1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Vstup od 18 rokov

Re: 1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Príspevokod užívateľa piterko » 02.05.2019

par desitek je moc ale spomen si ake si siel davky donedavna 😎

eatclrntrenhard - si deges o tom ziadna, ale rad si necham od teba ukazat jak na tie nohy, budem vdacny. obavam sa vsak ze si len chodiaca tlchuba
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 532 krát
Bolo mu ďakované: 420 krát

Príspevokod užívateľa SEWER » 03.05.2019

no, tupej příspěvek "pořeš si stravu a trénink", kterej píše každej trouba úplně všude a četl jsem ho už tolikrát že každej další mě neuvěřitelně SERE!, komentovat nebudu, protože by to akorát rozpoutalo další sáhodlouhou diskusi, která sem beztak nepatří... tak se alespoň pokusím vrátit k tématu

když začnu uvažovat o první sypce, složené z tst+proviron... co všechno pozjistit a pokoupit, aby byl člověk připraven? co očekávat a jak s tím začít pracovat?
SEWER
Dátum registrácie: 27.03.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 03.05.2019

no, tupej příspěvek "pořeš si stravu a trénink", kterej píše každej trouba úplně všude a četl jsem ho už tolikrát že každej další mě neuvěřitelně SERE!, komentovat nebudu, protože by to akorát rozpoutalo další sáhodlouhou diskusi, která sem beztak nepatří... tak se alespoň pokusím vrátit k tématu

když začnu uvažovat o první sypce, složené z tst+proviron... co všechno pozjistit a pokoupit, aby byl člověk připraven? co očekávat a jak s tím začít pracovat?
ukludni sa. na rozputavanie diskusii tu nemas ani renome ani uroven

urcite si pories stravu na max ako zvladnes, to iste trening, skus sa zamysliet ci je naozaj vsetko ako najviac dokazes aj ked to nebude 100%, skus sa povenovat detajlom

sprav si krvny obraz aj s hormonmi

budes potrebovat testak a proviron

budes kratsie spat, budes mat ocit ze si lepsi chlap ako druhy, ak si uz okusil sex tak ti pride taky lepsi, proste budes samcek, nadrzany. . ak si labilnejsi tak budes mat problem so spravanim, ak si pičus tak sa z teba stane mistr sveta po 4tej vcielke, budes svalntejsi, urcite by si mal pribrat, mozno aj zrysujes, regeneracis typu vcera pocvicis a dnes uz necitis, silnejsi budes, zvysi sa riziko na zranenie, tlak budes matvyssi z dosledku retencie vody, riziko gynekomastie, - pocuvaj chod si to dakde sam najst je toho plna prdel

nerozumiem ti poriadne co pytas po fore, ak chces davkovanie a ine atributy cyklu nastavovat, tak si prelistuj prislusne temy, zisti si to a napis prispevok ako si to predstavujes a urcite ti odpise mirutko, aj rapsica vynutime a ked v prvom momente po precitani tvojho prispevku si neplesknem po xichte tak aj ja ti napisem, inac si nezmysel
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 532 krát
Bolo mu ďakované: 420 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 03.05.2019

Čítal som to hneď, ako to sem pleskol. Začal som písať, napísal prvú vetu, vymazal to a odhlásil sa :D
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 110 krát
Bolo mu ďakované: 445 krát

Príspevokod užívateľa SEWER » 03.05.2019

hmm... hele je fakt těžký formulovat příspěvek tak, aby byl hoden adekvátní odpovědi, když tomu člověk z počátku zkrátka nerozumí, tak se občas zeptá jinak, než by zkušenější očekával

rozpis první kúry tst+proviron jsem nikde nenašel, to co jsem našel jste mi hned vyvrátili, ale nic lepšího jste mi taky nedali, jak se mám dál ptát?
SEWER
Dátum registrácie: 27.03.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 04.05.2019

Čítal som to hneď, ako to sem pleskol. Začal som písať, napísal prvú vetu, vymazal to a odhlásil sa :D
Ja som spravil to iste :)
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 542 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 04.05.2019

hmm... hele je fakt těžký formulovat příspěvek tak, aby byl hoden adekvátní odpovědi, když tomu člověk z počátku zkrátka nerozumí, tak se občas zeptá jinak, než by zkušenější očekával

rozpis první kúry tst+proviron jsem nikde nenašel, to co jsem našel jste mi hned vyvrátili, ale nic lepšího jste mi taky nedali, jak se mám dál ptát?
Taky zaklad
Testak enan kazdy 5den 250mg /10 tyzdnov
Provi 5-12 tyzden 75 mg denne
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 542 krát

