Dieta - clenbuterol a T3

Vstup od 18 rokov

Re: Dieta - clenbuterol a T3

Príspevokod užívateľa Hanykrtek » 19.08.2019

No je to s těma ženskejma těžký. Hlavně poslouchá kde jakou slepici ve fitku a jenom mě ne. A já teď taky musím žrát, abych nebyl vysekanej, když jí to nejde. :D

No nějak si s ní promluvím a vysvětlím ji, že prostě musí vydržet a ať se vykašle na zobání.
Hanykrtek
Dátum registrácie: 19.08.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 19.08.2019

Rovno jej povedz, že teraz fičí All In :) https://fitclan.sk/zdravie/ked-stavis-a ... ma-v-izbe/
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 651 krát

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 09.09.2019

Páni odporučili by ste mi salbu + clen alebo cisto len salbu na chudnutie? samozrejme z ohladom na co najmensie riziko na srdecko atd :)
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 98 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.09.2019

Ja by som skusil kaloricky deficit
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 524 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.09.2019

Salba je menej náročná/ škodlivá na srdce... kombinácia je viac menej zbytočná, pokiaľ ide len o diétu...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa nichlaus » 11.09.2019

jak je clenba škodlivá na srdce ?
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa silný » 11.09.2019

Tak akurát... :) Otázka za milion, akože čo chceš percentuálne vyjadrenie alebo nejaký algoritmus ako veľmi ti to dojebe srdce? :) U každého to bude individuálne... je tam vela dalších faktorov... tu máš o tom a celom mechanizme popísané až až viewtopic.php?f=7&t=19539&p=627063#p627063 ... ako to ale bude vyzerať konkrétne u teba v praxi, to nemôže nik dopredu vedieť...
silný

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 11.09.2019

jak je clenba škodlivá na srdce ?
Boha ty sypes a takúto stupiditu sa opytas?
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 164 krát
Bolo mu ďakované: 37 krát

zajímalo by mě jestli tu je někdo, kdo měl problémy se srdcem kvůli clenbe
nichlaus

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 11.09.2019

Hľadaš mrtvolku alebo len zvýšený tlak-tep, nevoľnosť búšenie srdca s chtenim vyskocit z hrude atď.Nasledky nestoja za užívanie tejto ,,maškrty".
Jozko1309

Príspevokod užívateľa piterko » 11.09.2019

nichlaus je dalsi sukmenovec od godzilovcov a garonkovych.. jozko daj si pohov, spalil si si 11kcal odpisovanim na nezmysel
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 521 krát
Bolo mu ďakované: 396 krát

sorry za debilni dotaz, nemyslel jsem zvyseny, tlak bušení srdce atd... ale opravdu trvale následky z užívání clenu...dočetl jsem se akorát o vlivu na hladké srdeční svalstvo... jinak jozko mi jen potvrdil, ze clenba nestojí za ty vedlejší účinky...díky
nichlaus

Príspevokod užívateľa piterko » 12.09.2019

,,nemyslel jsem zvyseny, tlak bušení srdce atd... ale opravdu trvale následky z užívání"
,,dočetl jsem se akorát o vlivu na hladké srdeční svalstv"

tebe je potrebne od 200kg vzpieraca nasypat poriadnu sadu na tvar ze ti dekel odleti. aby si sa okamzite spamatal ty hlupacik.

vysoky krvny tlak a vystavovanie sa mu je najzavaznejsi problem zo vsetkych problemov ktore AAS so sebou nesu, vysoky krvny tlak je extremne nebezpecny. dochadza k nezvratnemu poskodeniu kardiovaskularneho systemu, aj casti aj celku. kornatenie ciev, mrtvica, kadrdyomipoaticke poruchy a ochorenia ako je napr. poskodenie chlopni, prestavba struktury myokardu, fibrilacia komor a pod., vsetky tieto poruchy su sprevadzane arytmiou, patologickymi zmenami srdecnej steny a predsieni, z toho plynu dalsie a dalsie obrovske problemy. poskodenie obliciek je velmi castym javom v dosledku posobenia vysokeho tlaku. celu udalost zhorsuje informacia, ze zmeny a poskodenie su nezvtatne a k tomu dost velmi neprijemny fakt, ze nikto ti nikdy nepovie, ci dostanes mrtvicu za 15 minut, alebo za 2 roky umries pri cviceni na arytmiu, ci ti praskne srdce v 45ke, alebo ci mozes celorocne jest klenbuterol do smrti a zomries 90 rocny zdravy pri autonehode. Geneticka predvybavenost rozhoduje o tom, co znesies a co nie, a to je presne to co sa nikdy od nikoho nedozvies. O ludoch benefitujucich z vysokeho tlaku som v zivote nepocul. Toto bol len vysoky krvny tlak. klenbuterol sposobuje v tele kadeco ine, zhrubnutie stien srdca je priamo odsledovane a dokazane, aby si tomu porozumel, je to ziva hmota ktora potrebuje ziviny, ktora potrebuje byt ,,zapojena" aby prenasa elektricke vzruchy, a bohuzial tie zasobovacie vetvy sa nerozsiruju umerne tej hypertrofii, cize raz prekrocis hranicu kedy nedokazes potrebne sektory okyslicit a tam zacal tvoj koniec.

ti co uzivaju a chcu uzivat klenbuterol vedia (okrem teba) ze riskuju, asi si veria ze ich to obide, pred ucinkami klenbuterolu sa neda chranit. A tito ludia riskuju vela, aj ked si to tak zrejme nikdy nepripustaju. Ja ked si prebehnem riadky vyssie, tak klenbuterol do huby nikdy nevlozim, toto sa uz blizi k pudovemu odporu, ochrana zivota a vlastnej budcnosti.

neviem co si sa docital a ako si tomu porozumel, zrejme absolutne nerozumies nicomu. vo veku kedy su deti v skolkach sa ucia starat sa o zdravie a mat zdrave srdiecko. ty tu hladas svedkov poskodenych klenbuterolom, diky ktorym sa snazis odobrit si uzivanie klenbuterolu, ved predsa nikto nikde nepisal ze by mu klenbuterol sposobil nieco okrem ,,busenia a tlaku". si divny, vacsinou hlupi ludia ktori nevedia napisat ani ester Cypothány maju respekt pred tymito rizikami, a ty sa vyjadrujes o tom ako keby to bolo len na urovni napisanych slov niekde na internete. daj sa dokopy a s takymto pristupom aky prezentuje ti absolutne

NEODPORUCAM pokracovat v aas
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 521 krát
Bolo mu ďakované: 396 krát

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 12.09.2019

Piterko pekne.Toto by malo vyskocit pri kliknutí na clembuterol nech sa panáčikovia zobudia.Silny nekomentovat.🤐
Jozko1309

Príspevokod užívateľa silný » 12.09.2019

Ja absolútne súhlasím... ja clenbuterol tiež nikomu zo známych (s ktorými mám dobrý vzťah :) ) neodporúčam a ak, tak v 3-násobne nižších dávkach ako dávam ja...
silný

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ananolicfre4k, andrej, Lukas02, Phenomen, polysmi, Raklo a 13 neregistrovaných