menej známe značky AAS - skúsenosti

Vstup od 18 rokov

Re: menej známe značky AAS - skúsenosti

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 12.01.2018

Igor dostal za takého podobné spamovanie, sústavné hádky, urážky a opakované porušenie pravidiel BAN. Takže verím že sa ten nový borec ukľudní a začne viesť neútočnú komunikáciu a do diskusie prinesie niečo prínosné, nejaké fakty, štúdie, výsledky testov a nie len to čo jedna babka povedala.
Mirec prepac za moje ulety, mozes moje prispevky premazat, musel som to len zo seba vypustit von
Tvoje príspevky patria medzi najhodnotnejšie, takže nič sa mazať nebude, lebo na každého sa musí pozerať podľa zásluh a toho, čo ZADARMO prináša tomuto fóru.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 98 krát

Príspevokod užívateľa hudyt » 12.01.2018

nemusí byť Mr olympie, narozdiel od teba tu pomohol svojimi príspevkami xy ľuďom

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
hudyt
Dátum registrácie: 12.07.2017
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 12.01.2018

o čo tu vlastne ide ? :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 146 krát

Príspevokod užívateľa Ph34k » 12.01.2018

typek Dzop1 tvrdi, ze vsetky znacky su hlboko poddimenzovane, ze neobsahuju tolko trenu, decy, boldu atd kolko maju :D bavime sa vsak o zabehnutych znackach ako MP, AP, BP, DMX, Phc atd atd. dve strany dozadu pisal, nieco o nakupnej cene prachu vs cena a mnozstvo oleja, ci take nieco :D proste je to blb a zbiera body na prohormony lebo nema na sypku :)
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 104 krát
Bolo mu ďakované: 30 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 12.01.2018

Sorry za offtopic, ale ako to sa zdá len mne, alebo poslednú dobu tu prichádzajú sami debili? Čo novy zaregistrovaný, to idiot...
Es spielt keine Rolle wer wir sind, alles was wichtig ist, ist unser Plan.
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 81 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 12.01.2018

to ty asterojidi za secko mozu a interneti a pocytace... dakedi take problemi neboly, zlaty komunysty
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 12.01.2018

šecko ide cez tý počýtače :)
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 109 krát

Príspevokod užívateľa Dzop1 » 12.01.2018

typek Dzop1 tvrdi, ze vsetky znacky su hlboko poddimenzovane, ze neobsahuju tolko trenu, decy, boldu atd kolko maju :D bavime sa vsak o zabehnutych znackach ako MP, AP, BP, DMX, Phc atd atd. dve strany dozadu pisal, nieco o nakupnej cene prachu vs cena a mnozstvo oleja, ci take nieco :D proste je to blb a zbiera body na prohormony lebo nema na sypku :)
Blb si ty nepsal jsem silne podimenzovane top znacky to za prve a za druhe znacky jako maxpro a jim podobne jsou jen ciste oleje nebo je tam jen testak!Vydelava se tim na lidech kteri zacinaji sypat!Takze takovym lidem co pisou jako ty ohledne sypek a jejich obsahu je dobre se vyhnout!
Dzop1
Dátum registrácie: 10.01.2018

Príspevokod užívateľa Ph34k » 12.01.2018

ja ti moze testosteron zo.swissu sadnut viac ako ten z Arl :-D co to.trepes?
Nemoze to byt tym ze tie nove znacky ked zacnu produkciu ako swiss su naddimenzovane trosku zozaciatku? Viacero ludi to tu tvrdilo ze aj magns tak bol.
Akurat budem mat swiss namiesto magnsu teraz len tak zozvedavosti tak vyskusam na vlastnej kozi ale davam teraz len 200mg/w cca, takze nic moc :D
No medzi AP a Magnsom ked som siel este predtym vyssie davky som necitil ziadny rozdiel, dokonca (za toto asi dostanem po hube) ked som zacinal sypat, tipek mi upchal MaxPro, nevedel som ze to je "varene u Ferka doma" a cuduj sa svete, testak od nich slapal vpohode ako AP, na druhej strane neverim ze v ich trenbolone je ozaj trenbolon a ked za tu cenu som mohol mat overenu kvalitu siahol som namiesto nich radsej po nej.
Presne tak top znacka u drahsich latek se vyplati,proc riskovat u magnusu atd kdyz tam toho trenu neni tolik..
a toto je co???
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 104 krát
Bolo mu ďakované: 30 krát

Príspevokod užívateľa Dzop1 » 12.01.2018

Davat xxxxxxx do stejne kvality jako Alpha pharma,Pharmacon,BP je hloupost,neresme sype kazdy to cemu veri,nikdo znas neni lekar ani magistr,ti by znas meli radost,co clovek to nazor,nic se nedeje..mejte hezky vecer☺
Dzop1

Príspevokod užívateľa Chaskar » 12.01.2018

mas pravdu niesme lekari,hold niekto ma len strednu farmaceuticku...niekto ma len ZŠ no skusenosti nepustia.jasne uplne presne % nerozlisis no ak som isiel vsetky zmienovane znacky co tu boli opisovane plus x inych v priebehu rokov a teraz povedzme rok xxxxxxx tak asi pri mojej hmotnosti to fake nebude az taky dobry jedine ze placebo efekt...ale samozrejme x ludi x chuti no nemozem tvrdit nic co nemam nicim podlozene
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 225 krát
Bolo mu ďakované: 300 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 12.01.2018

Davat xxxxxxx do stejne kvality jako Alpha pharma,Pharmacon,BP je hloupost,neresme sype kazdy to cemu veri,nikdo znas neni lekar ani magistr,ti by znas meli radost,co clovek to nazor,nic se nedeje..mejte hezky vecer☺
mat svoj nazor je spravne, hovorit daco verejne bez overenych informacii a skusenosti je detinske, to je tvoj problem, ze si daco nahovoris a trvas si na tom bez relevantych podkladov, a aj ked ja nie som ziaden magister ani lekar tak mam skusenosti z AAS a znackami a mozem podat overenu informaciu, a teda ked ti poviem ze rozdiel medzi AP a xxxxxxx je len v pouzitom oleji tak mam pravdu.
Asi vies ze AP sa vyraba v indii vsak? videl si niekedy nejaky dokument o Indii? spina, samy smudla a cigos, tak preco myslis ze ta tvoja AP je cistucka jak decka prdelka? hm? a vies o tom ze ta tvoja spickova Alpha pharma dokaze dat do ampule 0.8ml? to je podla teba super kvalita? to ze tieto znacky su kvalitne a ciste mozme len dufat, ziadna istota neni a ani nikdy nebude pretoze tam nie je ziadna kontrola :-) je to biznis a kto sa chce v nom udrzat musi ist na cierny trh s maximalnou kvalitov, ale stale to bude len biznis kde sa na 100% cistotu a dokonaly obsah nehra a ani nikdy hrat nebude
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 152 krát

Príspevokod užívateľa misi1006 » 13.01.2018

ma nekdo zkusenosti se znackou SIS labs ?
misi1006
Dátum registrácie: 02.09.2015

Príspevokod užívateľa mirutko » 13.01.2018

SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 109 krát

Príspevokod užívateľa Dzop1 » 13.01.2018

mat svoj nazor je spravne, hovorit daco verejne bez overenych informacii a skusenosti je detinske, to je tvoj problem, ze si daco nahovoris a trvas si na tom bez relevantych podkladov, a aj ked ja nie som ziaden magister ani lekar tak mam skusenosti z AAS a znackami a mozem podat overenu informaciu, a teda ked ti poviem ze rozdiel medzi AP a xxxxxxx je len v pouzitom oleji tak mam pravdu.
Asi vies ze AP sa vyraba v indii vsak? videl si niekedy nejaky dokument o Indii? spina, samy smudla a cigos, tak preco myslis ze ta tvoja AP je cistucka jak decka prdelka? hm? a vies o tom ze ta tvoja spickova Alpha pharma dokaze dat do ampule 0.8ml? to je podla teba super kvalita? to ze tieto znacky su kvalitne a ciste mozme len dufat, ziadna istota neni a ani nikdy nebude pretoze tam nie je ziadna kontrola :-) je to biznis a kto sa chce v nom udrzat musi ist na cierny trh s maximalnou kvalitov, ale stale to bude len biznis kde sa na 100% cistotu a dokonaly obsah nehra a ani nikdy hrat nebude
Proto jsem psal ze jistota je jen u ofiko lekarny a jak pises je to biznis a valime to do sebe z radosti😉
Dzop1

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mirutko, petrdo97 a 6 neregistrovaných