Príspevokod užívateľa Lumicko » 05.05.2019

Zdravim pekny vecer prajem tak ja uz coskoro idem konecne zacat...
Mne bolo inak radene ako prvu kuru skor radsej Testak enan (250 alebo 350 E4D) + boldenon ( 500 ) a ze proviron je dost slaby ze to tam mozem skor supnut napr. jedno balenie methanu a potom pauzu s methanom a po pauze nabeh na nejaky silny DHT derivat napr. stan...
Alebo sa to uz zmenilo a bolde do prvej kury mozno neni az tak optimalne? Ci je to skor kazdeho iny nazor?

Inak este keby som teda siel na tu kombinaciu bolde tak som zmateny z toho co mi hovori kamarat co uz sype celkom dlho a vypada dost popici a ze bolde kombinovat s testakom enan je kktina a ze je lepsie ho kombinovat s propikom ale zaujimalo by ma z coho to tak usudil kedze vsade na internete citam ze bolde sa chodi s dlhym testakom cize enan kvoli napr. half life a zaroven pre zaciatocnikov je aj lepsi zevraj enan oproti propiku
Pytam sa hlavne aj kvoli tomu ze ked zacne mat kecy ze robim kktinu atd aby som mu vysvetlil ze to tak neni a preco kedze mi to bude on aplikovat...

A este hovori ze testak propik je skor testak na kvalitu cize na rysovanie a ze enan na naberanie ze proste propik krasna kvalita a enan velky objem neviem ci to tak fakt je ja si myslim ze v tomto pripade je to skor proste strava a nie ci enan alebo propik a teda hovori ze vzhladom na to ze mam nejaky ten tuk na bruchu ze by som mal ist skor aj kvoli tomu testak propik aby som to poriadne vyrysoval a nenabral nekvalitne a teda k tomu prihodil este napr. clenbu zhodit hlavne ten tuk na bruchu a to aj hlavne viem co som cital ze najlepsie slapu sypky pri nizkom tuku cize ked by som to konecne uz zosekal by som uz dal objem. Blby tuk sa mi drzi na bruchu neskutocne pritom ruky atd.. mam celkom dost slusne vysekane akoby som mal aj na bruchu tehly pritom nemam
Ale vidno tam unho v niektorych veciach trochu nedostatky informacii alebo zle informacie lebo napr. o clenbe hovori ze 5 tabliet minimalne za den co je myslim fakt dost vela kedze napr. od magnusu jedna ma 40mcg a co som cital taky strop maximum je 140/160 mcg za den cize take 4tabletky ak sa chce dotycny vyhnut poskodeniu srdca zas na druhu stranu neviem od akej znacky to mal a podla coho usudzoval tych 5 tabliet ze ak mal inu znacku kde bolo v tablete mozno menej
Lumicko
Dátum registrácie: 07.09.2018
Poďakoval: 67 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 05.05.2019

Mne bolo inak radene ako prvu kuru skor radsej Testak enan (250 alebo 350 E4D) + boldenon ( 500 ) a ze proviron je dost slaby ze to tam mozem skor supnut napr. jedno balenie methanu a potom pauzu s methanom a po pauze nabeh na nejaky silny DHT derivat napr. stan...
Alebo sa to uz zmenilo a bolde do prvej kury mozno neni az tak optimalne? Ci je to skor kazdeho iny nazor?

Inak este keby som teda siel na tu kombinaciu bolde tak som zmateny z toho co mi hovori kamarat co uz sype celkom dlho a vypada dost popici a ze bolde kombinovat s testakom enan je kktina a ze je lepsie ho kombinovat s propikom ale zaujimalo by ma z coho to tak usudil kedze vsade na internete citam ze bolde sa chodi s dlhym testakom cize enan kvoli napr. half life a zaroven pre zaciatocnikov je aj lepsi zevraj enan oproti propiku
Pytam sa hlavne aj kvoli tomu ze ked zacne mat kecy ze robim kktinu atd aby som mu vysvetlil ze to tak neni a preco kedze mi to bude on aplikovat...

A este hovori ze testak propik je skor testak na kvalitu cize na rysovanie a ze enan na naberanie ze proste propik krasna kvalita a enan velky objem neviem ci to tak fakt je ja si myslim ze v tomto pripade je to skor proste strava a nie ci enan alebo propik a teda hovori ze vzhladom na to ze mam nejaky ten tuk na bruchu ze by som mal ist skor aj kvoli tomu testak propik aby som to poriadne vyrysoval a nenabral nekvalitne a teda k tomu prihodil este napr. clenbu zhodit hlavne ten tuk na bruchu a to aj hlavne viem co som cital ze najlepsie slapu sypky pri nizkom tuku cize ked by som to konecne uz zosekal by som uz dal objem. Blby tuk sa mi drzi na bruchu neskutocne pritom ruky atd.. mam celkom dost slusne vysekane akoby som mal aj na bruchu tehly pritom nemam
Ale vidno tam unho v niektorych veciach trochu nedostatky informacii alebo zle informacie lebo napr. o clenbe hovori ze 5 tabliet minimalne za den co je myslim fakt dost vela kedze napr. od magnusu jedna ma 40mcg a co som cital taky strop maximum je 140/160 mcg za den cize take 4tabletky ak sa chce dotycny vyhnut poskodeniu srdca zas na druhu stranu neviem od akej znacky to mal a podla coho usudzoval tych 5 tabliet ze ak mal inu znacku kde bolo v tablete mozno menej
Boldenón na to, aby ti priniesol adekvátne výsledky, je nutné užívať pomerne dosť dlho, možno po 8 týždňoch budeš reálne vnímať nejaké výsledky z jeho užívania a preto ideálne je ho ťahať aj 12 týždňov a viac. Preto sa aj vraví, že nie je vhodný do prvého cyklu, pretože pre maxi využitie treba ho brať dlhšie. Ale ak si porovnáš negatíva, je určite lepší ako methan alebo stan, to by bolo na dlhšie písane.

TST P je na kvalitu a TST E je na objem, je to taký mýtus, to sú také tie zastaralé názory. Hlavne čo je dôležité, že ani propik a ani enantat nie je na spaľovanie tukov a nečakaj od nich, že ti budú spaľovať tuk. Samozrejme prirodzene vyššia androgénna aktivita v tele má za následok pokles určitého percenta tuku, ale to je robí každý steroid. Ak chceš spaľovač bez negatív zvoľ si radšej GW501516 a k tomu daj SR9009. Ak je to pre teba drahé, tak Clen ako si sám napisal. Nie je ani pravdou, že lepšie šlapú steroidy u menej tukatých ako u tých, čo majú toho tuku viac. Je to hlúposť, len u tých viac obéznejších sa hmota a nové prírastky schovajú pod tukom, celá veda. Nezabudni na to, že treba nasadiť do cyklu inhibitor aromatázy, pretože ak sa na neho vykašleš, budeš o to viac ťahať vodu a spolu s vysokou hladinou estrogénu naberať alebo udržiavať tuk ktorý máš.

Clen začni postupne, od nižšej dávky a zvyšuj podľa potreby, 3 x 0,4 mcg alebo 4 x 0,4 mcg každý deň musí stačiť, po 3 týždňoch vysadiť a tak znovu. Akú budeš mať citlivosť na túto látku uvidíš sám. Pri clene treba doplňať draslik a taurín, naštuduj si prečo.

Ak si ochotný ísť do ihiel, prvý cyklus ti postačí

TST E spolu s Drotanlonom E, celý cyklus, na rozbeh si daj kľudne na 4 týždne Metku 20-30 mg denne. Je to stále lepšia voľba ako ťahať takmer celý cyklus tablety, kedže si písal, že by si šiel aj methan aj stanozol. Cyklus nech má 12 týždňov, ak máš dosť € tak tam daj aj GW501516 a SR9009, ak nie tak kombinuj na fázy clen
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Príspevokod užívateľa nokos » 05.05.2019

Boldenón na to, aby ti priniesol adekvátne výsledky, je nutné užívať pomerne dosť dlho, možno po 8 týždňoch budeš reálne vnímať nejaké výsledky z jeho užívania a preto ideálne je ho ťahať aj 12 týždňov a viac. Preto sa aj vraví, že nie je vhodný do prvého cyklu, pretože pre maxi využitie treba ho brať dlhšie. Ale ak si porovnáš negatíva, je určite lepší ako methan alebo stan, to by bolo na dlhšie písane.

TST P je na kvalitu a TST E je na objem, je to taký mýtus, to sú také tie zastaralé názory. Hlavne čo je dôležité, že ani propik a ani enantat nie je na spaľovanie tukov a nečakaj od nich, že ti budú spaľovať tuk. Samozrejme prirodzene vyššia androgénna aktivita v tele má za následok pokles určitého percenta tuku, ale to je robí každý steroid. Ak chceš spaľovač bez negatív zvoľ si radšej GW501516 a k tomu daj SR9009. Ak je to pre teba drahé, tak Clen ako si sám napisal. Nie je ani pravdou, že lepšie šlapú steroidy u menej tukatých ako u tých, čo majú toho tuku viac. Je to hlúposť, len u tých viac obéznejších sa hmota a nové prírastky schovajú pod tukom, celá veda. Nezabudni na to, že treba nasadiť do cyklu inhibitor aromatázy, pretože ak sa na neho vykašleš, budeš o to viac ťahať vodu a spolu s vysokou hladinou estrogénu naberať alebo udržiavať tuk ktorý máš.

Clen začni postupne, od nižšej dávky a zvyšuj podľa potreby, 3 x 0,4 mcg alebo 4 x 0,4 mcg každý deň musí stačiť, po 3 týždňoch vysadiť a tak znovu. Akú budeš mať citlivosť na túto látku uvidíš sám. Pri clene treba doplňať draslik a taurín, naštuduj si prečo.

Ak si ochotný ísť do ihiel, prvý cyklus ti postačí

TST E spolu s Drotanlonom E, celý cyklus, na rozbeh si daj kľudne na 4 týždne Metku 20-30 mg denne. Je to stále lepšia voľba ako ťahať takmer celý cyklus tablety, kedže si písal, že by si šiel aj methan aj stanozol. Cyklus nech má 12 týždňov, ak máš dosť € tak tam daj aj GW501516 a SR9009, ak nie tak kombinuj na fázy clen
Ako mozes porovnavat bolde z methanom a stanom,bolde je slabucky steroid,methan a stan je uplne o niecom inom,ked chce spalit tuk lacne kombo clen a T3,a sarm zbytocne vyhodene prachy.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 43 krát

Neviem čo mám napísať na tvoju odpoveď, nechcem dôjsť k žiadnym hádkam ani zbytočným slovám, ktoré by urážali kohokoľvek osobnosť. Viem, že ľudia sú citliví na to, ak majú svoj názor v niekto píše niečo mimo ich vnímania. Tak čokoľvek napišem, nie je to útok a ani podnet na hádku. Ak chcem, nájdem si 1000 dôvodov pre porovnávanie, veď porovnávať AAS môžeš akokoľvek a kedykoľvek podľa toho, o čom sa v danú chvíľu budeme baviť. Len taký príklad. Vedci ked sa snažili vytvoriť orálnu formu TST, vytvorili aj Methandienón a ked sa snažili vytvoriť injekčnú formu Methandieónu, vznikol Boldenón, rozdiel medzi Boldenónom a Methandieónom je len v tom, že sa od Methanu dala preč C17-Aa skupina, nič viac, ich chemické vzorce sú úplne identické a ako už isto vieš, C-17-Aa skupina skúži len na ochranu orálov pred rozpadom v pečeni. Tak napríklad už len pre toto si dovolím porovnávať Methan s Boldenónom. Naozaj pri všetkej úcte voči tebe a ostatným, ak to niekto číta, dôvody pre porovnávanie sa nájdu vždy. Toto bol len príklad, mojou myšlienkou bolo to, že Methan a Stanozol sú asi najznámejšie roidy, ktoré spoznajú prvosypači, pritom ich negatíva sú celkom dosť rozsiahle, Stanozol patrí medzi najtoxickejšie látky (pečeň, kardiotoxicita). A preto som chcel vyzdvihnúť Boldenón ako lepšiu voľbu, a to si len myslíš, že je slabou látkou, aj toto je mýtus, vieš prečo? Lebo len veľmi málo aromatizuje v porovnaní s TST, čiže ťahá minimum vody a ešte potrebuje aj čas na to, aby sa prejavil, lebo je esterifikovaný undecylenátom. To je taká tá mylná predstava, lebo sa človek postaví na váhu má pocit, že 3 kg je málo, veď predsa z TST viem nabrať aj 5 kg, ale že sú tam 2 kg vody, už akosi každému uniká. Boldenón je mierny androgén a o niečo málo slabšie anabolický ako TST, má veľmi priznivý pomer pozitív a negatív, preto je vhodný do začiatočníkych cyklov skôr ako Nandrolón. A mám pocit, že píšem pravdu o tom, že ľudia sa skôr hrnú už aj v druhom svojom cykle do Nandrolónu ako do Boldenónu. Fajn, aby som tu nemlel ako stará mama, šlo mi len o tie negatíva a ak je to jeho prvý cyklus, dal by som tam TST spolu s Drostanolónom Enanthátom a Methanom na začiatok. Neskôr by som do druhého cyklu zvolil TST spolu s Boldenónom a tam už napr. dal Turinabol alebo aj Stanozol ak chce skúsiť niečo silnejšie. Je to môj názor, ktorý sa nemusí páčiť tebe alebo iným, ale veď o tom je forum, aby sme viedli diskusiu, nie? Ja tvoj názor prijímam, je jasné, že Methan a Stan je silnejší, sú hlavne silnejšie androgény, z hľadiska anabolikého by som stanozol ale vôbec nekládol na prvé miesta, je to obyčajné DHT, ktoré má význam u tých, ktorí už majú dosť svalovej hmoty a potrebujú ju opracovať. Som si viac než istý, že z Boldenónu dostaneš viac hmoty ako so stanozolu s oveľa miernejším dopadom na zdravie.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Ešte k tým Sarms, vôbec to nie sú vyhodené €, mam za sebou už takmer 13 ročnú prax s užívaním rôznych vecí a vyskúšal som už skoro všetko, možno okrem DNP a ďalšich extrémov. Sarms kombinácií som mal niekoľko a napr. GW501516 a SR9009 je veľmi slušné kombo, NEHORMONALNE, BEZ NEGATIV a efekt sa dostavil hlavne v čase keď som užíval Trenbolón, lebo to zadýchavanie už bolo strašné. Sarms sú látky, samozrejme, od ktorých ak očakávaš "bomby" tak sú sklamaním, môj názor je taký, že musíš vedieť čo a ako. Ale opäť, nebudem ťa presviedčať, ja mam svoje skúsenosti so Sarms hlavne u žien, u začiatočníkov a tiež aj u ľudí ako som ja, čo užívajú steroidy viac ako 10 rokov a vedeli sme nájsť využitie, .....prospešné využitie
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa Darty » 05.05.2019

presne si to napisal s tymi Sarms, nesmies cakat bomby, takze vlastne co? su to kozmeticke zalezitosti, takze k comu sa dostavame? malo muziky za vela penazi bez negativnych dopadov na zdravie :-) za mna jediny Sarms za ktory ma zmysel davat peniaze je Mk677
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 126 krát
Bolo mu ďakované: 437 krát

Skusil si kombo GW501516 a SR9009, ak maš kvalitné veci, musíš vidieť že pališ tuk a že tvoje tréningy sú intenzívnejšie, alebo kombo LGD a RAD140, skús toto kombo dať akejkoľvek žene a pochopiš, že za veľa peňazí bude veľa muziky s nízkym prejavom negatív, alebo daj začiatočníkovi kombo LGD spolu s GW a SR a nebude potrebovať ani žiadnu extra PCT.

Ja viem čo chceš napisať, že radšej si kupiš TST a daš za neho par desiatok € ako kupiť si niečo 3 x drahšie za porovnateľný alebo dokonca slabší efekt. Ja by som to skôr hodnotil tak, že všetko má svoju cieľovú skupinu. To máš aj s peptídmi takto, kto píše, že z peptídov naberieš tony svalov je určite len niekto, kto chce predať, aj keď ja mam IGF aj GHRP veľmi rád a viem to využiť, neviem ale nájsť zmysel alebo vysledok u MGF alebo sklamaním pre mňa bolo aj PT141, no len kto vie čo som v skutočnosti užíval. MT2 peptíd je tiež veľmi dobrá vec, no zopakujem to čo som už pisal, všetko vie mať svoju cieľovú skupinu

Ešte jedna myšlienka ma napadla pri tomto, nech sa bavím s kýmkoľvek, kto robí športovú aktivitu na vysokej úrovni (nechcem písať profi, lebo tí sú určite čistí), vidí výsledky aj z peptidov alebo Sarms, placebo? Vždy? A amatéri zvyknú písať, že ani po 500 mg trenu nič moc. Nepišem o tebe, neviem kto si a nie je to mierené na nikoho konkrétneho
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa Darty » 05.05.2019

pozri, ja viem ze tie kombinacie funguju, vela tu o tom popisal napriklad Piterko, ma s tym skusenosti a verim mu kazdu jednu vetu, a je v poriadku co pises a mas samozrejme pravdu, ide o cielovu skupinu, tym ktori neokusili AS budu dobre zvolene komba Sarms slapat na jednotku a tym ze som napisal ako som to napisal neznamena ze zavrhujem Sarms, to vobec nie, sam v mostoch casto pridavam Ligan, idem dlhodobo Mk677 takze asi tak...
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 126 krát
Bolo mu ďakované: 437 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mirutko a 37 neregistrovaných