1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Vstup od 18 rokov

Re: 1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Príspevokod užívateľa Martin12345 » 06.09.2019

Zdarec chlapi, potřeboval bych poradit s první kurou... Chtěl bych dávat test. propionat a k tomu oralně stanazolol nebo popřipadě sustanon. Má to takto smysl? A je potřeba při tomto dávat blokátor estrogenu nějaky?

Je mi 24, cvičím od 17 s tím že poslední dva roky vážně, chtěl bych závodit. Budu rád za jakoukoliv radu, díky.
Skombinuj to so sustanonom, prípadne pridaj este enanthat a cypionat...
Myslíš tedy propionat a sustanonom? Asi není vhodne do prvni kury davat vic jak ve veci ne
Martin12345
Dátum registrácie: 06.09.2019
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa piterko » 06.09.2019

Je mi 24, cvičím od 17 s tím že poslední dva roky vážně, chtěl bych závodit.
ak toto co tvrdis myslis vazne, tak propionat prekladany sustanonom ti je odpusteny a vypadni z tadeto prosim, myslim to v dobrom
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 521 krát
Bolo mu ďakované: 396 krát

Príspevokod užívateľa Martin12345 » 06.09.2019

ak toto co tvrdis myslis vazne, tak propionat prekladany sustanonom ti je odpusteny a vypadni z tadeto prosim, myslim to v dobrom
Moc nechápu :D, chci se jen informovat pořádně, před tím než na něco sáhnu no
Martin12345
Dátum registrácie: 06.09.2019

Príspevokod užívateľa efraim » 06.09.2019

Zdarec chlapi, potřeboval bych poradit s první kurou... Chtěl bych dávat test. propionat a k tomu oralně stanazolol nebo popřipadě sustanon. Má to takto smysl? A je potřeba při tomto dávat blokátor estrogenu nějaky?

Je mi 24, cvičím od 17 s tím že poslední dva roky vážně, chtěl bych závodit. Budu rád za jakoukoliv radu, díky.
Skombinuj to so sustanonom, prípadne pridaj este enanthat a cypionat...
Myslíš tedy propionat a sustanonom? Asi není vhodne do prvni kury davat vic jak ve veci ne
To, čo som písal, bolo myslené ironicky. Ty chceš skombinovať TST propionát s Testosterón mixom (SUSTANON), čiže máš tam tú istú látku 2x. Máš to celé zle, trochu si prečítaj o jednotlivých AAS, čo cca chlapci na fóre dávajú a potom sa pýtaj na prvú kúru.
BTW: to, čo som ti "poradil" sú len ďalšie estery TST.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 06.09.2019

co uz na tom nemozes chapat ? je to rada a ty sa chcichotas. Ze nic netusis je evidentne a je mi to jedno, ale nascrolluj si vrch stranky, kde tam vidis napisane

INFORMACNY PORTAL DO PICE? PORADNA??

toto je DISKUSNE FORUM -
priestor kde sa diskutuje a vymienaju nazory, kde ty prezentujes svoj nazor alebo akyklvek nazor ?
si sa velmi pomylil ak si myslis ze prides, napises sadu hovien a podakujes za poradenie.
ty si urcite stale mimo vec, a nerozumies o com pisem. nevies uplne nic a len otravujes, vobec ta to nezaujima - este raz - ak si nepochopil, toto nie je miesto kde sa budes vypytovat elementarne sracky, pravo na to mas, stretnes sa s 0% tnym uspechom a inac to nebude.
niekto pride, s uz vyskladanym cyklom, vidiet ze je premotivovany a spekuluje, ale da sa s nim konstruktivne rozobrat cokolvek, ale s tebou niet o com, mas len velke oci, sezonny pokusny sypac, nikto ti nic zle nezela len skus sa spamatat pred tym nez budes pokracovat v ,,diskutovani"
ak chces silou mocou AAS, napis sem prispevok, nech sa ti ozve trener s pripravou do PM, zaplatis si to a dostanes to na mieru a nikto nebude otraveny tvojou tuzbou byt informovany o AAS

mohol by si ukazat fotku, uplne v klude bez xichtu, ako vyzeras po 2 vaznych rokoch ? neviem ani co je to vazne cvicit sa da naplno, nedostacujuco, alebo zle, ak si tym myslel ze si si upravil stravu a upravil trening, tak to je velmi smutne.. skus tu foto, muck
ty sa mu naco venujes a objasnujes estery ? mas malo prace? alebo mas vycitky ze bubik dostal len to co mu patri ?
piterko

Príspevokod užívateľa Darty » 06.09.2019

piterko kolko ides aktualne trenu? :-)
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 06.09.2019

Piterko, však ty sa takýmto venuješ najviac :-) Vidím, že tren už pôsobí....
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa silný » 06.09.2019

Akože hej, Piterko už tiež mohol za ten čas radšej aj knihu napísať :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 651 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 06.09.2019

ja narozdiel od piterka idem TRT, takže som kludný, takže ti to v klude vysvetlím. Postup je nasledovný:

1. Musíš vedieť ako cvičiť a musíš ako vedieť jesť. Kým nemáš v tejto oblasti úplne jasno, teda ukážková technika, logicky zostavený tréning, schopnosť tlačiť do seba bielkoviny dennodenne bez ohľadu na okolnosti a upravovať zvyšné makronutrienty podľa potreby (objem, dieta, maintenance) a nie si celoročne konzistentný čo sa týka prístupu k cvičeniu a strave, tak nad AS nemôžeš ani uvažovať
2. Ak splnaš bod 1, tak môžeš začať študovať. Ak vieš po anglicky, tak tých informácií je tona na nete a ak nie, tak aj na tomto fóre sa dozvieš všetko potrebné. Po pár mesiacoch keď už vieš všetko, tak si zostavíš kúru sám, keďže máš všetko v malíčku a nebudeš sa nás musieť nič pýtať, prípadne sa spýtaš na nejaký detail, ktorý ti je stále nejasný
3. Začneš sypať a zostavuješ si sám blast/cruise a popritom študuješ všetko o súťažnej príprave a komunikuješ s ľuďmi, ktorí súťažili a porovnávaš jednotlivé info z prvej ruky. Keď máš odsypaných niekoľko rokov, tak môžeš začať uvažovať že sa začneš pripravovať na prvú súťaž

Takže teba čaká ešte veľmi dlhá cesta
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa Wick » 12.09.2019

Ahoj,

chci dát první kůru. Je mi 33, výška 177cm, váha 104Kg, BF22%. Postavou jsem spíš endomorf. Posiluji asi od 13 let ale pokaždý s nějakou pauzou, ne delší než 1 rok.
Od cca 4 do 21 let jsem aktivně sportoval (fotbal, atletika, sebeobrana, kickbox, muay thai, judo) potom už jen práce a občas fitko. Poslední 2 roky cvičím pravidelně min. 3x týdně.
Co očekávám: nárůst síly a svalů, rychlejší schození tuků (jídlo mám ok, ale chlast je svině - již jsem ho dost omezil oproti minulosti a během kůry chci být úplně off).
Chci ject blast/cruise pokud to zdraví dovolí. Děti mám 2 a víc jich nechystám. Vitamíny a minerály beru jako základ i proto, že mám hypofunkci štítné žlázy.
Na komplet testech jsem byl v březnu a teď v neděli (chtěl jsem vědět hodnoty s odstupem času).

1. Kůra 1 - 14w
TST E 1-14w 300mg e3,4d (frontload 600mg)
Metan 1-6w 30mg (3x denně po 8 hodinách)
Oxan 8-14w 60mg + 100mg kofeinu (v jedné dávce nebo před tréninkem)
Exa 10mg e2d (1-6w) a e3d (7-14w)

Most 4 až 6 týdnů - uvidím.
HCG 500IU e3d
TST E 150 mg e7d
Proviron 75Mg
Salba 4,8,12,12,.....12,8,4

1) Chtěl jsem se zeptat na názor na tuhle kůru, něco co udělat jinak?
2) Nemám do 7-8 w hodit proviron po 75mg? Jak toto vidíte?
2) Mám v mostu brát 75mg provironu jak je doporučeno nebo se v mostu na něj vykašlat (chtěl jsem jej zejména kvůli libidu, LH a FSH - Vinie o tom psal ale v pct)?
3) Jak dlouho brát salbu (uprava cholesterolu + pomoc v dietě) v mostu, 4 týdny asi můžu ne? Pokud most bude trvat 6 týdnu - můžu jí také natáhnout na 6 týdnů nebo je to blbost?
5) Něco přidat/odebrat z mostu?

Předem děkuji vám všem za přečtení a zodpovězení otázek
Wick
Dátum registrácie: 27.08.2019

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 12.09.2019

Jestli potřebuješ kůru, tak zkus radši tady: https://lesycr.cz/
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 12.09.2019

rozuzlime to neboj, len aspon strucne sa vyjadri k tymto veciam pls

1. cyklus je tvoj navrh ?
2. ako si dospel k potrebe ,,mostu"?
3. ako si dospel k takemu davkovaniu v moste?
4. oprav si Exa 10mg na spravny udaj, netusim ktory IA to je v takej davke
5. ako si dospel k davkovaniu cast cyklu e2d a cast cyklu e3d ,,Exa 10mg" ?
6. preco oxan v jednej davke alebo pred treningom, a metan nie ?
7. chlast nie je svina, svina si ty, si tu anonymne, uved prosimta co to znamena omezil proti minulosti, tj kolko denne/tyzdenne?
8. 22% tuku mas odmeranych cim ?

toto ked rozjasnis tak bude jednoduchsie ten tvoj cyklus ti pokrstit alebo zamietnut

a nedas nejaku foto Wick? inkognito, bez hlavy, nikto to nebude komenovat od veci, len rad by som videl ako vypadas, ci su to pocvicene svaly a hruba hmota, alebo si sa trochu precenil a si viac tucny ako svalnaty, pripadne do spravy (ale ziadas verejnost vies tak to je nefer :D )

k tej volbe blast & cruise - nechcem ti vykradat iluzie, ale zatial absolutne nemas paru co b&c obnasa, ty este nevies ako reagujes na latky, mozno v polke cyklu budes mat vedlajsaky ze sa na to vyseres, alebo ti nedovoli zdravie pokracovat (pevne verim ze si dostatocne zdravy), das si cyklus a potom sa uvidi co dalej, nie je podstatne ist B&C, ale podstatne je aby si rozumel co robis, len to ti zaruci ze budes napredovat
piterko

Príspevokod užívateľa Wick » 13.09.2019

1) Ano je (čerpal jsem z informací zde z fóra, 95% informací mám zde z fóra)
2) Takový obrázek jsem si udělal z informací od Testnamast a dalších zde na fóru (tím vám všem děkuji). Buď budu sypat tak aby to mělo smysl nebo se na to rovnou vyseru. Jít např. do 10w kůry a pak jet pct. A dát si další kůru třeba za rok, v tom já smysl nevidím
3)Na dávkování zde na fóru, většinou od vás "starších". HCG někdo jede i 1000IU ale doporučuje se zde, že je lepší po 500IU. S provironem si úplně nejsem jistý proto se i dotazuji, bylo doporučováno 50 mg (v kombinaci TST E 125). Salbutamol v době diety 12- 20 mg. TST E 150 - základ v cruisu, dávka se snižuje a já mám 300 TST, bude se mi to dobře dělit.
4) ok
5) Mezi 5 až 6 týdnem půjdu na testy. Podle výsledků se popřípadě upraví dávkování. Neměl jsem tam psát "(1-6w) a e3d (7-14w)" byl to údaj pro mě abych na to nezapomněl. Podle testů se poradím jak upravit/neupravit dávkování
6) HL Metanu je 8 hodin - proto tak. HL Oxa je cca 10 hodin ale já mám oxan v dávce 50 mg (na půlení se mi zdají celkem malé) a dokoupím 10 mg. (původně jsem chtěl ject 100 mg a to bych rozdělil po 12 h)
7) Já sem dobrá sviňa :D Piju pouze o víkendu, dám tak 5 až 7 pivek + nějaká vochtle. Čím jsem starší tím je mi po tom hůř.
8) Kámoš má ňákou váhu na měření tuku, svalu atd.

blast & cruise: Máš pravdu nemám páru jak moje tělo bude reagovat a co to obnáší. Jít stylem blast & cruise se mi jeví jako ideální ale samozřejmě počítám i s tím, že to budu muset ukončit a přejít do pct (věci na to připravené mám).
Wick
Dátum registrácie: 27.08.2019

Príspevokod užívateľa BohemianSlav » 15.09.2019

Zdar borci mám v plánu první kůru čistě Tst e a chtěl bych názor na pár věcí.

Pořád se rozmýšlím jestli 250mg týdně nebo těch klasických 500mg. Hodně jsem se dočítal, že 250mg je pořád vysoká dávka vzhledem k tomu že průměrný člověk produkuje 3-10mg tst/denně, zvlášť když je to první zkušenost s AAS tak i na takové dávce by se měl dát udělat solidní progress. Navíc si takhle líp zkusím jak tělo zareaguje a uvidím jak na tom bude estro apod. Na druhou stranu se setkávám s opačným názorem, kde lidi říkají, že kvůli tak malé dávce by si nevypnuli vlastní produkci a dát aspoň 500mg. Dále samozřejmě předpokládám, že ten tst může být poddimenzovaný což by asi nabádalo lidi k vyšší dávce.

Jinak co se týče PCT pořád vídám takovou tu klasika jako nolva/clomid/exe + salba. Vše to mám po ruce, ale upřímně bych do sebe co nejraději cpal co nejmenší množství AI a těchhle látek, nejlépe žádné. Vím, že hodně lidí i tady no foru má zkušenosti s PCT pouze HCG, nějaký tribulus, DAA. zinek a prostě doufat v nejlepší. Samozřejmě chápu, že každý jsme jiný a potřeba odzkoušet na sobě, ale co jsem pročítal studie na všechny ty látky na estro tak bych se jim nejraději obloukem vyhnul.
BohemianSlav
Dátum registrácie: 12.05.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 15.09.2019

Zdar borci mám v plánu první kůru čistě Tst e a chtěl bych názor na pár věcí.

Pořád se rozmýšlím jestli 250mg týdně nebo těch klasických 500mg. Hodně jsem se dočítal, že 250mg je pořád vysoká dávka vzhledem k tomu že průměrný člověk produkuje 3-10mg tst/denně, zvlášť když je to první zkušenost s AAS tak i na takové dávce by se měl dát udělat solidní progress. Navíc si takhle líp zkusím jak tělo zareaguje a uvidím jak na tom bude estro apod. Na druhou stranu se setkávám s opačným názorem, kde lidi říkají, že kvůli tak malé dávce by si nevypnuli vlastní produkci a dát aspoň 500mg. Dále samozřejmě předpokládám, že ten tst může být poddimenzovaný což by asi nabádalo lidi k vyšší dávce.

Jinak co se týče PCT pořád vídám takovou tu klasika jako nolva/clomid/exe + salba. Vše to mám po ruce, ale upřímně bych do sebe co nejraději cpal co nejmenší množství AI a těchhle látek, nejlépe žádné. Vím, že hodně lidí i tady no foru má zkušenosti s PCT pouze HCG, nějaký tribulus, DAA. zinek a prostě doufat v nejlepší. Samozřejmě chápu, že každý jsme jiný a potřeba odzkoušet na sobě, ale co jsem pročítal studie na všechny ty látky na estro tak bych se jim nejraději obloukem vyhnul.
Tst daj e4-5d 250mg.Dlzka kúry 12w+.Oraly metla/provi/stan+pičoviny.Pct clom-exe-salba.Pred pct hcg.
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 164 krát
Bolo mu ďakované: 37 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: gabi921, zoltan a 12 neregistrovaných