ho zverejnujem :)
C1A1499C-1E14-43FD-930A-7FD60C870C2F.jpeg
C1A1499C-1E14-43FD-930A-7FD60C870C2F.jpeg (140.26 KiB) 683 zobrazení
MartinCent1
Dátum registrácie: 27.04.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa luhrach » 28.04.2019

Ešte len tak pre zaujímavosť dvaja rozdielny díleri dva boldenony obidva tie iste roky a predsa celku tie farby hneď som to vysadil takze za mna ani biogenlabs značka 7ABA27E4-8EA9-463D-9A28-F29D3D1EBC2E.jpegC823E2D0-27D9-4B78-886B-673CE44EDDD2.jpeg
Ty si vysadil kvuli barve boldenonu jo? Good job 😂
Užívateľov profilový obrázok
luhrach
Dátum registrácie: 23.11.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Ešte len tak pre zaujímavosť dvaja rozdielny díleri dva boldenony obidva tie iste roky a predsa celku tie farby hneď som to vysadil takze za mna ani biogenlabs značka 7ABA27E4-8EA9-463D-9A28-F29D3D1EBC2E.jpegC823E2D0-27D9-4B78-886B-673CE44EDDD2.jpeg
Ty si vysadil kvuli barve boldenonu jo? Good job 😂
Nešlo len o farbu ale ani to nejak neslape a toto je vlastne druha otvorená fľaška ano viem že mu to trvá a trvá pokým začne ale myslím si že už mal dosť času nato :) ak chceš dám ti tie dve fľašky aj zadarmo pchaj to do seba :) už keď mám hovna do seba dávať tak aspoň kvalitne a nie barsake v kotloch v Bratislave niekde v pivnici varené :) radšej preč pár EUR jak potom vyplakávať
MartinCent1

Príspevokod užívateľa rapsic » 28.04.2019

Co chces citit z boldenonu ? Este v davke 1ml
Dalej riesit farbu aas? akoze bolo tu uz ze chalani riesili farbu vzhladom na lom svetla a elektromagneticke vlnenie s roznymi vlnovymi dlzkami pri mesacnom svite
Ale zamyslal si sa nad oxidaciou? Podla toho co pises tak dlhe roky sa pohybujes okolo aas tak teraz som trosku v pomykove
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 216 krát
Bolo mu ďakované: 485 krát

Po lopate V porovnani čo som mal boldenon predtým sa mi po štyroch týždňoch aj pri takej malej dávke krásne formoval sval nemal som take problémy zo zadychavanim ako teraz len úplne ľahké neustále bolenie hlavy nevoľnosť abnormálne nechuť ísť aj vôbec na kávu nechce sa mi postaviť ani z postele a už som predtým založil tému že sa mi zmenšili na totalku vajca a úplne žiadna chuť na sex a ano niektoré veci vo som napísal viem sám že nemajú mat čo spoločne s boldenonom... je to isto z boldenonu pretože vždy keď začínam niečo dávať idem len tst samotný aj 4-5 týždňov a až potom pridávam další produkt a pri samotnom testosteróne nič takéto nebolo bohviečo všetko je v tom oleji ...ono tieto témy sú všetky dosť diskutabilné na všetko vždy je nejaké vysvetlenie prečo ano prečo nie ... a každý má nejakú svoju pravdu ...vysvetlím nemôže mi radiť chlapec čo vyzerá jak bublifuk a trčí mu viac brucho jak chrbát a nevie absolútne čo a ako len nejak pribral skrz anaboliká alebo nejaký čo má naštudované čísla z internetu a presne vie no vo fitku ho vidieť nič moc na ňom a ešte aj cvičí jak druhý krát keby tam bol ... ja niesom dokonalý ani nejaký ťažko vyznajúci sa expert možno sa tiež mýlim vo veciach čo píšem ale viem že mi ich radili väčšinou chalani čo chodia na súťaže a majú svoje odjebane a na tom aj idem ... niekedy je lepšie ako fórum sedieť na káve niekde a tam diskutovať a preberať čo a ako a vtedy keď vidis že sa rozprávaš s niekym kto sa vie aj vyjadrovať a má aj inteligenciu nie je len veľký a maslovy hulvat tak to má aj zmysel ... u teba rapsic mám dobrý pocit netvrdis si len svoje jak tu väčšina na fóre .. plus aj na tie vajca u mna na fóre som sa nevyjadril ani k tým radám lebo mi písali že mám dať hcg a ďalšie veci hneď v kúre ja sa s tým nestotožňujem veľa ľudí tvrdí že je to ok ale čo viem ja od iných a čo som aj čítal že to pekne narúša fungovanie tst tak preto ho dávajú na konci kúry aj toto je diskutabilné a človek už nevie čo ako je ... no keď nevyskúšas nevieš tak po tvojom komentáre som včera písal tiež chalanovi čo mi to dodáva aby mi nachystal aj tie veci a uvidíme čo to bude robiť ja si tiež nenechám zas poradiť od každého s fóra ale videl som že si pár dobrých komentárov už písal tak dám na teba
MartinCent1

Príspevokod užívateľa luhrach » 28.04.2019

Ja nevim, ale podle me mas ve vsem dost bordel a od boldenonu cekas neco, co ti nikdy neda, je to slaby roid a mozna te to prekvapi, ale po boldenonu neni zadychavani nic neobvykleho. A co se tyka toho HCG, tak hodne lidi asi tvrdi **** a buh vi kde jsi co cetl. Vetsina lidi tady cykluje HCG 1x za cca 3 mesice a vyreseno.
luhrach
Dátum registrácie: 23.11.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 29.04.2019

Mam taky pocit, ze si nazbieral vela informacii ohladom aas ale nevies ich az tak dobre uplatnit, mas toho sice uz zrejme dost za sebou ale niektore informacie, ktore platili kedysi sa uz davno vyvratili studiami atd... Ohladom znaciek ktore uzivas, nechapem vas ludia preco stale skusate znacky, o ktorych ste nikdy nepoculi. Bud idem to co uz islo predomnou 1000 ludi a boli na to kladne ohlasy, alebo ked uz chcem ist nejaku "novinku" tak si dam spravit testy a vyriesene.

Btv. k tomu hcg .. radsej by som teda dal hcg a znizilo to ucinok tst (aj ked sa mi tomu nechce moc verit) nez aby som mal v galotach lieskove oriesky.
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa SpankyCZ » 14.05.2019

Intex Pharma šlape chalani ? Ty mg např. EQ 500mg/ml mi přijdou přejebané :D
SpankyCZ
Dátum registrácie: 03.06.2018
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 14.05.2019

Boldenon ako jediný roid vieš vyrobiť aj v koncetrácii 900 mg na 1 ml, ale to už je potom fakt husté a môže byť bolestivé. Koncetrácia 500 mg na 1 ml je úplne v pohode a bezbolestná. Na nete máš aj testy intex pharmy a čo som videl, boli len dobré. Ja sám som od nich do seba ešte nič nedával, lebo mám v obľube inú značku, ale malo by to byť ok.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa silný » 14.05.2019

Intex Pharma šlape chalani ? Ty mg např. EQ 500mg/ml mi přijdou přejebané :D
Hento som síce nemal, ani takú koncentráciu ale Tren od nich bol OK
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa Lipton » 14.05.2019

Boldík zozačiatku bolel ale po čase som si zvykol a ani som to už potom necítil.
Lipton
Dátum registrácie: 04.02.2018
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 14.05.2019

A ktorý si mal? 300 či 500?
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Lipton » 14.05.2019

500, najprv som daval 1ml/w rozdeleny na 2x a po čase trošku zvyšoval
Lipton
Dátum registrácie: 04.02.2018
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa polysmi » 14.05.2019

intex som mal bulk 500 a bold 300 vsetko vporiadku
polysmi
Dátum registrácie: 26.03.2016
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Ney996 » 25.05.2019

Nazdar, mate niekto skúsenosti s touto znackou? Môžem mat 3x methan a 2x oxan, dik za odpoveď
Prílohy
methandienone-pharma-lab-50-tabs-10mg-tab.jpg
methandienone-pharma-lab-50-tabs-10mg-tab.jpg (49.17 KiB) 461 zobrazení
oxandrolone-pharma-lab-50-tabs-10mg-tab.jpg
oxandrolone-pharma-lab-50-tabs-10mg-tab.jpg (55.7 KiB) 461 zobrazení
Ney996
Dátum registrácie: 03.05.2018
Poďakoval: 3 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: majo43 a 14 neregistrovaných