Estrogen / Prolaktin

Vstup od 18 rokov

Re: Estrogen / Prolaktin

Príspevokod užívateľa Bench » 14.12.2018

Nazdar.da sa niekde videt tie testy na trenE?zrocna mi dorazil tak chcem vediet ci mam vratit ci ako.
Od té doby, co tu na ně (skoro)každý plive od MP neberu už vůbec nic.
Neprehanaj, nikto neplive. To, ze sa tu naslo par jedincov, co im neslapali veci este neznamena, ze vsetky produkty maju k hovnu. Exemestan a Tren E by som nekupoval, ale ostatne su otestovane ci uz v laboratoriu alebo aj osobne skusenosti (aj / aj) takze vobec by som celu produkciu nehadzal na smetisko.
si si kupil a chces vratit... videl si niekde zmienku ze "" tren nebit dobri?" ""
ale teraz vazne, nikdo si na tren nestazuje a vysledky ti nikdo neukaze.
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Užívateľov profilový obrázok
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 60 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Príspevokod užívateľa jankopan » 14.12.2018

kolko tbl tyzdenne parlodelu je cca optimalna davka pri 350 deka?
cital si co som ti napisal? ja idem 720/w deky a e2 mam v klude . borci pisali ze prolaktin si ustrazis estrogenom..
A tebe je načo 720mg deky týždenne? Máš 105 kg svalovej hmoty? To asi nie, tak načo? Vysvetli nechápem
jankopan
Dátum registrácie: 18.03.2017
Poďakoval: 32 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 14.12.2018

Nazdar.da sa niekde videt tie testy na trenE?zrocna mi dorazil tak chcem vediet ci mam vratit ci ako.

Od té doby, co tu na ně (skoro)každý plive od MP neberu už vůbec nic.
Neprehanaj, nikto neplive. To, ze sa tu naslo par jedincov, co im neslapali veci este neznamena, ze vsetky produkty maju k hovnu. Exemestan a Tren E by som nekupoval, ale ostatne su otestovane ci uz v laboratoriu alebo aj osobne skusenosti (aj / aj) takze vobec by som celu produkciu nehadzal na smetisko.
Vratit? To si trosku pletes trosku s jinym obchodem, ne? :D
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 15.12.2018

Však o vánocích má většina "zboží " možnost vrácení až v lednu (januáry) Takže ok
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Jiri774 » 17.12.2018

Takze vsetko sa da vratit pokial to.mas od normalneho cloveka ze ano.....typicke,ludia reauguju na to na co sa nikto nepytal.
Jiri774
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 6 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 17.12.2018

Takze vsetko sa da vratit pokial to.mas od normalneho cloveka ze ano.....typicke,ludia reauguju na to na co sa nikto nepytal.
si normalny???
chod si kupit travu a chod ju vratit.
chod si kupit pernik a skus ho vratit
chod si kupit rozky do potravin a skus ich vratit

.. ked by si bol v osobnom kontakte s tymito ludmi a skusil nieco taketo tak by si dostal decentny vysmech ale par za ucho.. toto nieje kuchynsky stol alebo sveter co mozes zakonne vratit nakupom cez internet . za mnou keby niekdo prisiel ze chce vratit "keby som to robil" tak by utekal kade lahsie. nechapem co si dnes mlady ludia myslia ze nakupuju lentilky?!?!?!?!?!!!!!

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Bench

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 17.12.2018

Ano..jednoduše řečeno jde o černý obchod za hranicí zákona...nehledě na to, že jde o látky které mohou způsobit i smrt, V krajním případě špatného "užívání" , a tvůj "dodavatel" si těžko dovolí vzít něco zpět, když nemá jistotu že to není od tebe "říznutý" , nebo úplně něco jiného ikdyž v původním obalu...Já sám bych čůral strachy to "poslat " dál...
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 18.12.2018

myslel som si ze tamox je bordel ale po precitani vedlajsakov na cabest ma to moze odpalit do ineho vesmiru. vase negativne skusenosti s cabestom?? ja dufam ze nebudem mat ani vedlajsaky ako 1/10 lebo ma drbne az na zvysene libido

Bench

Príspevokod užívateľa mirutko » 18.12.2018

Cabest ? Absolutne žiadne... A to ja mám extra citlivé trávenie, odbúravanie jedov atď...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 105 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 18.12.2018

Cabest je pohoda
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 522 krát

Príspevokod užívateľa Bench » 18.12.2018

teraz som dal. o 9dni pojdem na krv a podla toho dam polku alebo celu? alebo v kratkosti aky bude dalsi postup? diky

Bench

Príspevokod užívateľa mato9511 » 18.12.2018

cabest akurát zápcha :D
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 18.12.2018

myslel som si ze tamox je bordel ale po precitani vedlajsakov na cabest ma to moze odpalit do ineho vesmiru. vase negativne skusenosti s cabestom?? ja dufam ze nebudem mat ani vedlajsaky ako 1/10 lebo ma drbne az na zvysene libido
Sis spletl s Parlodelem, ne? :) Ty negativa.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa Firstm » 21.12.2018

Ahoj,
Jsem v 11. týdnu kůry. Momentálně tst 500mg/week+standa(4. týden beru a 40mg/day), dnes jsem si nechal vyšetřit krev. Odběr byl na lačno, 36 hodin po poslední střele tst (sis labs test E). Podle všeho jsem opravdu dost citlivý na estrogen, momentálně dávám 12,5mg exemestanu denně(lekárenský) když jsem snížil dávku na e2d, tak jsem hned poznal, že mám zase vysoké estro a musím prostě jet 12,5mg ED, což podle toho co čtu, by většině lidí estrogen úplně vyplo na takové kůře jaké jsem já. Proto jsem si zašel na krev, jestli to opravdu pocitově sedí a při 12,5mg ED mám estro tak akorát v normě...
Tady jsou výsledky:
Bez názvu.png
Bez názvu.png (29.11 KiB) 254 zobrazení
Za nějaké 4 týdny plánuju PCT a nejsem si úplně jistý co se týče HCG v jakém množství bych měl dávkovat a jak moc navýšit exemestan, aby mi zase nevyletěl estrogen? ASi za týden a půl plánuju začít postupně vyklesávat TST, takže bude aj menší přeměna na estrogen, ale zajímá mě jak moc velký vliv bude mít užívání HCG na estro, hlavně v mojem případě, kdy jsem opravdu dost náchylný.
Firstm
Dátum registrácie: 06.02.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 21.12.2018

Tst. budeš znižovať až do úplného vysadenia, takže by som dávku Exe nechal tak, určite ju nezvyšoval. Ak by trošku aj vyskočilo estro počas HCG, tak na začiatku PCT sa ti to zrovná Exemestanom.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 105 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], krokodil511, piterko a 15 neregistrovaných