Boldenone Undecylenate

Vstup od 18 rokov

Re: Boldenone Undecylenate

Príspevokod užívateľa Darty » 09.05.2019

to je zasa informacia vies aka, ked jebnu co ja viem dajme tomu 50mg ucinnej latky potkanovi ktory vazi 0.5kg tak je mozne ze sa prejavi aj nejaka ta toxicita, poznam osobne cloveka ktory taha bold uz rok v kuse v davke +- 500mg tyzdenne a pecen je uplne v poriadku (podlozene testami), poznam ludi ktori mixuju oxy a metan 150/30 a maju pecenove testy v poriadku, na druhu stranu kamos mal.hrozne pecenovky po Turinabole :-)
preto uz davno sa nedrzim len nejakych studii a pevne danych profilov tej ktorej latky ale pozeram aj na realitu a ta je niekedy uplne ina
chasky vedla na fore napisal pravdu -

"cize aspon sme prisli na to,na co je vobec boldenon,nic z neho nieje jedine estro drzi pod hranicou 😂"

ano, presne, v ziadnom profile boldenonu nie je spomenute, ze existuje nejaky mechanizmus ktori pri uzivani boldenonu brabi zvysovaniu estrogenu, potrvdi ti to tu minimalne 5 chalanov ktori to maju na sebe odskusane
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 09.05.2019

Jasné, vieš o čo mi ide, že? Aby tu bola diskusia, do ktorej ak sa zapojí par skúsených ľudí, naučíš sa aj niečo nové. Tak idem reagovať k tomu čo pišeš. Ekvivalent dávky, repsketíve jej výška, rozumiem a ver, že som na to myslel a to je podstatou tých 2 štúdií, že u všetkých roidov sa toto robilo, a len pri bolde sa môžeme baviť o nadmernej toxicite pečene. To je prvá vec. Tá druhá, áno veď je to ako píšeš, jeden z 20 mg metky ma pečeňovky strašné a iný po 50 mg metky ako keby sa nechumelilo, to bez debaty. Ja sám zastávam názor, že Oxy nie je tak toxický, ako ho každý opisuje, aj keď je tam jedna celkom zaujímavá vec, prečo by mohol by potencionálne nebezepčnejší ako iné roidy, to si nechame na neskôr, ale vychádzam z faktu, že terapeutické dávky boli a sú na úrovni tých zneužívaných, takže nie je o čom. A celkovo zastávam názor, že žiadny orálny roid nie je natoľko toxický, aby niekto z nás ho nemohol brať 4,5,6 týždňov. Tu je skôr problém v tom, že sa ide z jedného orálu do druhého bez nutných prestávok medzi nimi. Za tretie, nikto sa predsa nutne štúdií nedrží, ale povedz či nemám pravdu, že všetky normálne profily a FAKTY, ktoré sa buď vyvrátia alebo potvrdia vychádza so štúdií nie? Prv vždy je štúdia, ktorá niečo dokáže, a tak sa to prenáša do nášho prostredia, či to tak môže alebo nemôže byť, znovu ta moja obľúbená otázka, mam pravdu či nie? :D

Estrogeny a Bodl
1. konvertuje na estrogény na úrovni 20-30 % ak si to porovnáš s TST
2.v tele metabolizuje na 1,4-diedión, čo je celkom silný inhibítor aromatázy

preto pri bolde sa estrogenov bať netreba :D

A prosím, trošku viac mi dôverujte, fakt nie som ten z tých, čo si prečíta v pokrčenom papieriku od janky nejakú spravu a hneď ju šupne na fórum, len aby som bol zaujímavý, to len ten váš miestny guru musí do mňa jebať, že si cucem z prsta a mať primitívne pripomienky namiesto toho aby sa vyjadril k veci slušne. Mám toho naštudované až až, ale jasne, že nie som dokonalý a najmudrejší, preto mam rad fora, presne pre také veci, ty spomenieš, že si predsvedčený, že bolde vie potlačiť estrogeny, mam mam info prečo, napišem ti to, oplatí sa diskutovať nie? Takže chap môj podnet s Boldenonom a toxicitou ako zaujímavosť, ktorá sa pri žiadnom inom roide v takej miere nevyskytla, inak by som to tu nepisal :D
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa pokerapoker » 09.05.2019

Takže když mám kůru s bolde, přesněji: TST 350mg/týdně, Bolde 400mg/týdně a 4-8. týden stanazol (celk doba kůry 3 měsíce). Nemusím dávat anastrazol počas cyklu? Je to 3. kůra na gyno a projevy estra nejsem náchylný vůbec a to jsem jel i methan a TST.

Takže dávat anastrazol, případně kolik nebo není potřeba?
pokerapoker
Dátum registrácie: 05.05.2016
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Nie, anastrozol tam daj, stále tam máš dosť TST, ktorý má ako konvertovať na estrogény, zase nemôžeš to tak brať, že samotný Boldenón bude zastávať úlohu inhibotorov. V KAZDEJ KURE KDE MAS TST a látky, ktoré prejavujú nejakú mieru aromatizácie, musíš dávať INHIBITOR! Noooooo ma by si, keďže rozkazovať ti nemôžem :D Nebude ti treba vysokú dávku, ale aspoň 0,5 mg každý druhý možno aj tretí deň, toto je zase vecou toho, že mal by si ísť po 4 až 6 týždňoch na testy a podľa výsledkov si dávky upraviť, ale viem, že nepôjdeš, lebo to robí tak 1 z 10 :D čiže určite daj 0,5 mg E2D alebo E3D.

A zopakujem dôležitú vec, ESTROGENY nie sú len o gynekomastii, už sa to fakt treba naučiť. Nemôžeš riešiť len estetickú stránku, to že nie si citlivý na gynekomastiu neznamená ,že ti estrogény nerobia veľa zlej roboty v tele. Okyk?!
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa Darty » 09.05.2019

Estrogeny a Bodl
1. konvertuje na estrogény na úrovni 20-30 % ak si to porovnáš s TST
2.v tele metabolizuje na 1,4-diedión, čo je celkom silný inhibítor aromatázy

preto pri bolde sa estrogenov bať netreba :D
ty vole ono sa vazne stacilo pozriet na co ten bold konvertuje a nemuseli sme viest siahodlhe debaty o to. ako je to mozne :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

:D
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa pokerapoker » 09.05.2019

Nie, anastrozol tam daj, stále tam máš dosť TST, ktorý má ako konvertovať na estrogény, zase nemôžeš to tak brať, že samotný Boldenón bude zastávať úlohu inhibotorov. V KAZDEJ KURE KDE MAS TST a látky, ktoré prejavujú nejakú mieru aromatizácie, musíš dávať INHIBITOR! Noooooo ma by si, keďže rozkazovať ti nemôžem :D Nebude ti treba vysokú dávku, ale aspoň 0,5 mg každý druhý možno aj tretí deň, toto je zase vecou toho, že mal by si ísť po 4 až 6 týždňoch na testy a podľa výsledkov si dávky upraviť, ale viem, že nepôjdeš, lebo to robí tak 1 z 10 :D čiže určite daj 0,5 mg E2D alebo E3D.

A zopakujem dôležitú vec, ESTROGENY nie sú len o gynekomastii, už sa to fakt treba naučiť. Nemôžeš riešiť len estetickú stránku, to že nie si citlivý na gynekomastiu neznamená ,že ti estrogény nerobia veľa zlej roboty v tele. Okyk?!
OK, dám tam každé 3 dny půl tablety.

PCT može byt Clomid+anastrazol, s tím že před pct dám samozřejmě HCG?
pokerapoker
Dátum registrácie: 05.05.2016
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 09.05.2019

do pct patri exem nie anas. A to ti bolo asi stokrat uz napisane
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 118 krát

No väčšina ľudí to rieši preto tak, čo som už pisal niekde a to je rozpočet, neurážam, ved normálne len diskutujeme a ani sa nikomu nesmejem, lebo viem, že nie vždy sa každému musí finančne dariť. Ale je citiť z jeh príspevkov, že asi má nejaké balenie anatrozolu alebo planuje kupiť balenie anastrozolu a chcel by ho nejak spotrebovať tak aby aj do cyklu vyšlo a aj do PCT, čo samozrejme nie je dobré zmyšľanie, ale naozaj nesmejem sa, tiež som si zažil dobu keď som nemal dosť € a hľadal som alternatívne riešenia, čo na druhej strane uznávam, nie je dobré riešenie
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

ty z jedvoch slov urobis esej
meow321

čo je to jedvoch slov? asi si myslel jedného dvoch slov že? :D heeeeej tak je to mojou prácou, v súkromnom živote, vyjadrovať sa zmysluplne, nech to má hlavu a pätu, celými vetami a tak aby mi ľudia rozumeli, čiže taka trošku moja choroba z povolania :D každý mame svoje
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Lenze tu to ludia potom ani necitaju radsej ked vidia nieco co ma viac ako 3 riadky
meow321

ale čítajú :D to len tí čo mate 1000 a viac príspevkov ste už znechutení z vecí tak ako úradníčky v práci :D a ked treba pohnúť nie len jedným prstom ale dvoma, tak už je problém na svete :D len sa prosím neuraz, smejem sa a budem rád, keď aj ty sa na tom zasmeješ, bez toho aby si to bral osobne, nedovolím si len tak niekoho urážať ako to tu par ľudí vie. Vieš kto chce si prečíta a kto nie nech nečíta, veď nútim niekoho? ja zas nenavidím ak niekto odpovie tak ako mne tu bolo odpovedané na moje otázky, keď sa opýtam, či môže byť problém v tom a v tom, pride mi odpoved na 3 slová = v tom problém nebude, namiesto toho aby mi bolo odpovedané normálne tak, aby to malo aj význam. Odpoveď žiadna, hodnota príspevku hodná 5 ročného mentálne zaostalého dieťaťa a ešte to potom ide aj urážať :D

priznajte si, že je to v tom, že čím dlhšie ste na fóre, tým menej ste ochotní čítať a písať :D a vôôôôôôbec nevravím nič zlé na to nevravím, možno tak dopadnem aj ja :D takže toto beriem a rešpektujem, jedine čo vnímam za zlé, sú zbytočné sarkatické, trápne a detské poznámky, NEPISEM ALE O TEBE!

napriek tomu ale, beriem na vedomie a budem sa snažiť prispôsobiť, urobíť nejaký ten stred a menej sa rozpisovať ! takže dík za koment
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa mirutko » 09.05.2019

Ak su to fakty, teda pises o konkretnych cislach, pouzivas odrazky, priklady a ostavas pri teme, tak ver, ze kazdy si to rad precita. No ale, ked v kazdom komentare pises o tom, ako nikoho nechces urazat, ze si prisiel diskutovat a vsetko tak neskutocne obalujes do kvetnatych fraz, ze miestami by sa aj samotny Štúr pri tebe hanbil, tak ked ludia zbadaju Fluoxy koment na pol strany, tak bud citaju medzi riadkami alebo vobec.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 100 krát
Bolo mu ďakované: 409 krát

No mal by si vidieť schránku koľko mám správ, takze už len to niekto číta. A áno zdoraznujem že nechcem urazat lebo viem že ak príde niekto nový, zvykne byt na odstrel :D klasika

A teraz to druhé, ukážte mi vy všetci, kde dávate linky k faktom alebo vašim odpovediam. Už mi toto príde trapne, som tu týždeň a nikde som nič take nevidel aby niekto keď nápise koment a hneď dáva linky a odkazy, že odkiaľ to má, tak prečo by som to mal robiť ja? Lebo vy ste leniví hľadať? Urob kontra odpoved na moje slova tým, že hodis kontra odpovede s linkami. A tu sme myslím že skončili. Lebo to nerobi nikto. Ja pisem profily? Alebo nejaké články do novín? Ja diskutujem pisomnou formou s vami, tak ako fakt prestaňte s tým. Takze ak budem vidieť, že za každým vašim tvrdením ja link, odkaz tak začnem aj ja.

Jedine čo beriem na vedomie, že sa budem snažiť byt stručnejší, to súhlasím
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných