1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Vstup od 18 rokov

prvá kúra

Príspevokod užívateľa Arrest » 06.11.2013

zdravím páni, cvičím už 2 roky- posledný rok dosť riadne - strava na 100%, tréning, oddych všetko. išiel som pekne hore a hoci si pravidelne aj obmieňam tréning, "zasekol som sa". čo sa sypky týka nerozumiem sa absolútne do toho. len čo som tu čítal... a celkom ma zaujal TST + provion- vraj je to taká "lightka"
mám za chvíľku 26r, 170 a 75kg a držím si do 10% tuk.
Arrest
Dátum registrácie: 09.09.2012
Cash on hand: Locked

Re: prvá kúra

Príspevokod užívateľa dzino1 » 06.11.2013

podľa mňa na začiatok si si zvolil dobru kuru len si otom viac naštuduj :wink:
dzino1
Dátum registrácie: 04.11.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa I_look_back » 07.11.2013

tak tak, kľudne do toho chod, aj ked by to chcelo aby si makal dlhší čas, hlavne ale že maš na to už vek, myslím na úroveň myslenia :007
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Arrest » 07.11.2013

chcel som sa este opytat ake to moze mat vedlajsie ucinky a ale by bolo vhodne davkovanie :) potom uz len najst dodavatela :D este potom ci treba nejak inak upravovat stravu a take veci alebo klasika. maso ryza ;)
Arrest
Dátum registrácie: 09.09.2012

Príspevokod užívateľa LightSkill » 07.11.2013

odporúčam 250mg E7D TST po dobu 10 týždnov, nejaký dlhý ester mix/enanthate/cypionate, zo svojich skúseností ti môžem poradiť túto variantu, budeš mať v aplikáciach prehlad, a aspoň ja nepozorujem žiadny rozdiel ked aplikuješ dlhý ester E3D alebo E7D. Čo sa týka vedlajšákov tak čakaj zväčšenú prostatu, budeš častejšie behať na záchod, takisto možné akné alebo vypadávanie vlasov. Všetko sa dá ale riešiť, na prostatu sú kvapky, na akné je isotrexin gél a na vlasy je holiaci strojček (bez nádstavca). Nemusí sa však u teba nič prejaviť, záleží ako si na čo náchylný.

Ja osobne by som do prvej pridal aj methan. Za málo peňazí veľa muziky. 20mg každý den počas prvých 5 týždňov, prvý týžden chod pyramídu každý den o 5mg viac až po 20mg.
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
Užívateľov profilový obrázok
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa tilter » 09.11.2013

to fakt len zo samotneho TST mozes mat taketo vedlajsie ucinky? zvacsena prostata a vypadavanie vlasov? osobne som si myslel ze samotny TST nie je taky skodlivy
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa I_look_back » 09.11.2013

-ano samozrejme že hej, kedže TST konvertuje na DHT alebo estrogén, kdež to priamy účinok na zväčšovanie prostaty môže mať DHT a nepriamy zvýšená hladina estrogénov
-vypadávanie vlasov, opäť je za ne zodpovedné DHT, pozor ale TST musí konvertovať na DHT či Estrogén a až tak sa dané vedľajšie účinky prejavia, v prípade že tomu zamedzíš, efekt sa výrazne zníži, atd atd
-vieš, teraz to tak vyzera, ako keby TST bol vrah, toto je realita aj u PRIRODZENEHO TST, preto chlapcov vypadávajú vlasy, či zväčšuje sa prostata alebo rastie gynekomastia atd atd, ale je uplne horšie ak prijímaš už hotové DHT, napr tak oxymetholón, ktorý proste už DHT je a dokonca ešte DHT, ktorý sa dokžáe viazať na estrogénne receptory a vytvárať efekt estrogénnych vedľajších účinkov
-to je na dlhú debatu, pre teba ako laika, ktorý sa nevyzna je podstatné vedieť, že užívanie TST je bezepčnejšie ako užívanie orálov, žiadne AAS ale nie sú bezepčné, takže sa ani nie je čomu čudovať
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa tilter » 09.11.2013

diky za odpoved :)
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa Moogle » 13.11.2013

Asi pojdem to iste..

planujem 8x tst mix + oxandrolon prve 4 weeks primobolan druhe 4weeks a proviron 4 weeks po poslednej inj..

tamox ak bude treba..

PCT az po tomto celom .. tamox 10mg rano + clomid pyramida 3 weeks

po pct asi len nejake suplementy na tst a 4 mesiace pauza..

leto dalsia kura...

pocas kury flavobion, po kure lipovitan..

toto bude moja prva normalna kura :)

ak ma niekto nejake pripomienky pls let me know...
Moogle
Dátum registrácie: 25.05.2011

Príspevokod užívateľa mimosvk » 13.11.2013

mňa by zaujímali názory viacerých, do akej miery riešite prevenciu? pečen,srdce,akne,prostata atď niektori to riešia iný zas nie aký máte na toto názor napríklad proti cholesterolu čaj na cholesterol a pod.. atd atd či je to akési "nutné" do akej miery a pod
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa Moogle » 13.11.2013

cholesterol by som riesil po 35ke mozno..a ked ma slak trafi v 29ich tak smola..

ostatne detto..

to je aspon moj skromny nazor momentalny..mozno zistim ze by som to mal brat vaznejsie..
Moogle
Dátum registrácie: 25.05.2011

Príspevokod užívateľa I_look_back » 15.11.2013

mal by si to brať vážnejšie
I_look_back

Príspevokod užívateľa Miki33 » 15.11.2013

cholesterol by som riesil po 35ke mozno..a ked ma slak trafi v 29ich tak smola..

ostatne detto..

to je aspon moj skromny nazor momentalny..mozno zistim ze by som to mal brat vaznejsie..
Zyzz power :lol: 8)
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

Príspevokod užívateľa mimosvk » 15.11.2013

angel mňa by zaujímalo čo ty uprednostňuješ čo je "potrebná" prevencia pre teba a čo by sa malo dávať atd, ak sa ti chce trošku rozpísať budem rád ;)
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa Yzerman » 16.11.2013

-vypadávanie vlasov, opäť je za ne zodpovedné DHT, pozor ale TST musí konvertovať na DHT či Estrogén a až tak sa dané vedľajšie účinky prejavia, v prípade že tomu zamedzíš, efekt sa výrazne zníži, atd atd
Ako konkretne sa tomu da zamedzit?
Yzerman
Dátum registrácie: 04.03.2011

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot], jankopan, majo43 a 12 neregistrovaných