EREKCIA

Vstup od 18 rokov

Problém s erekcí - light kůra

Príspevokod užívateľa billions » 03.04.2017

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu ohledně problému s erekcí. Cecky citlivé nemám.

Jsem po čtvrté aplikaci TST prop od Alpha P. Dávkuji ho obden po 1ml. K tomu dávám 30mg oxandrolonu, dáván po 10mg přes den.

Začal jsem pociťovat problém s erekcí již po první apce, zítra jdu na testy. Mám si nechat udělat test na estro, prolaktin a hladinu tst? Prosím o radu, popřípadě jestli nezvolit dávkování TST každý den po 0,5ml a nasadit místo oxu třeba anastrozol, ? bude kůra pak vůbec cítít? Díky moc
Užívateľov profilový obrázok
billions
Dátum registrácie: 03.04.2017
Cash on hand: Locked

Re: Problém s erekcí - light kůra

Príspevokod užívateľa Chaskar » 03.04.2017

oxandrolon ani nedavas vlastne kedze zeny uzivaju 50mg/day.to je zbytocna davka pre chlapa.testy si dat urobit mozes napriek tomu pochybujem ze po tyzdni by si mal taky problem s erekciou a toboz z tst!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 03.04.2017

nemas v poslednej dobe z niecoho stres? v robote, doma, rodinne problemy, cokolvek? po 4 aplikaciach pochybujem ze mas zvysene estro az tak ze by ti blbli erekcie, kazdopadne zbehni na testy a zatial si davaj tadalafil alebo sildenafil
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 129 krát
Bolo mu ďakované: 444 krát

nemas v poslednej dobe z niecoho stres? v robote, doma, rodinne problemy, cokolvek? po 4 aplikaciach pochybujem ze mas zvysene estro az tak ze by ti blbli erekcie, kazdopadne zbehni na testy a zatial si davaj tadalafil alebo sildenafil
Stres ani problémy nemám, jen mě asi po druhé apce trošku bolelo jedno vajce ale to asi po jednom dni přestalo. Jinak ještě k témě, nikdy jsem s tím před aplikací TST problém neměl, mám 25let.
billions

Príspevokod užívateľa Angel10 » 03.04.2017

TST Propionát vpustí do obehu veľké množstvo TST za krátku dobu a zrejme budeš citlivejší na aromatizáciu, takže asi ti estrogény robia problém. Už po prvej dávke by to byť nemalo, prv by mal nastať opačný efekt a to taký, že libido vyskočí a neskôr klesne... Tu je skôr otázka na mieste taká ,že čo si šiel predtým, akú si dal PCT a či si skôr ten typ obéznejšieho alebo chudšieho človeka a z toho by sa dalo trošku niečo vyčítať, ale urobíš dobre ak pôjdeš na testy, daj si zmerať

Celkový TST
Voľný TST
Estrogény
SHBG
Prolaktín

to by malo stačiť na začiatok
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator
Dátum registrácie: 23.02.2017
Bolo mu ďakované: 33 krát

TST Propionát vpustí do obehu veľké množstvo TST za krátku dobu a zrejme budeš citlivejší na aromatizáciu, takže asi ti estrogény robia problém. Už po prvej dávke by to byť nemalo, prv by mal nastať opačný efekt a to taký, že libido vyskočí a neskôr klesne... Tu je skôr otázka na mieste taká ,že čo si šiel predtým, akú si dal PCT a či si skôr ten typ obéznejšieho alebo chudšieho človeka a z toho by sa dalo trošku niečo vyčítať, ale urobíš dobre ak pôjdeš na testy, daj si zmerať

Celkový TST
Voľný TST
Estrogény
SHBG
Prolaktín

to by malo stačiť na začiatok
Díky za ten seznam, to jsem potřeboval.!!

Toto je první kůra, takže jsem nikdy před tím nic nedával. Obézní nejsem, držím se tak na 15% cca po celý rok.
billions

Príspevokod užívateľa billions » 05.04.2017

Byl jsem včera na testech s kámošem co dává úplně to samé co já,

Naměřené hodnoty u mě :

S_Cholesterol 2,88 mmol/l norma 3,00-5,20

S_Prolaktin 307 mlUl/l norma 45-375

S_Estradiol 514 pmol/l norma 0-146

S_Testostero >52,00 nmol/l norma 5,72-26,14

S_SHBG 5,2 nmol/l norma 14,6-94,6

Kamarád na stejných věcech :

S_Cholesterol 2,99 mmol/l norma 3,00-5,20

S_Prolaktin 301 mlUl/l norma 45-375

S_Estradiol 259 pmol/l norma 0-146

S_Testostero >52,00 nmol/l norma 5,72-26,14

S_SHBG 17,2 nmol/l norma 14,6-94,6

Tyhle hodnoty jsou měřeny po čtvré aplikaci TST prop, od Alpha Pharmy. Prosím o názory a rady, ten estrogen mi příjde dost brutal, na to, že je to po 4té appce.

Díky
billions

Príspevokod užívateľa frk.1 » 05.04.2017

To estro máš hrozně vysoko dej.. Anastrazol 1mg e2d na pár dní a pak pokračuj 0.5mg e2d a myslím že i ten prolaktin bys mohl o trochu snížit.. 1-2x caber 0.25mg e4d

Cca po 14 dnech jdi opět na testy
frk.1
Dátum registrácie: 26.10.2016

Príspevokod užívateľa billions » 05.04.2017

A to jsem po čtvrté aplikaci :oops:
billions

Príspevokod užívateľa silný » 05.04.2017

kde to estro berete? :shock: ani na tst s decou a metkou som tolko nemal
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 669 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 05.04.2017

prave preto som nepredpokladal ze to bude z vysokeho estra.za tyzden take hladiny a v 25 rokoch???wtf???samozrejme kazdy mame inu citlivost no az tak???nerozumiem tomu...
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Jordy » 05.04.2017

Taktiez mam AP ale mix. Isiel som na nom most teraz som v kure. Pocas mostu som mal tiez estro zvysene na aj ked ani z daleka nie az takto velmi. Nemoze to byt v suvilosti s danym vyrobcom? Aj ked mi to pride blbost ale pre info.
Jordy
Dátum registrácie: 22.03.2017
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 05.04.2017

Nemoze to byt v suvilosti s danym vyrobcom? Aj ked mi to pride blbost ...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 669 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 05.04.2017

No, ted lituju ze jsem si nezasel pred kurou na testy abych vedel jake mam "hodnoty" :P
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 85 krát

Príspevokod užívateľa Jordy » 05.04.2017

Nemoze to byt v suvilosti s danym vyrobcom? Aj ked mi to pride blbost ...
Ano preto som tam napisal, len zvlastna zhoda nahod.
Jordy
Dátum registrácie: 22.03.2017
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: loktibrada88, mirutko, Rainier a 31 neregistrovaných