Oxandrolone

Vstup od 18 rokov

Re: Oxandrolone

Príspevokod užívateľa piterko » 17.01.2019

je už po záruke 3 mesiace, takže predať ho nemôžem

pretri fixkou a predaj so zlavou :D ale ked si zoberies do uvahy Andreja Farkasa, tak vlastne ty budes stale super clovek :D btw ostalo mi 1.3g á 10mg

ako pre workout, alebo dake kratkodobe hrotenie je pri oxane podla mna nezmyselne. je to jeden z mala oralov ktore necitim, ci si ho dam pred treningom alebo 10 hod, tak nevidiet/necitit kvalitativne rozdiely v treningu. S porovnanim metan alebo oxym alebo m1t , alebo aj zasraty proviron, je ten oxan ciste nic

videl som nejake podklady k celorocnemu uzivaniu 40mg/d, takze v cykle si myslim ze tych 50mg/d bude asi jedina trefna, menej mg bude na shbg asi slabe, davat viac mg podla mna ide zbytocne do penazi. lebo 100mg/d nebola stale ziadna diskoteka. Teraz ma uz napada využitie jedine tych 50mg/d a na 16w, a vo vacsom stacku, mozno k tst bold primo to bude kajšmentke, akurat neviem co to pri takej davke robi s cholesterolom. 100mg/d mi uplne shbg znizilo najviac v zivote so vsetkeho

prvykrat som sa oprel do toho oxanu poriadne a vyustilo to v sklamanie a to som vobec ako nula necakal extra vysledky alebo nejaky ultraposun, akurat tie vedlajsaky ma znicili uplne. mozno keby som oxanom zacal a nekoncil po mesiacoch tak by som ianc reagoval, ale uz mu priestor nedam nidky :D
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 17.01.2019

pozri. ja by som oxan ani neriešil. možno keby mám vilu, 3 autá a 2 chladničky a 2 mraziaky plné žrádla a už neviem fakt kam oplieskať lóve, tak nakúpim niekoľko škatúl oxanu. proste mám jedno balenie od pharmacomu a buď to pôjde do koša, alebo budem dávať dajmetomu 50mg preworkout a keď to vyžeriem, tak som skončil s oxanom nadobro. primo tiež spadá do situácie, ktorú som opísal v prvej vete.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 421 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 17.01.2019

no za to u mna oxan ani gratis
piterko

Príspevokod užívateľa Darty » 17.01.2019

moj partak neda na oxan dopustit, ten oral z neho doslova vysava sadlo, ked takzvane "nabehne" vidno velke zmeny na postave, ja by som ten oxan az tak nezatracoval, treba nanho len financie
ide 120-130mg/d co je tu pre mnohych nepredstavitelna davka, vlastne aj pre mna lebo toto uz fakt lezie do penazi
raz skusal aj 200mg/d ale to uz mal take sracky ze nestihal na hajzel dobehnut
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 18.01.2019

ja od 100mg citim vsetky upony a slachy. serem ho
piterko

Príspevokod užívateľa Darty » 18.01.2019

dobre robis, drahy roid pre zeny je to
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa Beast123 » 19.01.2019

Ake mate skúsenosti s oxanom?davkovanie -narast sily..je dobré ho dať cca 4týždne pred trojbojom?
Beast123
Dátum registrácie: 08.12.2018

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 19.01.2019

Co takhle si přečíst aspoň poslední dvě stránky, když už 7 je zjevně na tebe až moc?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 217 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 20.01.2019

ludia su magori ...

co sa tyka siloveho posunu u mna tazko povedat,ale myslim ze k tst 100mg oxanu silu urcite posunie
piterko

Príspevokod užívateľa Beast123 » 20.01.2019

Ano dočítal som sa tu že dávate 100mg ale skôr som myslel či su tu aj taky čo davaju menej ...tiež som počul že stan je silnejši je to tak?
Beast123

Príspevokod užívateľa s0re » 20.01.2019

mnohi idu oxan stylom tolko mg kolko kg... ja som siel 80mg v strope, sice lipidy rozhadzane, ale bol som spokojny.
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 166 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 20.01.2019

Ano dočítal som sa tu že dávate 100mg ale skôr som myslel či su tu aj taky čo davaju menej ...tiež som počul že stan je silnejši je to tak?
Tak samozrejme, ze je stan silnejsi... Oxan je slaby droid, drahy a méně narocny na telo, stan je opak...
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa Beast123 » 20.01.2019

Výborne vďaka..lebo stan je ovela prijatelnejsi cenovo...hádam zaslape dobre ,lebo chcem ho dať asi pred súťažou 4týždne
Beast123

Príspevokod užívateľa piterko » 20.01.2019

jj, stan ako jediny sposobuje nezvratne kornatenie ciev, vrelo donho, lebo je LACNEJSI :D
piterko

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 20.01.2019

jj, stan ako jediny sposobuje nezvratne kornatenie ciev, vrelo donho, lebo je LACNEJSI :D
Já ještě pár let zpátky na steroidalcom četl, že by jedním z největších hajzlů co se aterosklerozy měla být světedivse deca. Dokonce to v textu frajer podpořil i relativně odkazama na pubmed. Nebo je pointa v tom slově "nezvratne" ?
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných