Boldenone Undecylenate

Vstup od 18 rokov

Re: Boldenone Undecylenate

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 09.05.2019

Napr pri tejto téme dnes, že som našiel 2 štúdie s boldom a pečeňou, plus že som uviedol prečo vie bold pôsobiť antiesteogenne. To nemáte Google ? Jedno aj druhé si viete nájsť za pár sekúnd nie? A verim tomu, že tu už niektorí z vás aj hľadali alebo overovali moje výcuci z prstov a keby ste prišli na to, že kecam do vetra už by ste mi naložili
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 09.05.2019

A kde som spochybnil nejake tvoje tvrdenie ? Prave naopak. Ved pisem, ze ked sa vyjadrujes vecne a strucne, ze to kazdy oceni. Ale tie omacky okolo toho bohuzial nikoho nezaujimaju. Nedavno som cast tvojho prispevku este raz citoval a zvyraznil, lebo nieco podobne som napisal aj ja davnejsie, no ty si to napisal odbornejsie a presnejsie. Tak teraz nerozumiem, preco si taky vztahovacny, tvoju odbornost som nikde nespochybnil.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 100 krát
Bolo mu ďakované: 409 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 09.05.2019

A kde som spochybnil nejake tvoje tvrdenie ? Prave naopak. Ved pisem, ze ked sa vyjadrujes vecne a strucne, ze to kazdy oceni. Ale tie omacky okolo toho bohuzial nikoho nezaujimaju. Nedavno som cast tvojho prispevku este raz citoval a zvyraznil, lebo nieco podobne som napisal aj ja davnejsie, no ty si to napisal odbornejsie a presnejsie. Tak teraz nerozumiem, preco si taky vztahovacny, tvoju odbornost som nikde nespochybnil.
Jasne máš pravdu, Sorry. Trosku zle som to pochopil s tými linkami. Oky do tretice budem stručnejší!
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: majo43 a 12 neregistrovaných