1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Vstup od 18 rokov

Re: 1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Príspevokod užívateľa godzila » 02.08.2019

A este ked mam problem stale s akne hoci som viac raz bral roacutan,tak pri kure asi nasadim silnu liecbu rovno roacutanom,kedze sa mi to urcite zhorsi. A raz za mesiac na testy kontrolne,to mi bude doktorka robit
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Lipton » 02.08.2019

Moc ti neodporúčam popri liečbe roaccutanom brať AS.
Lipton
Dátum registrácie: 04.02.2018
Poďakoval: 17 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 02.08.2019

To akné se ti vrátilo i po léčbě roaccutanem nebo jak to myslíš, že si ho brál víckrát?
Užívateľov profilový obrázok
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 204 krát
Bolo mu ďakované: 46 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 02.08.2019

meran je v oleji, stan vo vode, injekcny winnieje rovnako toxicky ako oralny
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 126 krát
Bolo mu ďakované: 443 krát

Príspevokod užívateľa godzila » 02.08.2019

Jo vratilo sa vzdy po lecbe ale v miernejsiej forme nez povodne. Takze predpokladam ze as mi to urcite zhorsi. Tak mozno skusim nizke davkovanie 2 x 40 mg tyzdenne roacutane a uvidime,zatial mi to vzdy pomohlo aj taka nizka davka
godzila

Príspevokod užívateľa nokos » 02.08.2019

:uuu:
Moc ti neodporúčam popri liečbe roaccutanom brať AS.
Moze v pohode,len trochu obmedzit tabletky,roa nie je az taky bordel na pecen,vlastna skusenost,pecenove testy trosku zvysene.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 43 krát

Príspevokod užívateľa nokos » 02.08.2019

Jo vratilo sa vzdy po lecbe ale v miernejsiej forme nez povodne. Takze predpokladam ze as mi to urcite zhorsi. Tak mozno skusim nizke davkovanie 2 x 40 mg tyzdenne roacutane a uvidime,zatial mi to vzdy pomohlo aj taka nizka davka
2 x tyzdene 40mg roa,chapem dobre,roa davas 0,5 az 1mg najmenej 16 tyzdnov v kuse,a ty sa cuduje ze sa ti akne vracia,ked beries roa 2 x do tyzdna.Ja som mal problem z akne a isiel som ho pol roka,a teraz mam 5 rokov pokoj.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 43 krát

Príspevokod užívateľa godzila » 03.08.2019

Ja som tiez siel pol roka vysoke davky,ale potom mi zacalo stacit ovela nizsie davkovanie,ked sa to vratilo.Pri vysokych davkach to boli fakt zle vedlajsie ucinky preto som znizil.
godzila

Príspevokod užívateľa Tattoo » 03.08.2019

Roacc je strasny bordel v tele a tolik vedlejsaku snad nemá zadny lek... Ma taky byt jako poslední moznost a ne, když nekomu vyskoci pupik na obliceji. Proto se taky, když uz ho někdo pouziva, aspoň pul roku, at jsou ložiska poradne "vysusene"...
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa Lukashh » 03.08.2019

Čaute, chci se zeptat, zda je možné kombinovat PH např s kreatinem a podobně.
Děkuju.
Lukashh
Dátum registrácie: 03.08.2019

Príspevokod užívateľa efraim » 03.08.2019

Čaute, chci se zeptat, zda je možné kombinovat PH např s kreatinem a podobně.
Děkuju.
Áno, môžeš kombinovať PH s doplnkami výživy aj s AS.

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 95 krát
Bolo mu ďakované: 99 krát

Príspevokod užívateľa Lipton » 03.08.2019

Hej pečeň ani tak moc extra nie ako mi to totálne rozhodilo cholesterol.
Lipton
Dátum registrácie: 04.02.2018
Poďakoval: 17 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa michal86420 » 09.08.2019

Zdravim, rad by som poziadal o radu. Mam 28 rokov, cvicim uz 5-6 rokov a rozhodol som sa vyskusat prvu kuru. Dost som precital na nete a rozmyslal som zacat zlahka (znacka Swiss remedies)

TST enanthat: 2 balenia(2x2500mg, vychadza to priblizne na 12-16 tyzdnov ak budem davat 250mg kazde ~4 dni a posledne tyzdne znizovat)
Methandienon: 1 balenie (~30-40davok=dni po 2-4 tabletky).

Ziadany efekt: uzit si prvu kuru, co najviac zo ziskanych svalov (polovica je moc optimisticka?) ponechat aj po skonceni kury a minimalizovat negativne ucinky ako napriklad riziko gynekomastie
Chcem teda aj vhodnu PCT prip. ine pridavne latky do PCT/pocas kury a tu by som rad poziadal o radu, ako to skombinovat. Rozmyslal som nad tamoxifenom (1 balenie) a salbutamolom. (nasiel som aj exemestan, anastrozol, clomid - clomid+tamoxifen sa niekde odporuca, inde sa pisu nejake rizika ohladom gyna. Anastrozol tiez niekto chvali, inde bola opisana studia kde bol lepsi Tamoxifen). Tiez davkovanie citam rozne, zavisi to od mnozstiev/druhov latok v samotnej kure, alebo je nejake univerzalne pre prvosypacov?

Viem ze tu prevlada nazor ze PCT je shit a lepsie je tahat nonstop alebo blast-cruise. Ja sa chcem zoznamit s roidami a zacat zlahka a ci budem pokracovat dalsimi kurami uvidim ;)

Dakujem za rady
michal86420
Dátum registrácie: 07.08.2019
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 09.08.2019

mas v tom bordel trochu, najskor musis porozumiet veciam a potom dokazes aj pochopit o com su studie, co je to PCT,k comu tosluzi atp.;

pocas cyklu budes urcite potrebovat IA-inhibitor aromatazy, povedzme anastrozol, ten vyriesi tvoje obavy z aromatizacie

ak das PCT tak cakaj ze po par mesiacoch od PCT nebudes mat nic co si v cykle nabral, boostujes telo nad limit, preto ked padnes naspat pod limit(normal) tak aj svaly dokazes udrzat len normal

z metanu a tst bez poriadnej discipliny budes zavodneny a navrety napuchnuty, aby si tie objemy premenil do kvality, po metane by si mal nasadit vytvrdzovák, tj latka ktora nearomatizuje a v 100% pripadoch je to DHT derivat. u teba by som si vybral klasiku stanozolol do druhej casti cyklu (v prvej je metan) tolko v skratke k tvojmu cyklu.

pred pct mozes dat hcg, kazdopadne zakladom pct je klomifen(clomid) a IA.
antiesteogen resp. SERM (tamoxifen) je volitelna sucast ale ten by som zbytocne do PCT nepchal a zaroven by som na nom nikdy nezakladal PCT. to co si napisal ze aku si predstavujes ty PCT tak na to chytro zabudni

btw ,,nonstop” tahat je blast and cruise, nie ze niekdo ide nonstop a niekdo ide bnc, je to to iste ci dakto sype 11mes a porom vypusti je tak isto forma bnc. a sypanie je cesta/zivotny styl, to nie je oblecenie ktore si vecer vyzlecies, povedzme ze je to nejaky pomyselny ekvivalent plastike, zasahujes do tela a menis veci, AAS treba vzdy brat vazne a uvedomit si ci ti to treba, pretoze ako pises na konci, ze uvidis po PCT ze co dalej napoveda ze netusis nic a chces prisypat lebo ta to laka a chces aby ostatni cumeli. mas dobry vek kedy mozes pohodlne daco dat, tiez si skusis PCT a uvidis
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 545 krát
Bolo mu ďakované: 430 krát

Príspevokod užívateľa michal86420 » 10.08.2019

Dakujem za odpoved, myslel som si ze mam nastudovane dost, ale este mi asi chyba.
pocas cyklu budes urcite potrebovat IA-inhibitor aromatazy, povedzme anastrozol, ten vyriesi tvoje obavy z aromatizacie
Davkovanie je ake? (cital som rozne, nie som si isty podla coho si vybrat. 0,25-0,5 e2d? )
z metanu a tst bez poriadnej discipliny budes zavodneny a navrety napuchnuty, aby si tie objemy premenil do kvality, po metane by si mal nasadit vytvrdzovák, tj latka ktora nearomatizuje a v 100% pripadoch je to DHT derivat. u teba by som si vybral klasiku stanozolol do druhej casti cyklu (v prvej je metan) tolko v skratke k tvojmu cyklu.
Mas tip na ine latky do prvej kury? som mal pocit ze tst+metan je taka klasika, ale necham si poradit
mas dobry vek kedy mozes pohodlne daco dat, tiez si skusis PCT a uvidis
Celkom nerozumiem, vyssie pises, ze mi nic neostane po PCT.
michal86420
Dátum registrácie: 07.08.2019
Poďakoval: 2 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: MSN [Bot] a 6 neregistrovaných