Estrogen / Prolaktin

Vstup od 18 rokov

Re: Estrogen / Prolaktin

Príspevokod užívateľa 028! » 29.05.2019

Pokud je ta prsní žláza zduřelá, zvětšená (roztáhlejší) a třeba i bolí, tak "pomocí IA jde maximálně korigovat" její další vliv na zvětšování se/zhoršování ne? Ale na úplné zatáhnutí/zmizení té žlázy to už mít takový vliv nebude nebo se pletu?

V cyclu kdy mě začaly bolet bradavky a žláza byla zduřelejší/zvětšená jsem zkoušel různé kombinace IA ale nepřišlo mi, že by se ta žláza nějak zatahovala/zmenšovala (trochu to možná korigovalo tu bolest, ale ani ta úplně neodezněla). Jinak teď v mostu, kdy dávám jako prevenci malé množství IA bolest bradavek skoro úplně zmizela, ale ta žláza tam je pořád. Jde proto s ní ještě něco udělat a nebo už jediné řešení je skalpel?
Mne Anastrozol úplne stiahol zdurenú žľazu, až do zmiznutia. Ak si v moste a stále máš zdurenú žľazu, skús pridať tamox alebo ralox, to by ti malo pomôcť. Keď nie, tak chytiť nožík,rozrezať, vybrať, vyhodiť a zašiť.
Plánuji sice tu "domácí self" operaci, ale nebylo by možná špatné to vyzkoušet :grin: Kolik je vhodné dávat toho tamoxu/raloxu?
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 184 krát
Bolo mu ďakované: 40 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 29.05.2019

tolko kolko treba, pridavas/uberas podla pocitu, zacni na 20 a uvidis
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 29.05.2019

Efraim ma na to zivnost
Venuje sa tomu popri praci
On je nějaký doktor/chirurg? :D
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 184 krát
Bolo mu ďakované: 40 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 29.05.2019

Efraim ma na to zivnost
Venuje sa tomu popri praci
On je nějaký doktor/chirurg? :D
Veterinár, špecializácia kravská gynekologia

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 81 krát
Bolo mu ďakované: 86 krát

Príspevokod užívateľa lubov63 » 09.06.2019

čaute chlapi len taka rychla otazka, ešte som nebol na testoch tak zatial len takto v rychlosti kedze nemam moznost vysledkov, aktualne som začal most idem len cisty test e 500 mg tyzden. V kure ked sombol test mix a tren, začiatok bol metka neskor clen, a propik, idem aj hgh 4.iu. ešte aktualne 6 mesiac..
V kure som daval na prolaktin cabest pol tablety tyzden, a anastrozol na estro...pol tabletky kazde 3 dni

teraz k mojmu "problemu" :D.. pri sexe mi začne proste maknut vtak, chut je klasicka aj erekcia nabehne bez problemov, normalne aj tvrdy jak ma byt, len proste počas jebacky mi nejak zacne maknut :D.. aktualne nedavam ani cabest ani anastro ..hcg som cykloval tesne pred nabehom na propik...

ešte možnosť že treba staru vymenit :D
lubov63
Dátum registrácie: 09.11.2018

Príspevokod užívateľa silný » 09.06.2019

Začal by som tou starou, tam sa väčšinou skrýva viac problémov ako len tento jeden :) prihodil by som aj dačo na to estro, 500mg weekly, tam sa mi už osobne dačo pýta... a ešte dáky tadalafil na tu cicinu zmaknutú...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 09.06.2019

Hoď provi, zmäknutia cicina prolaktin, ideš HGH kamo treba cabest, známa vec že dvíha prolaktin. Estro bude ok keď máš chuť.
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 09.06.2019

takze stara nakoniec 😁
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Príspevokod užívateľa RiskMatrix » 10.06.2019

Chalani mam 3mesice po pCT. beriem len ibutamoren, preco ma stale boli prava cicka a mam uju zdurenu? :) v pct som mal exe a potom anastrazol a celkom dlho som to isiel tak nechapem.
RiskMatrix
Dátum registrácie: 16.04.2018
Poďakoval: 96 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 10.06.2019

Zabehni na testy, takto bude každý len hádať a dávať ti typ. Hladinu E môžeš mať kľudne vyššiu, hoci si aj 3 mesiace po PCT, a pri Ibutamorene asi aj hladinu prolaktínu.
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 10.06.2019

Podla mna nebudes mat nic vyssie. Nezmenis to, ja som to tak mal aj 2roky po pct ze znicoho nic sa mi zdurila a bolela a tedty boli ok vsetko
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 118 krát

Príspevokod užívateľa lubov63 » 10.06.2019

ok diky chlapi skusim dat proviron preventivne začnem tabletka denne .. a cabest nemam teraz poruke budem muset zohnat.. tak zatial to snad ten provi napravi tu tvrdost :D
lubov63
Dátum registrácie: 09.11.2018

Príspevokod užívateľa Prometheus » 10.06.2019

ok diky chlapi skusim dat proviron preventivne začnem tabletka denne .. a cabest nemam teraz poruke budem muset zohnat.. tak zatial to snad ten provi napravi tu tvrdost :D

Malo, aspoň 2 ideálne 3.
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 10.06.2019

zvrdost ti napravi kamagra, zarucene, okamzite, bez nejakych extremnych sides a aj ona bude spokojna :-)
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa silný » 10.06.2019

zvrdost ti napravi kamagra, zarucene, okamzite, bez nejakych extremnych sides a aj ona bude spokojna :-)
akože tá kamagra? a to je dáka šikmooká prostitútka? máš aj kontakt na ňu? :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných