Oxandrolone

Vstup od 18 rokov

Oxandrolone

Príspevokod užívateľa Blade » 23.06.2016

O X A N D R O L Ó N

Popis:
Má slabé androgenne účinky, teda spôsobuje veľmi silné prírastky na sile ale bez nadmerného zvýšenia hmotnosti, pretože nevyvoláva v tele takmer žiadne zadržiavanie vody. Oxandrolone sám o sebe nespôsobuje kvalitatívne významnú zmenu svalovej hmoty. Podľa najnovších štúdií ale získaná hmota sa udržuje dlhodobo. Nearomatizuje ani pri vyššom a dlhodobejšom užívaní. Táto látka pri krátkodobom a nízkom užívaní neovplyvňuje endogénnu produkciu testosteronu. Pri dlhodobom užívaní je ale bežným javom atrofia semenníkov. (Štúdia ukázala že po dobu 12 týždňov pri užívaní 80mg denne sa potlačila endogénna tvorba testosteronu o 67%).
Oxandrolon je veľmi populárny steroid. Firma Searle ho uviedla na americký trh pod označením Anavar v roku 1964. Oxandrolon požíval po dve desaťročia veľkú popularitu, kým nebola jeho produkcia zastavená (1.6.1989). Dnes je oxandrolon legálne vyrába len v niekoľkých krajinách, a to len vo forme tabliet s veľmi nízkym obsahom účinnej látky.
Štrukturálne ide o 17-alkylované derivát DHT, ktorý je medzi steroidmi unikátny substitúciou (nahradením) 2. uhlíka na A-kruhu kyslíkom (O). Táto drobná chemická zmena zabraňuje arómy a celkovo robí z oxandrolonu jeden z najmenej androgénnych steroidov s minimálnymi vedľajšími účinkami.

Vedľajšie účinky:
Vedľajšie účinky oproti iným látkam sú o dosť slabšie, najčastejšie sa spomína akné a ma dosť silný vplyv na zažívací trakt (pri vyšších dávkach), teda pri užívaní oxandrolonu sa často spomínajú pravidelné hnačky. Ako jeden z mála steroidov podporuje zmnoženie svalových myofibríl, najmä pri dlhotrvajúcich cykloch okolo 2-3 mesiacov. Je Vhodný predovšetkým do druhej polovice cyklu, ale dá sa použiť aj na celý. Účinnosť na pozitívnu dusíkovú bilanciu je i v minimálnych množstvách. Podporuje tvorbu kreatinfosfátu a zvyšuje jeho zásobu vo svale. Je vhodný predovšetkým do diety, ale taktiež aj do objemu. Tlmí pocit hladu a podľa najnovších štúdií má aj mierne tukspaľujúce účinky. Jedna sa o 17 - alfa – alkylovaný preparát, čiže je toxický pre pečeň, ale nie je to žiaden extrém (štúdie, kde sa podával oxandrolon každý deň v množstve 20mg po dobu 12 týždňov sa zaznamenal minimálny vplyv na zvýšenie pečeňových hodnôt).
Pretože oxandrolon je derivátom dihydrotestosterónu, vôbec nearomatizuje a nespôsobuje teda mäkký vzhľad svalstva, oduté vzhľad alebo gynekomastiu u mužov. Tiež androgénne efekty sú minimálne, a to aj u citlivých jedincov. Možno povedať, že v bežných dávkach nemá oxandrolon prakticky žiadne viditeľné vedľajšie účinky. Pretože neprodukuje náhle prírastky svalstva, je vhodný pre užívateľa s potenciálnym rizikom vyššieho krvného tlaku. Oxandrolon môže niekedy spôsobovať nadúvanie a vracanie, ak je podávaný s jedlom. Niektorí používatelia tiež uvádzajú nevoľnosť, ak užívajú oxandrolon samostatne.
Užívanie tohto slabého androgénu je celkom rozšírené u žien. U žien požívajúcich 5 mg oxandrolon denne neboli pozorované takmer žiadne známky maskulinizácii. Väčšina žien začína na jednej tablete denne a dávky zvyšuje až na 3 tablety. Dávka 5 mg sa ukázala byť ako optimálne. Prvými známkami virilizácia je zvýšené ochlpenie, zhrubnutie hlasu, akné, zmenšenej libido či zväčšenie klitorisu. Ak sa niektorý z týchto príznakov vyskytne, ženy by mali užívanie oxandrolon okamžite ukončiť.
Je často uvádzané, že oxandrolon ani vo vysokých dávkach nespôsobuje potlačenie prirodzených hladín androgénov, však táto informácia sa nezakladá na pravde. Ako každý steroid znižuje hladinu telesného testosterónu, hoci v menšej miere ako u iných steroidov. Dvanásť týždňov na 20-40 mg / deň môže viesť k cca 45% redukcii telesného testosterónu. Pri užívaní 80 mg / deň za rovnakú dobu klesol telesný testosterón o 66%!

Anabolické účinky:
-Oxandrolon nie je vhodný pre naberanie objemov, skôr pre silu a svalovú tvrdosť, pretože podporuje myofibrilárnych hypertrofiu a stimuluje zásoby kreatínfosfátu. Niektorí powerlifteri tvrdia, že ide o steroid číslo 1 pre naberanie sily bez zvyšovania telesnej hmotnosti a nadmernej retencie vody. Rozvoj svalovej hmoty postupuje pomaly, ale jedná sa o vysoko kvalitnú svalovinu. Oxandrolon je preto široko používaný powerliftermi, ktorí chcú zvýšiť silu, ale zostať vo svojej hmotnostnej kategórii. Je tiež dobrou voľbou pre pri rysovanie, kedy nie je účelom priberanie váhy. Je oceňovaný ako veľmi dobrý "spaľovač tuku". Často je možné vidieť niekoľko kulturistov užívajúcich oxandrolon dva mesiace pred súťažou. Je tiež doporučovaný pri stavoch katabolizmu či strate aktívnej telesnej hmoty súvisiace s AIDS, rakovinou, osteoporózou a hepatitídou.
-Názory na anabolické účinky oxandrolonu sú ovplyvnené jeho nízkou koncentráciou v tabletkách a vysokou cenou, ktorá sťažuje užívanie vysokých dávok. Športovci často užívajú len cca 20 mg denne, čo je v porovnaní s dávkami u iných steroidov veľmi málo. Pre dostatočný účinok sa pritom odporúča 40-80 mg / deň.

Terapeutické využitie:
Používa sa na urýchlenie rastu u detí a preventívny prostriedok pred osteoporózou u žien, taktiež na podpornú liečbu pri ochorení AIDS.

Dávkovanie:
Odporúčané dávkovanie je 30mg až 100mg denne po dobu 6-12 týždňov. Halflife = 9 - 12 hodín. Teda dávky sa zvyknú rozdeliť na 2x do dňa a to ráno ráno a podvečer. V tele sa drží cca 30 dní.
Hoci oxandrolon sám o sebe neprodukuje veľké prírastky svalstva, môže zvýšiť efekt iných steroidov. Môže byť výborný v spojení s vysoko androgénnymi steroidmi typu Dianabolu alebo testosterónu. V spojení s inými nearomatizujícími steroidy (stanozolol, methenolon) je vhodný na silu a tvrdosť svalstva. Pokiaľ je požadovaný objem, ale užívateľ nemiluje injekcie, môže sa kombinovať s nízkymi dávkami oxymetholonu (25-50 mg / deň) alebo Dianabolu (10-20 mg / deň). K oxymetholonu je však všeobecne lepšie používať injekčné steroidy, pretože pridanie perorálnych dramaticky zvyšuje jeho pečeňovú toxicitu.
Oxandrolon je vzhľadom k svojej bezpečnosti zvlášť vhodný pre atlétov nad 40 rokov. U tých sa odporúča kombinácia 25 mg oxandrolonu s orálnym testosterónom (Andriol, Undestor; v dávke okolo 240-280 mg denne). To isté aj u steroidných nováčikov. Orálny testosterón je však všeobecne dosť slabý.

O X A N D R O L Ó N A Š T Ú D I E


Vo svojích profiloch som vždy uvádzal, že ideálne je užívať Oxandrolón po dobu 4-8 týždňov. Úplne najdieálnejšia doba užívania je cca 6 týždňov, čo dokazujú aj štúdie, jedna zo štúdií z roku 2005 nám to pekne aj preukazuje. Bolo v nej použitých 20 mg Oxandrolónu denne po dobu 12-tich týždňov. Zistilo sa, že 90 % hmotnostných prírastkov bez tuku bolo získaných počas prvých 6 týždňov ! Môžete to vidieť aj nižšie na grafe.

http://sj.uploads.im/t/Yh9oM.png

-Presnejšie priemerný nárast hmoty bez tuku bol 2,7 kg (+ - 1,6 kg) v prvých 6 týždňoch užívania, ďalších 6 týždňov bol zaznamenaný nárast už len vo výške 0,3 kg (+ - 0,1 kg). Nás samozrejme zaujíma najviac nárast čistej svalovej hmoty a ten predstavoval 1,2 kg (+- 0,9 kg) v prvých 6-tich týždňoch a na konci 12-teho týždňa sa nárast hmoty zastavil v priemere na úrovni 1,3 kg (+- 0,9 kg), čiže o ďalších 6 týždňov už môžeme vidieť nárast v priemere len o 0,1 kg, čo je v podstate už fakt smiešna hodnota.

-A čo zvýšenie svalovej sily? Do šiesteho týždňa bol zaznamenaný nárast vo všetkých cvikoch, ktoré sa sledovali, po šiestom týždni sa už nárast sily menil veľmi málo. Veď pozrite si graf nižšie

http://sl.uploads.im/t/LAJhq.png

-Toto boli ale výsledky zo štúdie, kde sa užívalo 20 mg Oxandrolónu denne, vieme ale, že zneužívané dávky sú ďaleko vyššie a to najčastejšie od 40 do 80 mg denne. Ten istý človek, ktorý viedol prvú štúdiu, ktoré som Vám opísal vyššie, viedol aj druhú štúdiu o rok neskôr, kde dávky Oxandrolónu zvýšil celá štúdia sledovala účinok 20, 40 a 80 mg denne !

-Táto štúdia sa zamerala už aj na sledovanie iných výpovedných hodnôt. Sledovali sa tiež aj hodnoty HDL a LDL, tiež aj pečeňové hodnoty a iné. Najprv sa ale pozrieme na hmotnostný nárast a tiež na nárast čistej hmoty bez tuku v závislosti od dávky, nižšie môžete vidieť graf.

http://sj.uploads.im/t/dHMYA.png

-Prvý graf poukazuje na nárast celkovej hmotnosti, ako môžete vidieť, opäť sa len preukázalo to, že cca 90 % nárastu celkovej hmotnosti je vidieť v cca 6-tom týždni, potom už váha rástla už veľmi pomaly. To isté je vidieť v druhom grafe, kde sa sledoval nárast už čistej hmoty bez tuku, kde zhruba cca 90 % všetkých prírastkov bol zaznamenaný v prvých 6-tich týždňoch. Všimnite si, že dávka 80 mg síce priniesla o niečo málo vyšší nárast čistej hmoty oproti dávke 40 mg, ale ten nárast je už len markantný a môžeme sa baviť o rozdiele v priemere cca 0,3 kg + -, kde sa zároveň jasne preukazuje aj to, že príliš vysoké dávky nám už prinášajú minimálne prírastky, pre ktoré sa neoplatí ničiť si zdravie a riskovať !

-Poďme na ďalšie hodnoty, pamätáte si ten mýtus o tom, že Oxandrolón znižuje tvorbu vlastného TST len minimálne alebo vôbec že? Niekedy mi je to tak ľúto, ale do dnes sú ľudia, ktorý veria informáciám z pred 20 rokov, čo mi príde niekedy snáď aj nemožné. Nižšie máte možnosť vidieť tabuľku, ktorá pekne zobrazuje účinok jednotlivých dávok na vybrané ukazovatele (celkový TST, voľný TST, LH, FSH, SHGB )

http://sj.uploads.im/t/JXPZr.png

-Všimnite si vplyv na LH a FSH, bol veľmi výrazný a to sú základné hormóny, vďaka ktorým sa v tele tvorí vlastný TST a spermie ! Pozrite si napr. zníženie hladiny LH:
Pri dávke 20 mg denne po 12-tich týždňoch = zníženie z 4.07 na 2,99 U/L
Pri dávke 40 mg denne po 12-tich týždňoch = zníženie z 3.97 na 2,62 U/L
Pri dávke 80 mg denne po 12-tich týždňoch = zníženie z 4,03 na 1,85 U/L

-Hormón LH je priamo zodpovedný za tvorbu vlastného TST v tele. Áno, štúdia v podstate preukázala, že Oxandrolón pri dávke 20 mg o cca -27 %, pri dávke 40 mg denne znížila tvorbu LH o cca -34 % a pri dávke 80 mg o cca -54 %. To isté môžeme vidieť pri hladine FSH, aj keď tu bol vplyv na zníženie miernejší v porovnaní s LH.

-Hodnota SHBG sa nám krásne znížila pri dávke 20 mg denne o cca -58 %, pri dávke 40 mg o cca -64 % a pri dávke 80 mg denne o cca -79 %. Túto hodnotu sa vždy počas cyklu s TST snažíme znížiť a len sme si teraz potvrdili informáciu, že skutočne DHT deriváty sú veľmi účinné v tomto smere !

-Hladina celkového TST sa tiež všade znižovala, pri dávke 20 mg denne o -46 %, pri dávke 40 mg denne o -44 % a pri dávke 80 mg denne o -66 %

-No čo poviete? Máte to krásne čierne na bielom na fakt super štúdii, pekne vidíte, že skutočne sa neoplatí užívať Oxandrolón dlhšie ako cca 6 týždňov + - pár dni z hľadiska dosiahnutia čo najväčšieho nárastu svalovej hmoty. A akú dávku zvoliť, no sami vidíte, že dávka 80 mg priniesla síce o par gramov hmoty navyše naproti dávke 40 mg denne, ale tie negatívna z hľadiska zníženia LH, FSH a celkového TST už ale akosi nestoja za to, či? Áno, poviete si, že tieto hodnoty sa aj tak v cykle znížia na minimum, lebo budete spolu s Oxandrolónom užívať aj iné AAS, takže nemá význam si sledovať tieto hodnoty, fajn, poďme ďalej.

-Pri všetkých dávkach bolo zaznamená zníženie dobrého cholesterolu LDL a zvýšenie zlého cholesterolu HDL. Hodnoty sa upravili do normálnych po cca 3 mesiacoch od skončenia užívania Oxandrolónu. Hladiny hematokritu sa nijako výrazne nemenili pri žiadnych dávkach. Hlavný markér rakoviny prostaty a to PSA sa za prvých 6 týždňov nijak nezmenil, no po 12-tich týždňoch sa jeho hodnota mierne znížila. Pečeňové hodnoty ALT a AST boli tiež zvýšené, nejednalo sa vraj o žiadny extrém, ale nedopracoval som sa k výsledkom v číslach, čo je škoda. Odporúčanie zo štúdie bolo, že denná dávka 40 mg je pomerne ešte ako tak bezpečná v porovnaní s dávkou 80 mg denne a jej vplyvom na pečeňové hodnoty a hodnoty cholesterolu.

-Čo z celého článku vyplýva ? Ako som uviedol už, ideálne je užívať Oxandrolón po dobu cca 6 týždňov + - pár dni a to v dávke 40 mg + - v závislosti od hmotnosti jedinca. To sú čísla, ktoré by mali u 95 % populácie priniesť uspokojivé výsledky s čo najlepším obmedzením možných negatívnych dôsledkov.

-Spomínate si ešte na môj článok o Oxandrolóne a kofeíne ? Preložil som pre Vás štúdiu, kde vedci sledovali účinok kofeínu na Oxandrolón a jeho metabolit epioxandrolón (neaktívny metabolit) počas najbližších 40 hodín od užitia. Nižšie máte graf, kde vidíte účinok malého množstva kofeínu a to sú 3 malé expresá, vidíte aké boli dosahované hodnoty kofeínu, Oxandrolónu a Epioxandrolónu.

http://sm.uploads.im/t/JqucD.png

Ale ďalší graf nižšie, už poukazuje na dosiahnuté úrovne v prípade ak sa užilo 300 mg kofeínu v tabletovej forme. Porovnajte si graf 1 a graf 2, a musíte vidieť, že kofeín dokázal urýchliť jeho vstrebávanie o 20 x výraznejšie !!!! Čo je veľmi pekný výsledok.

http://sl.uploads.im/t/DCz2h.png

Ak si teda zúžitkujeme doposiaľ prečítané informácie, vieme ako môžeme vyťažiť z Oxandrolónu maximum z hľadiska anabolických účinkov a minimum z hľadiska negatívnych účinkov. V praxi by to mohlo vyzerať takto:

Denná dávka 40 mg Oxandrolónu spolu s 200 mg kofeínu denne pre cca 80 kg borca + -
20 mg Oxandrolónu doobeda + 100 mg kofeínu
20 mg Oxandrolónu poobede + 100 mg kofeínu
(cca 10 hodinový rozostup medzi dávkami)

Denná dávka 50 mg Oxandrolónu spolu s 200 mg kofeínu denne pre cca 90 kg borca
25 mg Oxandrolónu doobeda + 100 mg kofeínu
25 mg Oxandrolónu poobede + 100 mg kofeínu
(cca 10 hodinový rozostup medzi dávkami)

Denná dávka 60 mg Oxandrolónu spolu s 200 mg kofeínu denne pre cca 100 kg borca
30 mg Oxandrolónu doobeda + 100 mg kofeínu
30 mg Oxandrolónu poobede + 100 mg kofeínu
(cca 10 hodinový rozostup medzi dávkami)

-Dávky by sa teda určite nemali pohybovať v rozmedzí 40 – 60 mg denne, určite nie viac, rovnako aj kofeín, by som dávky nezvyšoval, jedine ak tak z 200 mg na 300 mg denne, ale viac už nie. Nezabúdajte na to, že je potrebné si počkať na efekt a za prvé 2-4 týždne toho veľa neuvidíte !!!
-Skutočný mechanizmus, vďaka ktorému kofeín zvyšuje účinok Oxandrolónu nie je známy. Pravdepodobne ale kofeín inhibuje nejaké enzymatické dráhy v pečeni, ktoré sú zodpovedné za metabolizmus Oxandrolónu, čím sú dosiahnuté vyššie koncentrácie v krvi. Môže tento efekt fungovať aj na iných AAS? Ak sa nad tým logicky zamyslíme, tak áno. Musíme si ale počkať na ďalšie štúdie a ich výsledky, pretože nevieme o aký mechanizmus presne ide a či to bude fungovať len na niektorých druhoch AAS alebo všetkých.

AUTOR : A N G E L
Edit by Miroslav.Kavcak
Blade
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 20.06.2016
Cash on hand: Locked


Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa mohamed » 06.05.2018

Zdravím,
v nabídce mám teď nově možnost kupit injekční oxandrolon od ARL. Mátě někdo zkušenosti? 250mg - 10ml, vodná suspenze... Aké dávky se dávají v porovnání s orálem, aké výhody nevýhody, čím a jak píchat., apod? Případně tušíte kolik to shazuje tvorbu endo TST pokud to nedáváte v kůře s TST?

Díky za info
Užívateľov profilový obrázok
mohamed
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 13.08.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa meow321 » 06.05.2018

Ak si bezec tak uzivaj undestor, mierne to dviha cervene krvinky a neovplyvnuje endo tst plus ziadna toxicita na pecen
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
Užívateľov profilový obrázok
meow321
Príspevky: 2708
Dátum registrácie: 13.03.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 118 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 06.05.2018

3 strely a bola by prazdna vialka :D
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Užívateľov profilový obrázok
Mr. Muscle
Príspevky: 1467
Dátum registrácie: 17.08.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa silný » 06.05.2018

prečo sa tu furt omielaju tie sračky ze Undestor neovyplvnuje endo TST :grimacing:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Príspevky: 6262
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 629 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 06.05.2018

tiez to neviem pochopit
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Užívateľov profilový obrázok
Mr. Muscle
Príspevky: 1467
Dátum registrácie: 17.08.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa silný » 06.05.2018

to je stale tein isty idiot, co sa aj minule o tom hadal?
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Príspevky: 6262
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 629 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa s0re » 06.05.2018

Ne, mne sa zda, ze to uz je druhy :D Silny ved si si mal zapisovat mena debilov kurna :D
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
Užívateľov profilový obrázok
s0re
Príspevky: 1656
Dátum registrácie: 06.03.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 165 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa meow321 » 06.05.2018

a skusal si ho uzivat samotny 3-4 denne? Ja hej a nemal som ziaden problem po vysadeni
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
Užívateľov profilový obrázok
meow321
Príspevky: 2708
Dátum registrácie: 13.03.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 118 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa meow321 » 06.05.2018

Ja niesom idiot
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
Užívateľov profilový obrázok
meow321
Príspevky: 2708
Dátum registrácie: 13.03.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 118 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa silný » 06.05.2018

uz som odozdvzdal diplomku a aj som vsetkými prilohami :( musim začať znova :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Príspevky: 6262
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 629 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa Petarosus18 » 06.05.2018

He já neměl problémy po vysazení ani nandrolonu s testákem a dianabolem. Ne každej má geny na hovno a cejtí každej propad testosteronu.
Petarosus18
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 22.08.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa silný » 06.05.2018

to ale neznamena, ze budem tvrdiť, ze Deca a Dbol neovyplvnuju endo TST... a to samé platí aj pri Undestore...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Príspevky: 6262
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 629 krát

Re: Injekční oxandrolon

Príspevokod užívateľa Petarosus18 » 06.05.2018

Přesně.
Petarosus18
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 22.08.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Re: Oxandrolone

Príspevokod užívateľa mohamed » 07.05.2018

Oxandrolon orál neovlivňuje endo tst extra, ale vliv má. Na svém tělě to mám vše odměřené.

3-4 tobolky denně - 10-15% TST endo dolů za 1 měsíc
8-10 tobolek - 25-30% TST endo dolů za 1 měsíc

Samozřejmě pokud si dával 3-4 denně, a mělo to vliv třeba 10%, a vůbec se nezaobýváš a neměříš si to, tak si to ani nemusel poznat.

Mě jen zajímali zkušenosti s injekční verzí.
Užívateľov profilový obrázok
mohamed
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 13.08.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát
Kontaktovať užívateľa:


Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Terinek, zoltan a 21 neregistrovaných