Dieta - clenbuterol a T3

Vstup od 18 rokov

Re: Dieta - clenbuterol a T3

Príspevokod užívateľa edgarius » 27.07.2019

kurwa zasa som cosi krucialne zameskal... ma niekto sejvnuteho garonka?
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
Užívateľov profilový obrázok
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa Piter36 » 27.07.2019

hadam vas to aj prekvapilo? ved uz z prispevkov to bolo jasne
Piter36
Dátum registrácie: 01.01.2019
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 27.07.2019

nie neprekvapilo, ale mam rovnaku vysku ako gramofonko, mam daco pod 120kg a aj obtiahnuty pekáč trochu (lebo sa snazim), k tomu bold tst ia, chemicky dokopy 900mg/w, tak som si povedal ze 108kg a 900mg/w len trenu, ze to nemusi byt zle, ale fotka odhalila, budem slusny, velke nic, gramofonko tebe by som nedal ani vodu do pohara, a nie to aas. ale takto vypadaju sezonni nasypavaci, ktori maju aas ako doplnok na urovni volnopredajneho kreatinu a robia zlu reklamu aas a sypacom

edg mozes pokracovat kludne v traveni vikendu
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 504 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 27.07.2019

Ja tu s rapsicom celý čas píšem, že garonko je úplne mimo. No napriek tomu, mu aj tak ďalej odpovedáte na tie jeho stupidné otázky
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa silný » 27.07.2019

Prepáč, už nebudem, prišlo mi ho ľúto, asi mám vysoko estro... :eh:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa pe2sicola » 07.08.2019

Zdravim chalani, idem redukciu formou clenbuterol a T3, druhy tyzden, som na 80 - 100 mcg clenu a 50 T3 (nevadi mi chudnut mierne svaly). Posledné dni pocitujem po podani clenu bolest v oblasti semennikov a hmatne mam zvacsene nadsemeniky (su tvrde a pomerne velke). Da sa to vydrzat, len cital som studie na zvieratach ohladom korelacie clenu a neplodnosti, kde sice podavaju clen v mg. Mal by som s tym prestat? Boli ste niekto na spermiogram po mesacnej clen kure? Ine vedlajsaky mam, ale nic nevydrzatelne.
Diky
pe2sicola
Dátum registrácie: 05.07.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.08.2019

Toho sa bat nemusis
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa nichlaus » 13.08.2019

šlape dobre clen od mgns?
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 13.08.2019

Ano
rapsic

Príspevokod užívateľa Hanykrtek » 19.08.2019

Ahoj lidi, chtěl bych vás poprosit o radu. Máte zkušenosti s T3 u žen? Nějaký problém, proč se tomu na 100% vyhnout? Případně jaké maximální dávkování? Já jel vždy max. 75mcg, ale u žen s tím nemám zkušenosti. Když to řeknu takhle, tak přítelkyně je takový typický endomorph. Svaly rostou jako samy, ale tuk dolu jít nechce.
Díky za případnou radu.
Hanykrtek
Dátum registrácie: 19.08.2019

Príspevokod užívateľa rapsic » 19.08.2019

Nech skusi kaloricky deficit
rapsic

V tom právě jede už docela dlouho. Poslední tři týdny je i pod bazalem někde na 1300 kaloriích a váha se pohla o necelý kilo dolů. Já ji teda říkám furt, že musí vydržet, že se to prostě rozjede, ale už jí trošku docházejí nervy a už začíná trošku větší demotivace....
Hanykrtek

Príspevokod užívateľa rapsic » 19.08.2019

To si jej ty nakazal take blbosti ze pod bazalom ma existovat mesiac v kuse?

Cele zle , teraz s kaloriami musi ist hore , na raz tolko co pises samozrejme ze pribere lebo si ju dokurvil a potom jej motiavacia uplne zlyha , a az potom po psychickom kolapse moze zacat uberat

Najhorsie co sa moze.urobit je dlho tahat pod bazalom a casom sa zastavy chudnute a potom pomaly nieje z coho uberat na jedle tak sa pridava viac kardia a paradoxne zacne telo zalievat aka kokotina vsak? Na zaciatku to isli paradne a zrazu nic.
Potom tam pchate t3 a clen a sibutramin
rapsic

Něco odcvičeno mám a základní principy si myslím, že taky už znám, ale samozřejmě nevím všechno. Znám svoje tělo, ale v ženských se fakt moc nevyznám, i když by tam mělo fungovat cca to stejné. Já ji nastavoval příjem něco k 1800 kaloriím s tím, že se uvidí, jak bude reagovat. Ale samozřejmě je to ženská, tak o tom furt diskutovala s holkama ve fitku, co kdo bere a podobně. Po tom co jí tam holky vyprávějí, jak berou stan a podobně jsem řekl, že jí to radši zjistím sám, protože fakt nemám zkušenosti, jak na to ženský tělo reaguje.

Jinak tenhle jídelníček má od jedné nejmenované české bikiny. Já jí dokurvit fakt nechci, proto se tu ptám. :)
Hanykrtek

Príspevokod užívateľa silný » 19.08.2019

Ak nemá spťažné ambície, nech zvolní, nech dá dietbreak, odychne hlava aj telo, na 1300 kcal sa nedá fungovať... vravíš, že začína demotivacia atd., čo neni dobre, hlavne ju to musí baviť... schudne aj na vysvnívane % BF, no udržatelné to bude len velmi ťažko, pri takomto prijme, nehovoriac, že začnu problemy s hormonami atd., dôležitejšia je v tomto prípade konzistentnosť a udržatelnosť z dlhodobeho hladiska ako zhodiť nasilu ešte pár kg,cm z pása, % tuku a čo potom? Spraví pár fotiek a vykašle sa na to? Tá demotivácia a frustrácia, ked sa to začne nabalovať naspať a vydrená postava strácať bude ešte väčšia...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: BohemianSlav, Lukas02, tobias92 a 15 neregistrovaných