Dieta - clenbuterol a T3

Vstup od 18 rokov

Re: Dieta - clenbuterol a T3

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 10.06.2019

kolko T3 strop pre naturala ? :) chcem to dojest-.-- mam len ibutamoren ktory by ,ma mohol celkom podrzat
Užívateľov profilový obrázok
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 96 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 10.06.2019

Písal si, že máš stále problém s citlivou bradavkou, T3 ti to môže zhoršiť. T3 zvyšuje hladinu SHBG, a to znamená, že hladiny voľného, biologicky dostupného TST budú klesať, znižuješ potenciál anabolického prostredia. A T3 u mužov spôsobuje prv pokles voľného TST, následne mierny nárast estrogénov a progesterónu, no a ak máš už teraz problém s citlivosťou bradaviek, tak aby si nemal ešte aj po pridaní T3 dalšie problémy.

Ja osobne by som T3 nikdy len tak neužíval, vždy len v cykle. Zase sa dostávame v k tomu, že TST je základ takmer každého cyklu.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 40 krát

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 10.06.2019

dobre dakujem za info. tak to asi odlozim az zacnem znova sypat :) co asi tak skoro nebude. este mi ostala mdrosta ale tu uz samotnu jest nemozem vobec :)
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 96 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 10.06.2019

to mi nejak rozum nebere, tak T3 zvysuje hladinu Shbg, a teda sposobuje logicky pokles biologicky dostupneho tst ale estrogen sa zvysi, a to uz ako? vysvetli
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 10.06.2019

to mi nejak rozum nebere, tak T3 zvysuje hladinu Shbg, a teda sposobuje logicky pokles biologicky dostupneho tst ale estrogen sa zvysi, a to uz ako? vysvetli

Ja som našiel jednu štúdiu, ktorá tvrdila, že ak máš málo voľného tst alebo veľmi vysoké shbg tak hladina estro narastá
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

ved dobre dobre, ved preto chcem vysvetlit ze ako je to mozne lebo logicky to k tomu nemoze smerovat, takze chcel by som vediet ten proces ktory to sposobuje, ci sa nejak aktivuje aromataza alebo co vediet telo k tomu aby zacal narastat estrogen, pre mna je toto nova myslienka celkom ma to zaujima
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

ved dobre dobre, ved preto chcem vysvetlit ze ako je to mozne lebo logicky to k tomu nemoze smerovat, takze chcel by som vediet ten proces ktory to sposobuje, ci sa nejak aktivuje aromataza alebo co vediet telo k tomu aby zacal narastat estrogen, pre mna je toto nova myslienka celkom ma to zaujima
Ale toto by nemalo mať s procesom aromatizacie nič spoločné keďže tst je v piči, a ďalšia vec estro sa netvori iba zaromatizovanim tst .
Prometheus

a s cim teda to ma spolocne?
Darty

a s cim teda to ma spolocne?
Hlbšiu myšlienku neviem, iba toľko k tomu bolo, jak som povedal v tom prvom odstavci. Ten mechanizmus ako to prebieha , prečo ... Ti asi neopisem
Prometheus

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 10.06.2019

Čo som čítal ja, tak ak užívaš T3, len tak samú o sebe, deje sa toto, dam to prehľadne

Celkový TST trošku stúpne
Voľný TST klesá dosť
LH trošku stúpne
SHBG stúpa extrémne
E2 trošku stúpne
Progesterón trošku stúpne

takže viem si to vysvetliť tak, že ak stúpne celková hladina TST, že aj napriek vysokému SHBG ostáva dosť TST na to, aby sa premenil na E2, ale netvrdím, že mam pravdu
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Bolo mu ďakované: 40 krát

no ale stale ste mi neodpovedali z akeho dovodu stupne E2, nic ine ma nezaujima len toto, a preco sa to deje pri hormne stotnej zlazy
Darty

no ale stale ste mi neodpovedali z akeho dovodu stupne E2, nic ine ma nezaujima len toto, a preco sa to deje pri hormne stotnej zlazy
Darty všelijaké anomálie sú ... Povedal by si že keď ideš provi + test, estro v norme, tak ti testak bude rozjebavat prolaktin a kydat z cecku ? Asi nie čo, ja som tomu tiež nechcel veriť a myslel som si že mám nádor v gebuly na hypofyze až kým túto to Fluoxy nespomenul a piterko mi to tiez potom potvrdil.
Prometheus

Príspevokod užívateľa garonko » 18.07.2019

kolko ste sli max t3? ja idem teraz 50mg a je to fajn..
garonko
Dátum registrácie: 10.11.2018
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa silný » 18.07.2019

100mg
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 18.07.2019

kolko ste sli max t3? ja idem teraz 50mg a je to fajn..
Momentalne mam tiez 50 ale zdvihnem to na 75 od zajtra, s tym som vzdy spravil slusnu formu.
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: nichlaus, SpankyCZ a 21 neregistrovaných