Nandrolone Phenylpropionate

Vstup od 18 rokov

Nandrolone Phenylpropionate

Príspevokod užívateľa Blade » 23.06.2016

Tvoje zkusenost?
Blade
Dátum registrácie: 20.06.2016
Cash on hand: Locked

Re: Nandrolone Phenylpropionate

Príspevokod užívateľa nokos » 07.07.2016

Idem ho 3 mesiac a deca-dick ako svina,idem s ním propik,drostu,sustanon keď prestanem brať phenyl ale v testosteróne budem v pohode pokračovať dokedy sa to upraví,alebo mám začať brať cabergolin?
Užívateľov profilový obrázok
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 42 krát

Príspevokod užívateľa Loutka » 08.07.2016

chod najskor na testy, problemy moze robit aj estro
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Testnmast » 12.07.2016

Jak rika Loutka, vetsinou je to zpusobeno tim, ze estro je vyssi, nez ma byt a pak se objevi problemy - dostan ho pod kontrolu s AI a potom pouzij Caber/Bromo/Prami aby ses postaral o problemy z nandrolonu.

Take je moznost, ze trpis jako mnozi na nandrolone a jeho schopnost aromatizace, ktera nejde zastavit s AI.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 12.07.2016

Jak rika Loutka, vetsinou je to zpusobeno tim, ze estro je vyssi, nez ma byt a pak se objevi problemy - dostan ho pod kontrolu s AI a potom pouzij Caber/Bromo/Prami aby ses postaral o problemy z nandrolonu.

Take je moznost, ze trpis jako mnozi na nandrolone a jeho schopnost aromatizace, ktera nejde zastavit s AI.
Plně souhlasím, právě zvýšená hladina estrogenu způsobuje všechny problémy, které se objevují po vysazení. Všechno se zalívá a zakulacuje a vzhled je ten nejmenší problém. Je to nepříjemné a bere to chuť do tréninku a hlavně do života.
mitch.buchannan
Dátum registrácie: 30.06.2016
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa MTLP » 17.07.2016

Ako často ho zvyknete davkovať a v akých mg aby to bolo efektívne spolu s tst. ? Akurat sa do toho chcem pustiť spolu tst mix. + Danabol
MTLP
Dátum registrácie: 17.07.2016

Príspevokod užívateľa MSJN » 17.07.2016

Phenyl som siel 100mg obden v pomere s testo 125mg e4d dlhy este alebo 50mg e2d kratky ester...
Teraz pojdem skusit 100mg phenylu denne, 250mg tst mix e4d a methan 20-40mg denne (podla pocitu)...samozrejme anastrozol a caberg davam z prevencie...anas 0.5mg e3d a caber 0.25mg e5d a pojdem aj na testy raz za 2-3week koli e2 a prl
MSJN
Dátum registrácie: 28.02.2014

Príspevokod užívateľa silný » 17.07.2016

nenarobi to skôr zbytocnu neplechu davat ten anas a caber len tak z "prevencie"? neni lepsie ho tam hodit, az ked ucitis, ze je potreba?
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 651 krát

Pri tych mikrodavkach si myslim ze to neurobi skodu...su borci a odbornici co davaju 1mg e0d pripade 2pmg tamoxu denne alebo caberg 1tbl(0.5mg) e2-3d...vsetko zalezi na citlivosti...
A ak davas v cykle hcg koli atrofii semennikov budes rad za to ze tam nejaky IA a IP mas ;-) aj pri vyssich alebo nizsich davkach tst, nandro, tren
MSJN

Príspevokod užívateľa Loutka » 17.07.2016

k HCG to pochopim, ale naco len tak prevntivne davat IA alebo IP tomu nerozumiem, ved pridam ich ak treba, ak netreba tak naco
Loutka

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 17.07.2016

Pri tych mikrodavkach si myslim ze to neurobi skodu...su borci a odbornici co davaju 1mg e0d pripade 2pmg tamoxu denne alebo caberg 1tbl(0.5mg) e2-3d...vsetko zalezi na citlivosti...
A ak davas v cykle hcg koli atrofii semennikov budes rad za to ze tam nejaky IA a IP mas ;-) aj pri vyssich alebo nizsich davkach tst, nandro, tren
plně souhlasím, po trenu a nandrolonu, je hcg a AI povinnost.
mitch.buchannan
Dátum registrácie: 30.06.2016
Bolo mu ďakované: 2 krát

Je to vsetko individualne...
Ja uz po 20mg methanu niekedy citim zvysene estro, pripadne aj z vyssieho tst...v minulosti som mal s tym problem tak radsej chcem byt opatrny a nechodit do toho bezhlavo..

Pozri aj t3 vela ludi berie alebo neberie pri trene...a preco?
Lebo tren znizuje hladinu t3 (do istej miery) a v tele to mame tak usporiadane, ze prave znizena hladina t3 vyvolava zvysenu hladinu prolaktinu a to vedie napriklad aj ku gyno...vela ludi sa pri trene cpe vysokym davkam cabergolinu a podobnych IP, no stacilo by par mcg t3 denne (12,5-25mcg ideal) a mas po probleme...sam som si to overoval na sebe...
No a pri nandrolone je to podobne, idealne je tam mat IA vzdy aj ked nepocitujes nic...lebo zvysenu tvorbu estro ani nemusis zbadat (mam na sebe overene) a nez sa IA potom rozbehne trva to a dostat estrogeny pod kontrolu tiez trva zasa nejaku dobu...ked ich nechceme uplne zrazit exemestanom (co ja v cykle neschvalujem)...
Videl som chlapca 10dni pred sutazou cca a mal problemy s estro..niekto mu poradil 25mg exe every day a so sutazou bol koniec...
Teda za mna jednoznacne IA ako prevencia pri nandrolone (zasa zalezi od davok a komba ake kto ide)..a idealne krvne testy e2 a prl...tot sio ;-)
MSJN

v pohode ja ti rozumiem, ja napriklad v kure nikdy cecky absolutne necitim, nikdy som nemal problem s gynom, ale napriklad od septembra idem do blastu kde bude deka a moj plan je chodit casto na testy aby som vedel ci IA alebo IP zaradit do cyklu alebo nezaradit
Loutka

Rozumne riesenie takisto nieco planujem aj ja takto sa sledovat...nieco v BA ak by niekto vedel o slusnej klinike sukromnej PM..dik
MSJN

Rozumne riesenie takisto nieco planujem aj ja takto sa sledovat...nieco v BA ak by niekto vedel o slusnej klinike sukromnej PM..dik
HPL odberove centrum, Mytna ulica - sukromny labak, v pohode ceny, vysledky mailom,
Loutka

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: gabi921, wtfko1994 a 12 neregistrovaných