Mildronat (meldónium)

Vstup od 18 rokov

Mildronat (meldónium)

Príspevokod užívateľa Steve76 » 30.03.2016

Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 5 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mildronat (meldónium)

Príspevokod užívateľa Max82 » 31.03.2016

Keby viete zohnať tabletovu formu pls pm
Max82
Dátum registrácie: 31.03.2016

Príspevokod užívateľa silný » 31.03.2016

skusal to niekto?
Tuším ze Maria Sharapova :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 354 krát

Príspevokod užívateľa miro911 » 31.03.2016

a co vlastne robi ta latka ? vie niekto najst profil ? :D
miro911
Dátum registrácie: 27.02.2012

Príspevokod užívateľa Steve76 » 01.04.2016

Injekčný roztok jasný, bezfarebný.

1 ml 1 amp.
Meldonium (trimetilgidraziniya propionát) 100 mg 500 mg
Pomocné látky: voda d / a.

5 ml – ampulky (5) – obaly Valium plast (2) – balenie kartón.

Farmakologický účinok
Príprava, zlepšuje metabolizmus. Meldonium je štrukturálny analóg gama -butyrobetainu, látky, To sa nachádza v každej bunke ľudského tela.

Za podmienok vysokého zaťaženia Mildronat® To obnovuje rovnováhu medzi dodávkou a potrebou kyslíka bunky, eliminuje hromadenie toxických produktov metabolizmu v bunkách, chrániť ich pred poškodením; má tiež posilňujúci účinok. V dôsledku toho, že použil tela získava schopnosť odolať namáhaniu, a rýchlo obnoviť energetické rezervy. Vďaka týmto vlastnostiam Mildronat® používajú na liečbu rôznych porúch kardiovaskulárneho systému, prívod krvi do mozgu, a zlepšiť fyzickú a psychickú výkonnosť.

- V dôsledku zníženia koncentrácie karnitínu sa syntetizuje na pevnom gama-butyrobetainu, Vlastnosti vazodilatačných. V akútnej ischemické poškodenie myokardu Mildronat® To spomaľuje tvorbu nekrotické zóny, skracuje obdobie obnovy.
- Pri srdcovom zlyhaní, liečivo zvyšuje kontraktilitu myokardu, zvyšuje toleranciu cvičenie, znižuje frekvenciu záchvatov anginy.
- V akútnych a chronických ischemických cerebrovaskulárnych ochorení zlepšuje krvný obeh v ischemickej zameranie, Podporuje redistribúciu krvi do ischemickej oblasti.
- Efektívne s vaskulárne a dystrofických patológiu fundusu.
- Produkt odstraňuje funkčných porúch nervového systému u pacientov s chronickým alkoholizmom počas abstinenčného syndrómu.

Farmakokinetika
Potom, čo na / v biologickej dostupnosti 100%. Cmax plazmatické hladiny dosiahnuté bezprostredne po jeho zavedení.
To sa metabolizuje v tele na dvoch hlavných metabolitov, že obličiek. T1/2 je 3-6 žiadna.

INDIKÁCIE
- V komplexnej liečbe ischemickej choroby srdca (angína, infarkt myokardu), chronické srdcové zlyhanie;
- V komplexnej liečbe akútnych a chronických porúch mozgovej cirkulácie (ťahy a cerebrovaskulárnej insuficiencie);
- Porucha výkon;
- Abstinenčného syndrómu na chronického alkoholizmu (v kombinácii s konkrétnym liečbu alkoholizmu);
- Hemophthalmus, sietnice krvácanie rôznych etiológiou;
- Trombóza centrálnej sietnicovej žily a jej pobočiek;
- Retinopatia rôzne etiológie (Diabetik, vysoký tlak).

Vedľajšie efekty
Kardiovaskulárny systém: zriedka – tachykardia, zmeny krvného tlaku.
CNS: zriedka – psychomotorický nepokoj.
Zo zažívacieho systému: zriedka – dyspeptické príznaky.
Alergické reakcie: zriedka – svrbenie, červeň, vyrážka, opuch.

KONTRAINDIKÁCIE
- Zvýšený vnútrolebečný tlak (vr. v rozpore s žilový odtok, vnútrolebečné nádory);
- Precitlivenosť na liek.

Podmienky zásobovanie lekární
Liečivo je šírený pod lekársky predpis.

PODMIENKY skladovanie
Liek by mal byť uchovávaný mimo dosahu detí na alebo nad 25 ° C; Chráňte pred mrazom. Doba použiteľnosti – 4 rok.
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 5 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa PeterSveter » 27.02.2018

Ahojte, poslednú dobu sa zaujímam o tento produkt, popozeral som zahraničné fóra a nejaké diskusie a vyzerá to až moc dobre,tak sa mi to nejako nezdá...
Chcel som sa spýtať či s tým má niekto osobné skúsenosti kladné negatívne vplyvy

poprípade pm ak by mi vedel niekto poradiť kde ich zohnať
PeterSveter
Dátum registrácie: 27.02.2018

Príspevokod užívateľa silný » 27.02.2018

pozor ale, aby ťa nediskvalifikovali, ani curling si nebudeš mocť zahrať :D
https://sport.sme.sk/c/20763561/curling ... gcang.html
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 354 krát

Príspevokod užívateľa PeterSveter » 28.02.2018

pozor ale, aby ťa nediskvalifikovali, ani curling si nebudeš mocť zahrať :D
https://sport.sme.sk/c/20763561/curling ... gcang.html
no toto nieje priam tá informácia, ktorú som hľadal :) ale ten curling by ma veru mrzel... :)
PeterSveter
Dátum registrácie: 27.02.2018

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných