Boldenone Undecylenate

Vstup od 18 rokov

Re: Boldenone Undecylenate

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 05.05.2019

chlapi má smysl bolde v mostu ? 200mg bold + 200mg tst E e5d? nebo vyhozený prachy za bolde
Ak budeš aplikovať E5D tak daj 300 (možno aj 350 mg), to ti vytovrí týždennú dávku vyše 400 mg týždenne, čo je spoko, len Bold musíš ťahať trošku dlhšie, ak nemáš čas a priestor, tak sa hoď na Frondload dávkovanie, čiže prvé 2 až 3 dávky daj vyššie
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 05.05.2019

podla mna v moste nema byt ziaden bolde :-), len tst a trebars Sarms, provi, clen, salba... ked das v moste k tst aj bolde tak to neni most
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 126 krát
Bolo mu ďakované: 441 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 05.05.2019

ale no tak :D :D :D
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 147 krát

podla mna v moste nema byt ziaden bolde :-), len tst a trebars Sarms, provi, clen, salba... ked das v moste k tst aj bolde tak to neni most
no to je pravda :D
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa nichlaus » 05.05.2019

já beru most jako dobu, kdy das tělu odpočinek a das do pořádku krevní hodnoty, jatra ale zároveň chceš co nejvíc udržet a prave jelikož bolde nemá vedlejsaky tak by mohl být vhodný k tst, mě ani vyšší dávky nedělají problémy s krvinkami napr.
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Ano, je to dobrá voľba, kľudne chod do toho. Darty má síce pravdu, že je to už skôr cyklus ako most, ale chapem tvoju voľbu, robím to obdobne, poprípade tam dávam namiesto Boldu, ak je za čo, tak Primobolan a ak je suché obdobie tak Drostanolon, čo tiež už nie je most ale cyklus, no myšlienkovo sme v tejto veci na rovnakej vlne
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Príspevokod užívateľa piterko » 06.05.2019

přesně 😎 každý jiný hormon od tst v mostě mění most na běžný cyklus. nonstop násyp. permasyp.
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 542 krát
Bolo mu ďakované: 430 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 06.05.2019

"Vodu káže, víno pije a Bolde pristrielava počas mostu" :D Pamätáme si tú nedočkavosť a nenápadné pristrielavanie Bolde v moste. Chápem, to aby na začiatku cyklu bol už Bolde plne rozbehnutý :D
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 447 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 06.05.2019

jj toto je dobre s tym mam aj ja skusenost, pre istotu pred mostom cely tyzden FL 250mg/d aby zapisal dobre po moste 😁😁
piterko

Príspevokod užívateľa Darty » 06.05.2019

ale to je rozdiel, ja som pekne tahal 7w cisty tst a potom som mesiac pristrielaval Bolde lebo dalsi Blast bol naplanovany Bolde, coze to bol taky atypicky Frontload
😀
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Príspevokod užívateľa rapsic » 06.05.2019

Ja som mal podobny akurat aj bolde aj deka fronloadoval som mesiac :)
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 553 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 06.05.2019

edgarovi sa to vobec nepozdava, tiez mu tie sypky uz skreslili pojem o mostovani :-D
Darty

Príspevokod užívateľa edgarius » 06.05.2019

no most pojdem 250tst, 200bold, 100deka, 20metan, 25ibu a trosku provi zacyklujem.:D
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 147 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 07.05.2019

to mas za ~0.6g/w co nie je najtragickejsi cyklus 😎
piterko

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 09.05.2019

Podarilo sa mi nájsť 2 rôzne štúdie s Boldnom.......hej hej na zvieratách, veď iné asi ani nie su....... a u oboch vedci zistili celkom slušnú toxicitu tohto roidu na pečeň, stretol sa s tým už niekto? Podotýkam, že šlo o injekčnú formu, nie orálnu (Quinbolón). Jedna vec mi je aj divná, že prečo ak primárne bol tento roid vyvíjaný pre humánne využitie, prečo nie sú žiadne štúdie urobené aj na ľuďoch, škoda nie? Vieeeeeeeeeeem, že sa v medicíne nikdy nepoužíval, nie som blbý. Viem, ale aj to, že malo kto tuší to, že Bold nikdy nebol vyvíjaný pre veterinárne účely, práve naopak, pre humánne, len zrejme vedcom prišiel ako nezaujímavý alebo neviem čo sa stalo, že jeho výskum ukončili, ale to už aj tak nie je podstatné.

Tak len ma zaujíma, či niekto sa s touto info už stretol, lebo ja to čítam dnes prvý krát.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 028!, marek123, Nygo974, piterko, zoltan a 16 neregistrovaných