Drostanolone ( všetky formy )

Vstup od 18 rokov

Re: Drostanolone ( všetky formy )

Príspevokod užívateľa 028! » 27.06.2018

Nezbývá než to prostě risknout a vyzkoušet. Jen uvažuji, jestli to hodit do diety na léto, což by bylo nejlepší, ale zase pokud by přišlo s tím moc velké akné, aby člověk pak vůbec někde vyšel a nebo to dát na zimu na zkoušku, kde stejně chodí člověk navlečený :D
Užívateľov profilový obrázok
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 27.06.2018

Akné je samostatné téma. Záleží nejen na davce roidu ale i na způsobu používán, poměru k tst...
Mdrost je úplně něco jiného než injekční drosta. Bohužel v tomto nemohu radit, mám minimum zkušeností a žel ani jsem neslyšel autentické zkušenosti s injekční drosta.
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa piterko » 27.06.2018

a akych je tych pár veci xD ja som tiež išiel mdrostu 30mg prvé dni 20... dobrý oral.. zatiaľ som mal. len stan a metan :) ešte mám v pláne oxym ale toho sa bojím xD
vsak tam som to rozpisal 🙂
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 504 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 27.06.2018

idem drost e 400mg/w ako dht po cely cyklus, na konci mozno zmeny nastanu ale to je daleko este

spolu s oxymom ziadne akne a zlepsenie pokozky denne, najhorsie kokotiny podla mna robi kombinacia tren+stan, fialova posypka 😁

niekto pisal ze to ide dst do mostu - zmysel?
ak pojdes v moste tst/w 250mg a drost/w 400mg, a ak ktomu nebodsj pridas daky srsackovy oral co i len 30mg/d tak to mas 0,86g/hormonov za tyzden, pokial si predstavim cyklus npp/w 300mg + tst/w 600mg tak je to prijemna az velmi dobra sypacka,a je to za 0,9g/w

0,86g/w most VS 0,90g/w blast

0,86g vs 0,90g

4% rozdiel medzi b a c

medzi blast and crusie je vhodny spravit rozdiel v hladine tst, kedy mnozstvo tst pre cruise=1/3blast,
cize ak v blaste idem tst 600mg/w, v krujse ho dam 200mg. je to trochu OT tato cast ale vela ludi koli zlemu mostovaniu musi ist do horibilnych davok a zbytocne. Umenie je mat formu na minime sypaciek, natrieskat tam 15ml oleja zvladne asi kazdy..

most by mal mat dostatocne vhodnu alebo rozumnu dlzku, aby pisali telu nizsie davky hormonov. zaroven je potrebne dodrzovat casovy rozdiel zapojenianrovnskej latky, ak som siel 16w tren tak je super idealne najblizsich 16w ten tren nepouzit, apod.

crusie je najlepsie nepridavat ziadne aas dalsie ani proviron. Tu sa paradne osvedcil ligandrol ktory je v pouzitych davkach uz relativne potentny shbg väzbič, cize nejake to posobenie tst navyse bez ziadnych inych hormonov, podla mna perfektny benefit (neveris - skus), v praxi

do 90kg: 30mg (ale nie hovnavych 90kg s 20%bf)
do 110kg: 40mg
nad 110lg: 50mg alebo individuáne

je to nové ale uz aj poskusane a slusne zdokumentovane,drzi to kila velmi dobre pri cykloch ktore mali obsahovali cca 1.5g/w hormonov, (napr cyklus tst/nan/stan 750mg/500mg/280mg je cca 1,6g + samozrejme most 1/3tst+LGD nie je pre Igora alebo pre uzivatelov typu 19mes 200mg trenacetED). Taktiez predstava ze udrzi kombinaciu oxym nan do posledneho kila je chora, uz len ta voda ked odide tak to bude rozdiel kil priepastny, ale podrzi nazbieranu postavenu hmotu novu, silove upadky minimalne alebo ziadne(!)

hlavny zmysel toho lgd je ze sa chova ako nejaky light steroid, ma posobenie na shbg ako dhtcka, NIE JE hormon, neposobi na HPTA, zlepsi svslovy tonus a pocit napnutosti svslov, nehybe pecenovymi testami, po sutáaziach si to idem dst na vlastnej kozi..

este drobnost k davkam a obsahu mostu - vela ludi vnima most hlavne ako udrzovaciu fazu, v podstdte ale je rozumnejsie vnimat to ako planovane zhorsenie ktore je zsroven pre telo oddychom a takto sa pripravy na dalsi cyklus 👍🏻

kazdopadne, spat k inj droste
- vseobecne zname: drostan injekcny jenrozhodne pre 10% bf a menej, inac waste of moeny
- mne v kombe davka 600mg/w zacala sposobovat bolest hlavy v dôsledku zvyseneho tlaku
- na udrzbu do mostu nevhodny, o dost lepsiu pracu robi boldenon, napr po trene je to na nezaplatenie tst+bold vhodne nadavkovany, objemy nezmiznu, len sa zmeni struktura a definicia svalov, u mna pokles sily cca po 2-3w od vyklesania trenacetu ale opticky objem a zilnatost v progrese
- na sile mi 400mg drost e nepridalo nic ani v 6ty tyzden
- na stiahnutej vode z podkozia aj pri vyssom tuku neskutocne vytlaca von zily, esteticka ,,napumpovanost"
Naposledy upravil/-a piterko v 27.06.2018, upravené celkom 2 krát.
piterko

Príspevokod užívateľa meow321 » 27.06.2018

Zlepsenie pokozky v zmysle akom?
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 27.06.2018

A vlasy drží?
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa silný » 27.06.2018

600-700 weekly a ani jeden mi nevypadol
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 27.06.2018

a aj ako sa píše o mdroste že vlasy vypadavaju a silné akné... ja som ju poriadne ani nevyklesal a pohoda akne žiadne (naviac :D) ani nič a v druhom týždni a pečeňovky úplne v norme :o.. a trávenie tiež úplná pohoda práveže mi ho zlepšila xD
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Peterson01 » 28.06.2018

mdrostu dávám na léto, kdy mám min.tuku a spolu s trenem+bold+tst to dělá pěkný vzhled,kůže je lesklá ,diametr svalu se taky pěkně vytáhne,
akné jsem nikdy neměl takže je to individuální a padání vlasů dle mého názoru souvisí s genetikou, aas (DHT) to jen zrychlí,
Když jsem v dietě tak tam klidně k této kombinaci hodím methan a mám krasné řízený objem s vysekaným tělem, všechno je jen o stravě
(jsou to moje zkušenosti ,které zabyraji na mne )
Peterson01
Dátum registrácie: 19.05.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Leito00 » 28.06.2018

Ja idem drostu E od 600mg p w ako základ a tvrdosť svalov je veľmi pekna ale teraz mam dva mesiace 900/1000mg a mam vysokú kvalitu cele dni som zilnaty, vlasy mam vsetky a libido je ok..najlepsia kombinácia je s methyldrostou pretože sa vzajomne doplnaju. Najlepšia kombinácia zatiaľ bola 300mg tst 800mg drosta 20mg halotestinu a 30mg methyldrosty plus exemestan samozrejme kvôli Mdroste. Pecenovky boli do dvoch týždňov ok. Max hofnots 0.97 moja 2.07. Po vysadení oralov pecen 0,84. Lepšie hodnoty ako po alkoholovej noci
Leito00
Dátum registrácie: 10.01.2017
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa eatclentrenhard » 29.06.2018

600-700 weekly a ani jeden mi nevypadol
myslím jako těm, co ještě vlasy před kúrou maj, ne těm, co žádné nemaj, a tudíž jim nemá co vypadnout.
eatclentrenhard
Dátum registrácie: 23.01.2018
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa silný » 29.06.2018

ty dilino, šak ja mam hrivu ako lev :) strihať sa musím každé 3 mesiace, ináč by som vyzeral ako rockový spevák :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 29.06.2018

Ked z toho tak “hustne hriva” tak to dam do mostu aj 400 :)
meow321

Príspevokod užívateľa piterko » 30.06.2018

a prohormony si si uz objednal za nazbierane body na fore? 9 z 10 tvojich prispevkov je typu ,, hh jj viem" a ten desiaty je totalna ****

jj hustnu z toho vlasy a drostanolon je idealny do mostu ty deges
piterko

Príspevokod užívateľa meow321 » 30.06.2018

a prohormony si si uz objednal za nazbierane body na fore? 9 z 10 tvojich prispevkov je typu ,, hh jj viem" a ten desiaty je totalna ****

jj hustnu z toho vlasy a drostanolon je idealny do mostu ty deges
Staraj sa o seba kktko nevychovany
meow321

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných