1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Vstup od 18 rokov

Re: 1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Príspevokod užívateľa Reutiman » 16.04.2018

Pretože mám 95 kilo a 182 cm, viem, že by som mal začať sypať na 10% tuku a menej. ale... chcem nabrať trochu svalov a hlavne nie vodu a tuk. stravu držím na 2500kcal denne, 3-4x do týždňa kardio, je možné, že budem chudnúť tuk? a zároveň naberiem nejaké kilo dve svalov? čiste teoreticky.
To co je zase toto za argument???
Tak isto mi išlo o to, že má slabšie vedlajšie účinky, nearomatizuje tolko., aspo ň tak som to čítal. povedla som niečo špatne? :D

a chcem naberať pomaly a postupne v kvalite., viem, že to ide aj na dlhých tst ale vybral som si propík

čo keby ste mi radšej poradili ? :D namiesto tohto tady :D
Buď úprimný, však si si neprečítal ani 10 strán dozadu. :D
Užívateľov profilový obrázok
Reutiman
Dátum registrácie: 10.09.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát

Príspevokod užívateľa Soldat12 » 16.04.2018

Ja som tiež začal na propiku sice časté aplikácie ale aspoň som sa naučil aplikovať :) a musel som použiť viac ako len stehná :) a v prípade že by chcel vysadiť kvôli vedľajším účinkom alebo z iného dôvodu tak môže vysadiť kľudne z dňa na den za mňa toto bola najväčšia výhoda prečo som sa v prvej kúre rozhodol pre propik lenže nejako som nestihol dobrat a už som mal doma tst e haha :D
Soldat12
Dátum registrácie: 05.01.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 17 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.04.2018

no ked začne prvu kuru na Enathate dajme tomu 400mg/w, tak to bude fakt strašný deal vysadiť oproti tomu propíku... :crazy: tych par dní co to bude v tele dlhsie, ho urcite nezabije a este taka dávka...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Tak neviem ja som sa riadil vecami z fóra a prečítal som toho dosť bolo mi jasné že ester neovplyvňuje to či má zaleje ale strava...no niekde na prvých stránkach písal mitch.buchannan výhody toho prečo ma zacat začiatočník s propikom ... Mne sa to tiež zdalo ako dobra volba :)
Naposledy upravil/-a Soldat12 v 16.04.2018, upravené celkom 1 krát.
Soldat12

Príspevokod užívateľa Chaskar » 16.04.2018

cize ty si beries rady do prveho cyklu od byvaleho plavcika z USA,terajsieho alkoholika?
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 244 krát
Bolo mu ďakované: 337 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 16.04.2018

Mne napada pri zacati s kratkym esterom jedine to, ze skor nabehne. Nic viac.
Nedockavci takto skombinuju kratky a dlhy ester a postupom casu menia pomery. Teda zo zaciatku idu viac kratkeho, menej dlheho a postupne kratky vyklesavaju, a dlhy tahaju hore na pozadovanu hodnotu.
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 157 krát

:cage:
cize ty si beries rady do prveho cyklu od byvaleho plavcika z USA,terajsieho alkoholika?
Nie bol to užívateľ tohto fóra ;) nick som opravil je tu v tejto téme debata o tom už na prvych stranách niekde.... A tam sa to rozoberalo...
Soldat12

Príspevokod užívateľa Hokej » 16.04.2018

Ahojte chcem sa opýtať som v moste uz cca 2 mesiace a teraz mi skoncila sezona, kedze chcem dat telo do kopy este by som v tom moste kludne 2 mesiace ostal a potom príde tá zajímavejšia časť že tesne pred sezónou by som chcel nasadiť tst e 500mg e7d spolu s oxanom myslite, ze by som tam mal dat este nieco nandro nechcem davat koli detekcnej dobe:)
Hokej
Dátum registrácie: 23.10.2016

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 16.04.2018

Co to je tesne pred sezonou, tzn na jak dlouho? Kdyz chces jet jen tst, tak to muzes zdvihnout uz ted. A e7d fakt ne.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 128 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 16.04.2018

Môžeš, nemusíš, to je už na tebe... Skráť interval aplikácie z E7D na E4D a teda rozdeľ dávku. Oxan 60+
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 197 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 16.04.2018

Radšej 350 e4d
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 157 krát

No ved tak som myslel ze v tyzdni dam 500mg nie ze dam na supu sorry za vyjadrovanie :D tak mesiac pred pripravnymi zapasmi by som nasadil asi nech mi to zacne slapat asi ako ma to je za cca 2-3 mesiace mam zatial ist 250mg ako idem alebo mam sem este nieco supnut?
Hokej

Podstata je vlastne ta ci nevadi ze pojdem skoro 4 mesiace tst e 250mg w, lebo som to zle nacasoval a Teraz budem mat zbytocne nasadene, kedze chcem trochu oddychnut od hokeja a viac rozvijat flexibilitu a regerovat ako silu:)
Hokej

Príspevokod užívateľa Dnldyfo » 16.04.2018

Zdravim, mam 25 rokov, 186 cm, momentalne 89 Kg. Cvicim nejakych 5-6 rokov. S AS zatial nemam ziadne skusenosti, skusal som zatial len prohormony a tie mi nevyhovuju pretoze nemaju pozadovane vysledky za tu cenu. Cvicenie ma bavi a chcem ho robit dalej, preto si chcem nejak pomoct latkami. Chcem to ale robit zodpovedne s minimalnymi zdravotnymi problemami. Ziadny tren alebo podobne silne latky. Len nejak napredovat a naberat hlavne kvalitu bez tuku bez vody. Momentalne som v kure s Prohormonmi 5 tyzden, som celkom spokojny ale viem ze teraz to budem musiet vysadit a pojdem zase dole. Neviem ci mozem rovno zacat kuru s AS alebo si dat pauzu dat tam nejake PCT a potom zacat. Rad by som si nechal od niekoho skuseneho poradit od zakladov.
Dnldyfo
Dátum registrácie: 18.07.2013

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 16.04.2018

Zdravim, mam 25 rokov, 186 cm, momentalne 89 Kg. Cvicim nejakych 5-6 rokov. S AS zatial nemam ziadne skusenosti, skusal som zatial len prohormony a tie mi nevyhovuju pretoze nemaju pozadovane vysledky za tu cenu. Cvicenie ma bavi a chcem ho robit dalej, preto si chcem nejak pomoct latkami. Chcem to ale robit zodpovedne s minimalnymi zdravotnymi problemami. Ziadny tren alebo podobne silne latky. Len nejak napredovat a naberat hlavne kvalitu bez tuku bez vody. Momentalne som v kure s Prohormonmi 5 tyzden, som celkom spokojny ale viem ze teraz to budem musiet vysadit a pojdem zase dole. Neviem ci mozem rovno zacat kuru s AS alebo si dat pauzu dat tam nejake PCT a potom zacat. Rad by som si nechal od niekoho skuseneho poradit od zakladov.
Ked chces AS tak daj TST E 250mg E5D a k tomu nejake oraly
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 73 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný