Drostanolone ( všetky formy )

Vstup od 18 rokov

Re: Drostanolone ( všetky formy )

Príspevokod užívateľa Vinnie » 30.06.2018

idem drost e 400mg/w ako dht po cely cyklus, na konci mozno zmeny nastanu ale to je daleko este

spolu s oxymom ziadne akne a zlepsenie pokozky denne, najhorsie ***** podla mna robi kombinacia tren+stan, fialova posypka 😁

niekto pisal ze to ide dst do mostu - zmysel?
ak pojdes v moste tst/w 250mg a drost/w 400mg, a ak ktomu nebodsj pridas daky srsackovy oral co i len 30mg/d tak to mas 0,86g/hormonov za tyzden, pokial si predstavim cyklus npp/w 300mg + tst/w 600mg tak je to prijemna az velmi dobra sypacka,a je to za 0,9g/w

0,86g/w most VS 0,90g/w blast

0,86g vs 0,90g

4% rozdiel medzi b a c

medzi blast and crusie je vhodny spravit rozdiel v hladine tst, kedy mnozstvo tst pre cruise=1/3blast,
cize ak v blaste idem tst 600mg/w, v krujse ho dam 200mg. je to trochu OT tato cast ale vela ludi koli zlemu mostovaniu musi ist do horibilnych davok a zbytocne. Umenie je mat formu na minime sypaciek, natrieskat tam 15ml oleja zvladne asi kazdy..

most by mal mat dostatocne vhodnu alebo rozumnu dlzku, aby pisali telu nizsie davky hormonov. zaroven je potrebne dodrzovat casovy rozdiel zapojenianrovnskej latky, ak som siel 16w tren tak je super idealne najblizsich 16w ten tren nepouzit, apod.

crusie je najlepsie nepridavat ziadne aas dalsie ani proviron. Tu sa paradne osvedcil ligandrol ktory je v pouzitych davkach uz relativne potentny shbg väzbič, cize nejake to posobenie tst navyse bez ziadnych inych hormonov, podla mna perfektny benefit (neveris - skus), v praxi

do 90kg: 30mg (ale nie hovnavych 90kg s 20%bf)
do 110kg: 40mg
nad 110lg: 50mg alebo individuáne

je to nové ale uz aj poskusane a slusne zdokumentovane,drzi to kila velmi dobre pri cykloch ktore mali obsahovali cca 1.5g/w hormonov, (napr cyklus tst/nan/stan 750mg/500mg/280mg je cca 1,6g + samozrejme most 1/3tst+LGD nie je pre Igora alebo pre uzivatelov typu 19mes 200mg trenacetED). Taktiez predstava ze udrzi kombinaciu oxym nan do posledneho kila je chora, uz len ta voda ked odide tak to bude rozdiel kil priepastny, ale podrzi nazbieranu postavenu hmotu novu, silove upadky minimalne alebo ziadne(!)

hlavny zmysel toho lgd je ze sa chova ako nejaky light steroid, ma posobenie na shbg ako dhtcka, NIE JE hormon, neposobi na HPTA, zlepsi svslovy tonus a pocit napnutosti svslov, nehybe pecenovymi testami, po sutáaziach si to idem dst na vlastnej kozi..

este drobnost k davkam a obsahu mostu - vela ludi vnima most hlavne ako udrzovaciu fazu, v podstdte ale je rozumnejsie vnimat to ako planovane zhorsenie ktore je zsroven pre telo oddychom a takto sa pripravy na dalsi cyklus 👍🏻

kazdopadne, spat k inj droste
- vseobecne zname: drostan injekcny jenrozhodne pre 10% bf a menej, inac waste of moeny
- mne v kombe davka 600mg/w zacala sposobovat bolest hlavy v dôsledku zvyseneho tlaku
- na udrzbu do mostu nevhodny, o dost lepsiu pracu robi boldenon, napr po trene je to na nezaplatenie tst+bold vhodne nadavkovany, objemy nezmiznu, len sa zmeni struktura a definicia svalov, u mna pokles sily cca po 2-3w od vyklesania trenacetu ale opticky objem a zilnatost v progrese
- na sile mi 400mg drost e nepridalo nic ani v 6ty tyzden
- na stiahnutej vode z podkozia aj pri vyssom tuku neskutocne vytlaca von zily, esteticka ,,napumpovanost"
1. nemôžeš počítať AS tým, že spočítaš mg na týždeň a z toho spravíš nejaký záver, keďže je rozdiel gram oxymu týždenne a gram methyltrienolonu týždenne, keďže treshold a sweet point je totálne odlišný v závislosti od substancie
2. nerozumiem prečo by do cruise nemohlo ísť nič iné ako test a max. tak ligandrol. ja napr. sypem úplne iným štýlom ako väčšina ľudí, nechodím silné blasty, ale nechodím ani cruise-y štýlom TRT, v podstate len obmieňam látky a týmpádom je určité obdobie silnejšie a určité slabšie, ale nejdem ani do extrémov typu gram trenu + gram testu týždenne ale ani do extrémov typu 125mg testu týždenne. mne taký systém v prípade nesúťažiaceho cvičenca nepríde veľmi logický a preto to robím ako to robím, pretože sa vyhnem vedlajšákom spojeným s vysokou hladinou androgénov, vedlajšákom spojeným s výkyvom androgénov a celoročne si držím plusmínus rovnakú formu. aj keď neskôr spomínaš aj boldenon do mostu s čím súhlasím, že je to vhodná látka do dlhého mostu resp. ak niekto potiahne bolde naďalej aj v nasledujúcom blaste
3. drosta samá o sebe napr. len s testom nie je veľmi efektívna. efektívna je len v synergii s ďalšími látkami predovšetkým s trenom, keďže obidve sťahujú vodu do podkožia, zlepšujú žilnatosť a drosta brzdí tren rage. no a plus ďalšie veci ako znižovanie SHGB, efekt na sex-drive atď. v zahraničí je kombo TTM (test, tren, mast) najčastejšie kombo rôznych látok v jednom výrobku.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 30.06.2018

jasne vincko, lebo treba hned extremy dat do zrovnania, oxym a mtr a hlavne to exaktne pocitst.. je to orientacne, gram v cykle, tretinu v moste nic viac nic menej, ze uz chces hrabat do ucinnosti latok, ok..

nechavam tu priestor pre novu gardu meow bench soldat atd 😉
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 504 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 30.06.2018

jasne vincko, lebo treba hned extremy dat do zrovnania, oxym a mtr..

ok nechavam tu priestor pre novu gardu meow bench soldat atd 😉
extrém som vytiahol ako príklad, ale môhol som kludne použiť ako príklad bežnejší roid ako napr. stan, kde 100mg denne je konská dávka zatiaľ čo pri oxyme začiatočnícka. alebo som mohol zrovnávať oleje kde je taktiež rozdiel medzi pol gramom trenu a pol gramom prima.
Vinnie

Príspevokod užívateľa Darty » 03.07.2018

drostanolon v injekcnej forme je len pre sypacov ktori vedia co robia a kedy je ta latka pre nich vhodna a ktori vedia do coho ju treba kombinovat, pre chlapcov ktori nevedia o tejto latke nic ale aj tak ju daju do komba s testosteronom a aby to nebolo drahe tak len v davke 300mg/w tak pre nich tato latka neni
vseobecne sa o droste vravi ako o latke do kvality, lenze podaktori chlapci to chapu tak ze im na nej narastu kvalitne svaly, a tak ju do seba pustaju kreteni s 15% a viac BF a potom hladaju v zrkadle ten kvalitny sval :-)
cele je to smiesne tuto, mam pocit ze tu chodia vsetko chlapci vo veku 25 rokov ktori pojedli vsetku mudrost sveta a teraz ju tu odovzdavaju dalsim chlapcom a zbieraju podakovania a bodiky na prohormony, vlastne odkedy je toto forum zalozene na odmenovani stratilo vsetku vaznost
ja keby tu pridem prvy krat a neviem o sypani nic tak po radach tunajsej 25 rocbej elity by som bol este zmetenejsi, divim sa ze majitel tohto fora nechava stale tuto sekciu pristupnu ked tu evidentne chodia deti nezvladajuce svoje EGO, posilneni 1ml testaku a 30mg stanozolu, najmudrejsi, najvzdelanejsi ale s minimalnymi skusenostami, taki ktori maju za sebou dve kury a radia vsetkym ostatnym ako maju sypat... cele zle
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa silný » 03.07.2018

nemusel si tma pliesť ten vek, stačilo spomenuť IQ... :grimacing: ale ako som vysadil tych 700mg weekly a stan, vidno, že forma mierne upadla... ale asi aj tak radšej pridám na Trene ako kupovať ďalšiu Drostu... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Antoine » 30.10.2018

Zdar
Vymenim drostu enanthate od alphy za oral nebo test ci decu.
viz Vzkazy
Nemysli si,že jsi lepší,než druhý.Protože se vždycky najde věc,v které bude zase lepší on.
Antoine
Dátum registrácie: 21.02.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 30.10.2018

Já se těšil že už tu je nějaká nová zkušenost s Drostou a ono zase jenom kšefty. Tak zmíním jednu zkušenost vlastní. Drostanolon podle mě velmi dobře působí na psychiku ve smyslu dobré nálady...
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mirutko » 30.10.2018

Myslíš asi klasiku olej, že ? Methyldrosta to asi nebude, či ? :D :D
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 30.10.2018

Takze kombinujte s trenom
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Myslíš asi klasiku olej, že ? Methyldrosta to asi nebude, či ? :D :D
Přesně tak. U MethylDrostu to nebylo nijak zajímavý, zkusil jsem ho jenom jednou. Moc mě to nepřesvědčilo. Tvrdost ano a to je tak vše.
Naposledy upravil/-a Luegner v 30.10.2018, upravené celkom 1 krát.
Luegner
Kontaktovať užívateľa:

U trenu je to nevyzpytatelné, nemůžu říct jak to u koho zabere D.
Tren má u mě hrozně dlouhý dojezd, pokud si dám oder Trenu měsíc pokoj a pak ho zase Nasadím vůbec během to měsíce nemám pocit, že bych byl méně agresivní.
Možná nejsem agresivní, jen víc podrážděný a vznětlivý. (To je Nadsazka)
Luegner
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa piterko » 31.10.2018

u mna drostanolon pri trene zvysil prah nachylnosti na reakciu na podnety. bol som ako nasraty vyletovaci dzin z lampy ale furt z lampy von vypusteny .proste zle.
😏
piterko

Príspevokod užívateľa Vinnie » 31.10.2018

to dáva zmysel, keďže údajne aj drosta pri vyšších dávkach spôsobuje agresivitu aj napriek tomu, že to je light roid. z takého gramu týždenne vie tiež kvalitne zajebávať
Vinnie

Príspevokod užívateľa PeteCZ » 01.11.2018

Já se těšil že už tu je nějaká nová zkušenost s Drostou a ono zase jenom kšefty. Tak zmíním jednu zkušenost vlastní. Drostanolon podle mě velmi dobře působí na psychiku ve smyslu dobré nálady...
Potvrzuji. I na trenu mi drosta srovnala psychiku.
PeteCZ
Dátum registrácie: 18.07.2018
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 01.11.2018

Nepotvrzuju. Drost mi pri trene psychicky pritazil
piterko

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: BohemianSlav, Google [Bot] a 23 neregistrovaných