1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Vstup od 18 rokov

Re: 1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 06.05.2019

Ono to neni o tom, ze by tu tych ludi nebavilo odpovedat stale na tie iste otazky, mirutko ma dokonca stale trpezlivost odpovedat aj na otazky typu: mozem zmiesat 2 oleje v jednej injekcii? Tu ide skor o tu lenivost ludi, ze si nedokazu najprv nieco precitat o tom a hned chcu aby im tu niekto vyskladal free cyklus, hned tam chcu do seba narpatat gram trenu, gram testaku 100mg metanu atd... ved preco nie? chcem byt velky a chcem to hned, je mi jedno, ze mam 20 a zeriem to co mama uvari. Asi chapes co ti chcem tym povedat.

Btw k tym cyklom .. Hej do prveho cyklu by nebol az taky problem dat drostu alebo primo, mne islo o tie kombinacie, ze uz tam v tom mali byt sarms alebo clemba pripadne clenba+t3, sem tam nejaky metan/ stan atd... do prveho cyklu by som vzdy pouzil iba 2 latky aby clovek jednoduchsie zistil, ze z coho ma vedlajsky. To je vsetko ... pripadne aby si to prvosypaci precitali a do buducna sa tym riadili a nie ze za pol roka tu bude pisat borec, ze ale jemu ste radili v prvej kure toto toto toto...
Jasne, ja to chápem, preto pišem, že uvidím aký budem o par dní alebo týždňov :D Vždy sa snažím vžiť do role toho, kto nevie a nemá info, pre takého človeka to musí byť zase dosť ťažké naštudovať si roidy (čo s čím užívať, prečo riešiť estrogény, čo je dht, čo je shbg, aký je rozdiel medzi anti-estrogénymi a inhibítormi a prečo sú ešte aj rozdiely medzi nimi samotnými, čo do pct, prečo príprava na pct, prečo jeden radí že tst a proviron a prečo druhý že tst a drost, kto radí lepšie? A čo sú vlastne Sarms, alebo dať radšej peptidy? a mnohé dalšie veci) No to čo som napisal v zatvorke, uznaj sám, že toto je na celé mesiace a ani ja sám si netrúfnem povedať, že ovládam všetko do detailu a to sa fakt snažím študovať a hlavne najlepšie je, ak sa niekde dočítať, že ano toto aromatizuje a v druhom, nie toto nearomatizuje a vyber si :D a predsa len, ja už mam nejaký ten teoretický základy za tie roky, ale novačik? Takže hej, ved nech študujú a nech sa pýtajú, ale nemyslím si, že my sme boli iní ked sme začínali. Smejem sa ked pišeš, či môžem miešať olej s olejom, ja som sa pýtal to isté keď mi dával kamoš kedysi ešte sustanon a decadurabolin, či to určite môže dať do jednej striekačky a tiež vtedy na mňa pozeral, že ježiš jasneeeeeee. Ludia sú opatrní a hej, maš pravdu v tom, že mohli by hľadať info a až tak pýtať, ale zamýšľam sa teraz a skús aj ty, kde by si ty hľadal info o tom, že či môže miešať olej s olejom ? :D lebo ja prisaham bohu neviem kde by som takú info mal nájsť, a kebyže som nováčik, tak spravím to isté, radšej buchnem otázku na forum, ako mam celý deň ako debil hľadať. Nemám pravdu? Možno to tu niekde je pekne spísané všetko (neviem nehľadal som), ale skôr si myslím, že nie a toto je presne dôvod, prečo sa ľudia pýtajú na otázky, ktoré sú pre tých, čo už idú na roidoch clhú dobu ako smiešne a primitívne, len my sme boli určite takí istí.

Napadla ma jedna vec (popri tých olejoch),dopracoval som sa k informácii, že IGF by sa nemalo riediť s BA vodou, ale len s čistým infúznym, roztokom. Prečo? Pozrel som si zloženie lekárenského IGF a tam je mimo iného aj táto info, citujem: "obsahuje 9 mg/ml benzylalkoholu ako konzervačnej látky." Tak pokiaľ lekárenské IGF môže byť riedené BA vodou prečo by som UG IGF nemohol riediť BA vodou? A tiež sa tam uvádza, že po rozriedení je možné ho skladovať v teplote 2-8 stupňov po dobu 30 dní. Pýtam sa preto, lebo vraj BA voda ma znehodnotiť IGF, lebo je vraj veľmi krehký, ale bude to asi hlúposť, hej že?
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 06.05.2019

Increlex:
Liečivo je mekasermín. Jeden ml obsahuje 10 mg mekasermínu. Každá injekčná liekovka obsahuje 40 mg mekasermínu.
Ďalšie zložky sú: benzylalkohol, chlorid sodný, polysorbát 20, glaciálna kyselina octová, octan sodný a voda na injekciu.
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 214 krát
Bolo mu ďakované: 455 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 06.05.2019

boldenon je zbytocny steroid vsetkym ktori ho nevedia vhodne zapojit a zuzitkovat jeho potencial.

drostanolon je pre neskuseneho sypaca rovnako zbytocny, z neho sval nikdy nenarastie a nikdy znamena nikdy, je to esteticky steroid a ked niekto ma dobru formu tak moze byt aj v klude prvy steroid s tst ktory pouzije, ked niekto formu nema a neblizi sa k nej, moze mat aj 30 sypanic za sebou alebo 30 suvislych rokov presypanych a bude mu aj 1g+ drosty k nicomu.

na primobolane sa hmota budovat da, ale treba uz aas rozumiet resp. byt trpezlivy, co prvosypac vacsinou nie je a nerozumie aas. primo sa svojim ucinkom tiez nehodi niekomu kto chce byt ,,velky” , je to zlepsovak ale treba ho tiez vediet pouzit, inac vyhodeny peniaz.

pred 10 rokmi bolo forum tiez(s-f.tk), aj literatura, ale
oboje boli o tom istom, forum prepisane z kopcekovej knizky ktora popisuje praktiky starsie snad aj ako 30 rokov
budes zniceny
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 450 krát
Bolo mu ďakované: 311 krát

Increlex:
Liečivo je mekasermín. Jeden ml obsahuje 10 mg mekasermínu. Každá injekčná liekovka obsahuje 40 mg mekasermínu.
Ďalšie zložky sú: benzylalkohol, chlorid sodný, polysorbát 20, glaciálna kyselina octová, octan sodný a voda na injekciu.
No to som si našiel aj ja sám :D ja som sa pýtal, či mate nejaké iné info, priamo z praxe
Fluoxy

a co konkretne chces? koli stabilite uz rozrobeneho roztoku sa ma pouzivat kyselina octova ktora ma z chrmickeho hladiska najmensiu moznost stiepit peptidicke vazby, pri kratkych peptidoch to je jedno, pri dlhych nie
budes zniceny
piterko

[youtube][/youtube]
boldenon je zbytocny steroid vsetkym ktori ho nevedia vhodne zapojit a zuzitkovat jeho potencial.

drostanolon je pre neskuseneho sypaca rovnako zbytocny, z neho sval nikdy nenarastie a nikdy znamena nikdy, je to esteticky steroid a ked niekto ma dobru formu tak moze byt aj v klude prvy steroid s tst ktory pouzije, ked niekto formu nema a neblizi sa k nej, moze mat aj 30 sypanic za sebou alebo 30 suvislych rokov presypanych a bude mu aj 1g+ drosty k nicomu.

na primobolane sa hmota budovat da, ale treba uz aas rozumiet resp. byt trpezlivy, co prvosypac vacsinou nie je a nerozumie aas. primo sa svojim ucinkom tiez nehodi niekomu kto chce byt ,,velky” , je to zlepsovak ale treba ho tiez vediet pouzit, inac vyhodeny peniaz.

pred 10 rokmi bolo forum tiez(s-f.tk), aj literatura, ale
oboje boli o tom istom, forum prepisane z kopcekovej knizky ktora popisuje praktiky starsie snad aj ako 30 rokov
Snáď každé jedno DHT má len minimálny prínos v náraste skutočnej hmoty, možno okrem Oxymetholónu a aj to by sme sa mohli baviť o tom, či je to hmota alebo voda, pretože ak vieš ako, môžeš dať oxym aj 4 týždne pred súťažou a nenatiahneš ani gram vody len pekne drzíš hmotu. Čiže len by ma zaujímalo (NERYPEM, pytam sa), na základe čoho súdiš, že drostanolón ani gram hmoty a primo už ano, keď nech sa akokoľvek pozriem na drostanolón, je stále silnejšou látkou nech primobolan, mne osobne stačí 400 mg drost e týždenne na dosiahnutie toho, čo s 600 mg prima. Obdobne to vidím u ľudí z okolia a minulosti. Nehadam sa, fakt prosím je to diskusia oky?

Boldenon, súhlas, presne ako píšeš, veľa ľudí ho zatracuje, pritom je to celkom fajn roid, len ho treba užívať aspoň 500-600 mg týždenne a dosť dlhú dobu, inak je človek potom sklamaný, ja som to už písal v inej téme, aromatizuje len málo v porovnaní s TST a preto neťaha takmer vôbec vodu, ľudia preto majú potom dosť skeptický názor alebo pocit počas cyklu, lebo sú zvyknutí na to, že ťahajú vodu (v ich očiach rastú), ale pri bolde tú vodu neťahajú

Prosím ešte k tomu Primo a Drost, že začiatočník to nevie zúžitkovať, ak som správne pochopil tvojím slovam. A ako vie zúžitkovať napríklad taký proviron? Povedz mi o čo viac vie zúžitkovať TST s provironom naproti TST s drostanolónom? Môj názor je taký, že z tej druhej kombinácie bude mať lepšie výsledky a nič tým nepokazí.

Možno bolo pred 10 rokmi niečo, no nesedel som vtedy za internetom ako dnešné decká od ráno do večera a áno, kopčekovú knihu mam do dnes ešte niekde :D len tie info tam sú do plaču, ale bola taka doba, no ked si predstavím, že takmer všetci vtedy fičali na tych cykloch, a my tu riešime či je lepšie pre začiatočníka TST spolu s provi alebo TST spolu s Drost, vtedy sa s tým nikto neebal, do prvého cyklu sa v pohode dal dekač s metkou, pct žiadna a bolo vybavené
Fluoxy

a co konkretne chces? koli stabilite uz rozrobeneho roztoku sa ma pouzivat kyselina octova ktora ma z chrmickeho hladiska najmensiu moznost stiepit peptidicke vazby, pri kratkych peptidoch to je jedno, pri dlhych nie
čo sú to krátke peptídy? teraz si možno povieš, že je to debilná otázka, ale vživote som sa nestretol s takým pojmom, že krátke peptidy, to ako myslíš teraz napr. IGF DES že ma kratky half-life a IGF-LR3 ma dlhý, čiže mam tomu chapať tak, že DES je kratky a môžem do neho fuknuť infuzný roztok a LR3 je dlhý tak BA vodu alebo kyselinu octovú?

a myslím si, že moja otázka bola položená normálne, STRETOL SOM SA S NAZOROM, že IGF sa nema riediť s BA vodou, je to pravda či nie. Pýtam sa zrozumiteľne nie? S tým, že poslal som tam citaciu z lekárenského, kde vidím, že je tam v pohode BA voda tak prečo by to mal byť problém. Normálna otázka, normálne napísaná a čakam normálnu odpoved typu: nie, nemal by to byť problém, je to v poriadku, alebo áno, môže to byť problém, lebo....
Fluoxy

Tak myslim ze sa tu nikto nenajde kto pojde igf
V kazdom pripade ba voda je iba nacl+benzylalkohol
A vidis v zlozeni roztoku obe latky tak z toho je jasne ze nerobi problem pri riedeni
Preto som ho postol a mysleo som si ze si uz ludia domyslia
rapsic

Tak myslim ze sa tu nikto nenajde kto pojde igf
V kazdom pripade ba voda je iba nacl+benzylalkohol
A vidis v zlozeni roztoku obe latky tak z toho je jasne ze nerobi problem pri riedeni
Preto som ho postol a mysleo som si ze si uz ludia domyslia
Tak ja dávam IGF pomerne dosť často, a ano, ja som si to domyslel v podstate sám, kedže som poslal citáciu, s tým, že vidím jeho prítomnosť priamo v lekáreskom IGF, len beriem do úvahy, že tam je kombinácia viacerých pomocných látok, tak či samotná BA nie je "zlo", len uvažujem na základne podnetu od človeka s ktorým som mal diskusiu. Kde zoženiem kyselinu octovú? Kľudne SS
Fluoxy

Jaaaaaj , ja som myslel increlex 900€ na 4dni
Hentomu ug peptidu neverim
rapsic

no ug ano, neboj sa, nie som malé decko, viem, že ta kvalita ug peptídov nie je boh vie aká, ale skúšal si IGF? mne osobne to šlape veľmi dobre, akurat problem mam v tom, že prvý týždeň je to fajn, druhý sa to dá a tretí už dokopy nič necitím a problém bude určite v tom, že to riedim infuzakom, preto sa pýtam na tu kyselinu octovú alebo aj ba vodu
Fluoxy

pozri sa co mas pod ciarou, tak nebud ako gazda z vlkanovej vo svojej obyvacke, kazdy ti odpovie tak ako uz uzna za vhodne, nerozculuj sa a nezelaj si nesplnitelne 😎

dlhy/kratky v ponimani z kolkych aminokyselin je hormon poskladany, urcite vies co je to peptid ..

igf1, ten ma cez 70, ghrp2 asi 6, mod grf asi 44, tak ako rastie ich pocet, tak nejako sa aj vyvija ich dalsi osud v zmysle stabilnosti po rozrobeni

ze ti to nepise po 3 tyzdnoch bude podla mna mat iny dovod ako nosny roztok.
budes zniceny
piterko

Aaaaaa jasne, rozumiem už ako to myslíš kratší a dlhší, super

aký dôvod v tom vidíš, ak môžeš napiš prosím (IGF a účinok po 3 týždňoch)

ja sa určite nerozčuľujem, to ma ešte nepoznáš, píšem slušne alebo nie? ak nie, tak mi prosím ukaž kde urážam alebo kde mam nevhodné poznámky a ospravedlním sa, ale toho gazdu si prosím ťa nabudúce odpusť, nie som zvedavý na detské trápne reči ale som za slušnú debatu na úrovni

a ešte doplním , reagoval som ti na tvoj dotaz ku trenblónu a prolaktínu, mrkni na moju odpoveď, dik
Fluoxy

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 08.05.2019

Horsie je ze sa im nechce ani makat
Vacsina je nasypana a vykon ako priemerna bikina
Jako naturální bikina nebo tzv. anavarka?
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa Kazatar12345 » 09.05.2019

Ahojte Pani, potrebujem Vasu p
Naposledy upravil/-a Kazatar12345 v 09.05.2019, upravené celkom 1 krát.
Kazatar12345
Dátum registrácie: 09.05.2019

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: A42, Lukas02, Norny a 18 neregistrovaných