1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Vstup od 18 rokov

Re: 1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Príspevokod užívateľa Prometheus » 23.05.2019

jasne chapem ta ale neriesi to moju otazku po akej dlhej dobe je najlepsi prechod bez extra vykyvu,budem ist 16 tyzdnov som v tretom,tahat este sustanon? alebo uz tam mozem hodit enanthat,dik za odpoved
Koľko ideš sustanonu týždenne ? No ak ti nerobí problém pichať sa každý druhý deň, tak by som tam v kľude nechal ten sustanon. Len nerozumiem čo ťa viedlo k tomuto, prečo vlastne si začal sustak a teraz si zmysel že prejsť na enan wtf.
Naposledy upravil/-a Prometheus v 23.05.2019, upravené celkom 1 krát.
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Piter36 » 23.05.2019

mne to problem nerobi,ide mi o to ze mam este jednu vialku sustanonu a potom uz iba enanthat,175mg kazdy treti den
Piter36
Dátum registrácie: 01.01.2019
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

mne to problem nerobi,ide mi o to ze mam este jednu vialku sustanonu a potom uz iba enanthat,175mg kazdy treti den

Ak máš 3tyzdne odpichane a chces začať enan tak správ nasledovne ďalší týždeň znizis sustanon na polovicu a začneš zároveň aj s enanom ale len polovicu. A ďalší týždeň ptm už normálne celú požadovanú dávku enanu. Nebude to zrovna najoptimalnejsie ale nič rozumnejšie má nenapadá okrem toho že zostanes na tom sustaku najlepšie obden .
Prometheus

Podobnu predstavu som mal aj ja,myslis ze tyzden bude stacit?ze ten prechod bude v pohode?
Piter36

Príspevokod užívateľa piterko » 23.05.2019

very easy
w1 plna davka sust
w2 polovicna davka sust + dvojita davka enantat
w3 polovicna davka sust + plna davka enantat
w4 plna davka enantat

ked to chces ,,plynule” . ja keby som napr co ja viem v stredu mal pondelok posledny sustak tak dnes v stvrtok by som dal 1ml emantat a pokracoval enantat. bez froantloadu. po mixe ostali vsetky estery od poslednej aplikacie aktivne, kym sa vytrati mix, enantat bude nakopnuty, ak to je e3d tak bez obav o nejaky citelny prekav.

hlavne cim dlhsi cyklus tym viacej to je zanedbatelne, napr pri 16w+ by som to absolutne neriesil a v 3w uz vobec nie.
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

very easy
w1 plna davka sust
w2 polovicna davka sust + dvojita davka enantat
w3 polovicna davka sust + plna davka enantat
w4 plna davka enantat

ked to chces ,,plynule” . ja keby som napr co ja viem v stredu mal pondelok posledny sustak tak dnes v stvrtok by som dal 1ml emantat a pokracoval enantat. bez froantloadu. po mixe ostali vsetky estery od poslednej aplikacie aktivne, kym sa vytrati mix, enantat bude nakopnuty, ak to je e3d tak bez obav o nejaky citelny prekav.

hlavne cim dlhsi cyklus tym viacej to je zanedbatelne, napr pri 16w+ by som to absolutne neriesil a v 3w uz vobec nie.
diky moc skusim to takto
Piter36

Ak máš 3tyzdne odpichane a chces začať enan tak správ nasledovne ďalší týždeň znizis sustanon na polovicu a začneš zároveň aj s enanom ale len polovicu. A ďalší týždeň ptm už normálne celú požadovanú dávku enanu. Nebude to zrovna najoptimalnejsie ale nič rozumnejšie má nenapadá okrem toho že zostanes na tom sustaku najlepšie obden .
ked to spravis takto, tak budes mat dlhsie trvajuci pokles kym sa nazbiera hladina z enantatu. ked to spravi ako som to rozpisal ja tak bude mat na kratke obdobie narast hladiny oprti sustakovej, nie o vela, cize ,,rozumnejsia” volba bude ten preďchod s docasnym zvysenin, ak ide o hrotenie. ale zbytocnost podlla mna venovat tomu velku pozornost. ale dobre si uvazovsl, da sa vsetko spocitat lahko v exceli spocitat teoreticka hladina pri znamych polcasov rozpadu a eliminacie. napr prechod z 600 trenantatu na 600trenacetu som tu dakomu predcasom (cca 2017) spocital ten prechod na vlas presne podla odmeranych znamych udajov. ale on to mal 8 alebo kolko w do sitaze takze tammto malo zmysel vacsi
piterko

ked to spravis takto, tak budes mat dlhsie trvajuci pokles kym sa nazbiera hladina z enantatu. ked to spravi ako som to rozpisal ja tak bude mat na kratke obdobie narast hladiny oprti sustakovej, nie o vela, cize ,,rozumnejsia” volba bude ten preďchod s docasnym zvysenin, ak ide o hrotenie. ale zbytocnost podlla mna venovat tomu velku pozornost. ale dobre si uvazovsl, da sa vsetko spocitat lahko v exceli spocitat teoreticka hladina pri znamych polcasov rozpadu a eliminacie. napr prechod z 600 trenantatu na 600trenacetu som tu dakomu predcasom (cca 2017) spocital ten prechod na vlas presne podla odmeranych znamych udajov. ale on to mal 8 alebo kolko w do sitaze takze tammto malo zmysel vacsi

Hej no to som len tak spontánne zadrel ale máš pravdu, v podstate som nad tým tiez uvažoval že keď si samostatne rozratam estery a vydelim tie mg dňami half lifu atď. ... tak sa to dá teoreticky matematický dať takmer do dokonalej hladiny len škoda že ta prax bude iná ale ako si povedal to je zanedbateľné.
Prometheus

jj,je to vzdy aj tak len v teoretickej hladine. ved mevdeno vobec kolko sa ti z jednej inekcie 1ml enantatu presne uvolni v den aplikacie, kolko druhy atd, si to pocty hruba matika. + unikatnost kazdeho metabolizmu je velkym faktorom

inac pre tych ktory maju problem s matematikou alebo nevedia si to kopnut do stroja 😁 tak priklad zjednoduseny:

aplikovanych 200mg enantatu E3D
teor. polcas rozpadu enantatu je 5 dni.

hl 5 dni znamena, ze sa v nasledujucich 5 dni od aplikacie uvolni 100mg z podanej latky. dalsich 5 dni sa z tej prvej davky uvolni dalsich 50mg. Dalsich 5 dni 25mg atd az to vymizne. Avsak E3D tam prichadza novych 200mg ktore sa uvolnuju rovnako, cize takto kaskadovito sa da spocitat ktory tyzden vznikne aka priemerna nazbierana hladina.pre kazdy den za hypotetickejo predpokladu , ze ak 200mg ma hl 5 dni tak z tych 100 mg vychadza na 20mg den, co vsak urcite tak nie je ale pre oriwntacne najpresnejsi vypocet to staci.. heh

tymto je myslene to zname omielane KYM NABEHNE, tzn. kym uvolnovanie a prekryte davkovanie je na ,,maxime” vytazitelnosti a dosahuje maximalnu dennu davku danej latky.
piterko

jj,je to vzdy aj tak len v teoretickej hladine. ved mevdeno vobec kolko sa ti z jednej inekcie 1ml enantatu presne uvolni v den aplikacie, kolko druhy atd, si to pocty hruba matika. + unikatnost kazdeho metabolizmu je velkym faktorom

inac pre tych ktory maju problem s matematikou alebo nevedia si to kopnut do stroja tak priklad zjednoduseny:

aplikovanych 200mg enantatu E3D
teor. polcas rozpadu enantatu je 5 dni.

hl 5 dni znamena, ze sa v nasledujucich 5 dni od aplikacie uvolni 100mg z podanej latky. dalsich 5 dni sa z tej prvej davky uvolni dalsich 50mg. Dalsich 5 dni 25mg atd az to vymizne. Avsak E3D tam prichadza novych 200mg ktore sa uvolnuju rovnako, cize takto kaskadovito sa da spocitat ktory tyzden vznikne aka priemerna nazbierana hladina.pre kazdy den za hypotetickejo predpokladu , ze ak 200mg ma hl 5 dni tak z tych 100 mg vychadza na 20mg den, co vsak urcite tak nie je ale pre oriwntacne najpresnejsi vypocet to staci.. heh

tymto je myslene to zname omielane KYM NABEHNE, tzn. kym uvolnovanie a prekryte davkovanie je na ,,maxime” vytazitelnosti a dosahuje maximalnu dennu davku danej latky.
Pre tych čo nevedia počítat je toto šikovna pomôcka
https://steroidcalc.com/index.html
Piter36

ja si dovolim prdnut

jebat kalkulacky ktore hodia cislo, sice udaj mam ale nechapem ako ho spocitali cize veci nerozumiem. to je chyba ze je to dostupne pre kazdu nulu
piterko

Si myslim ze je to skor iba orientacne
Piter36

Príspevokod užívateľa maxik » 24.05.2019

skor otazka, naco ti je sibutramin a preco v pauze medzi clenom?cize pri clene budes zrat v domienke, ze ti spali kcal a mimo neho nebudes zrat lebo si das sibutramin ?
co rikas na toto?
Prílohy
cerven-cerenec.xlsx
(10.37 KiB) 20 stiahnutí
maxik
Dátum registrácie: 09.05.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 24.05.2019

skor otazka, naco ti je sibutramin a preco v pauze medzi clenom?cize pri clene budes zrat v domienke, ze ti spali kcal a mimo neho nebudes zrat lebo si das sibutramin ?
co rikas na toto?

A nejebe ti 24 mcg clenu ? To si robil rozpis podľa toho aby si stihol zožrať balenie clenu za mesiac ?
Uvediem ťa z omylu, fakt že účinok klenu sa postupne vytráca preto sa zvyšujú dávky ale tuším si to zobral zo zlého konca lebo negatívne účinky alebo resp záťaž na organizmus hlavne srdce sa veru nevytraca, to ze sa ti mozno prestanú triasť ruky neznamená že je to okej a najebem tam 24. Kamo na toto ale fakt jeb, toto sa ani snáď vygooglit nedá takéto dávkovanie. To už aj komunistická pyramída 2mcg-4mcg-8mcg-12mcg je prijatelnejsia po tyzdnoch. Neviem čo ocakavas od toho a jak si na tom ale fakt tam nenajeb viac ako 16mcg a konkrétne ty tak nejdem ani nad 12 .
Prometheus

Príspevokod užívateľa maxik » 24.05.2019

zkousel jsem to sestavit podle profilu od angela..
maxik
Dátum registrácie: 09.05.2019
Poďakoval: 1 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných