menej známe značky AAS - skúsenosti

Vstup od 18 rokov

Re: menej známe značky AAS - skúsenosti

Príspevokod užívateľa Peter555 » 15.04.2018

Ani nokosovi neslapal ani TEbe xxxxxxx nexhcem riesit.. Z nim nemám problém.. Ale pozri si to takto kúpis niečo čákas že to tam je a bude fungovať.. To ako keby si kúpil v lekárni niečo a potom by si umieral a ti povie doktor prepáčte táto značka vám nesadla skuste iné.. Viem ug je ug metán kúpis za 15eur... Ale ak das 250e nenajdes všade na ceste. A pamätám bolo tu veľa krát aj na xxxxxxx ľudia sa tu sťažovali pamätám nerf a ďalší a ste ich len zhwjtovali ale to človek pochopí ak za nieco veľa zaplatí a nedočka sa nikoho a problém že taká ug sa nedá zreklamovat..
Peter555
Dátum registrácie: 09.01.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 61 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Takze problem solved. Toto neni reklamačny usek takze dalsie staznosti su zbytocne. Nasli ste sa 4ja mušketieri co Vam neslape, este zistite ci mate rovbakeho dealera a rieste si to dalej s nim :)
4ja mušketieri a 4ja obhajovaci co robia reklamu :D
To ze niekomu šlape tak tym robi reklamu ?
Ty sa trochu zamysli naozaj co uz píšeš ,každy ti píše svoju skusenost nie ? Tak sa nato uz vyser
Veľa ľudí tu este ani nešlo tren a držia Z tými co pisu že funguje.. Tu slovo niečo mi neslape asi nemá šancu... A škoda že nevidim akú máš formu a čo podľa teba znamená slovo slape..
Peter555

Príspevokod užívateľa Darty » 15.04.2018

ved si kup daco co nie je fejk, na vyber mas toho dost, az moc by som povedal
www.anaboliclab.com - tu si pozri testy a podla toho si kup znacku, jednoduche nie?
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 152 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 15.04.2018

No ved fajn. Ide o to ze si sa vyjadril k tomu uz viackrat a ludia cely cas narazaju na to... Povedal si svoj nazor, teda svoju zlu skusenost a ideme dalej. Ja som tiez ked som bol mlady dal za matros nejake tie ecka a dostal oregano.. pochopitelne som to nemal kde reklamovat, no poucenie z toho prislo. :D Zivot je taky, tie peniaze zamrzia, no mozno sa da tomu vyhnut tak, ze nenakupis hned take mnozstvo, ale zoberies si na odskusanie cca za polovicu...
Es spielt keine Rolle wer wir sind, alles was wichtig ist, ist unser Plan.
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Bolo mu ďakované: 81 krát

www.anaboliclab.com - tu si pozri testy a podla toho si kup znacku, jednoduche nie?
Už sa vyjadrím len K tebe a potom si dám od fóra pokoj.. Si jeden z tych co strašne háji tieto dve značky. Nezaujíma má ako blízko a čo o tom vieš ale na súkromnú správu si mi neodpisal a tu namiesto toho mi vysvetliť kde je chýba mi radšej Povies kup inu vec.. Čiže uzatvaram to tým že niesom sám komu to neslape myslím tren preco a kde je chýba vie len ten čo to varí.. Ale ak je firma ok tak by mala každú látku predávat ok nie len prvé varky a potom nič.. A ak môžte už má nerieste hovno to dá aj vám aj mne...
Peter555

Príspevokod užívateľa Darty » 15.04.2018

strasne hajim? si mimo, nehajim nic, len nezijem v malom zaprdenom nemeckom mestecku kde predavaju tst za 60€ vies? v mojom okoli sype veeelmi vela ludi a vidim komu co slape :-) ty vidis len seba kamo a v tom je tvoj problem
cize ja nic nehajim, len mam na ruke informacie ktore ty nemas, tie info posuvam ludom ktorym verim :-) ti co videli testy na swiss mi daju za pravdu
test na trenE od sw nemam to sa priznam, ale par testov mam a swiss je uplne v poriadku tak mi povedz ak maju latky ako boldenon plne tak preco by v treneE bol iba olej?, dokonca mam nejake testy aj MP kde vykyvy trosku su ale hovorim tu o max 5-10% co vzhladom na jeho cenu je uuplne v poriadku
takze ja ti pisem.znovu, kup si Pharmacom kde mas obrovsku istotu ze bude naddimenzovany a budes spokojny a nezasieraj tu forum svojimi prepinackami, lebo odkedy si zacal brat tren si viac a viac neznesitelny takze on ti zjavne slape len si to nepripustas
a co sa tyka tvojho prispevku o tom jak mas menej a menej energie, to je tiez priznak Trenu kamo, zahustena krv, cervene krvinky, prolaktin, zbehni si na testy a.hladaj pricinu pretoze ides konske davky kde negativa silne prevazuju pozitiva :-)
dam ti analogiu napriklad s metanom - ides do 50mg a citis sa fajn, vsetko slape, pumpy, sila, ale.je ti malo.tak ujebes 100mg, nastupi agresivita, unava, estrogen, rozbita pecen, ustupuje energia, boli spodny chrbat, sila klesa, ani ta pumpa.uz nie je taka ako na 50mg lebo telo to nezvlada, lebo androgenne posobenie niekolkomasobne prevysuje anabolicke procesy :-) syp z rozumom
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Teraz si má sundal akože vážne. Ok 28 v nedeľu napíšem. Aby som nezasieral fórum pôjdem na Testy zmerať prolaktín a krv.. Aby to bolo papierovo keď si myslis ze hustá krv a prolaktín ale ak vše bude ok tam potom je chyba inde nie vo mne..
Peter555

Príspevokod užívateľa nokos » 16.04.2018

Ja som v kurach striedal znacky trenu e,vedlajsaky nocne potenie,trochu agresivity,stiahlo ma z tuku trochu,teraz som sa rozhodol jedna kura jedna znacka idem 6 tyzden tren e od magnusu,a kurnik to co prezivam nocne potenie ale fest vankus mokry,potim sa aj cez den v podstate stale,agresivita no vrazdil by som,spim uplne zle aj ked beriem zolpidem,regeneracia po treningu super mam vydrz ako kon ,vikend 80km bike ,len to potenie je na hovno denne 2-3 tricka sprcha,normalne prvykrat rozmyslam ze znizim davku trenu.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

strasne hajim? si mimo, nehajim nic, len nezijem v malom zaprdenom nemeckom mestecku kde predavaju tst za 60€ vies? v mojom okoli sype veeelmi vela ludi a vidim komu co slape :-) ty vidis len seba kamo a v tom je tvoj problem
cize ja nic nehajim, len mam na ruke informacie ktore ty nemas, tie info posuvam ludom ktorym verim :-) ti co videli testy na swiss mi daju za pravdu
test na trenE od sw nemam to sa priznam, ale par testov mam a swiss je uplne v poriadku tak mi povedz ak maju latky ako boldenon plne tak preco by v treneE bol iba olej?, dokonca mam nejake testy aj MP kde vykyvy trosku su ale hovorim tu o max 5-10% co vzhladom na jeho cenu je uuplne v poriadku
takze ja ti pisem.znovu, kup si Pharmacom kde mas obrovsku istotu ze bude naddimenzovany a budes spokojny a nezasieraj tu forum svojimi prepinackami, lebo odkedy si zacal brat tren si viac a viac neznesitelny takze on ti zjavne slape len si to nepripustas
a co sa tyka tvojho prispevku o tom jak mas menej a menej energie, to je tiez priznak Trenu kamo, zahustena krv, cervene krvinky, prolaktin, zbehni si na testy a.hladaj pricinu pretoze ides konske davky kde negativa silne prevazuju pozitiva :-)
dam ti analogiu napriklad s metanom - ides do 50mg a citis sa fajn, vsetko slape, pumpy, sila, ale.je ti malo.tak ujebes 100mg, nastupi agresivita, unava, estrogen, rozbita pecen, ustupuje energia, boli spodny chrbat, sila klesa, ani ta pumpa.uz nie je taka ako na 50mg lebo telo to nezvlada, lebo androgenne posobenie niekolkomasobne prevysuje anabolicke procesy :-) syp z rozumom
To bol asi moj pripad 100 mg metan den
nokos

Príspevokod užívateľa Darty » 16.04.2018

kolko zas rubes toho trenu?
Darty

Light 1-1,2 gramu
nokos

Príspevokod užívateľa Effi » 16.04.2018

Tak jako absolutní nováček nemám o téhle stránce ponětí... díky za tip.
Effi
Dátum registrácie: 15.03.2018
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 16.04.2018

Light 1-1,2 gramu
myslel som si :-D
Darty

Príspevokod užívateľa Dereks » 16.04.2018

Light 1-1,2 gramu
a k tomu ešte niečo? :D tst koľko xD
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 16.04.2018

Light 1-1,2 gramu
a k tomu ešte niečo? :D tst koľko xD
no aspon 2g :D :D
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 50 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: edgarius, Majky36, Ph34k, rapsic, RiskMatrix, s0re, Unixko a 13 neregistrovaných