Originál nebo FAKE?

Vstup od 18 rokov

Originál nebo FAKE?

Príspevokod užívateľa darek » 29.12.2015

Zdravím pánové,

mohli by jste mi poradit jestli se jedná o originální přípravky, nebo fejky?
Prílohy
3.jpg
3.jpg (104.34 KiB) 5174 zobrazení
2.jpg
2.jpg (103.15 KiB) 5174 zobrazení
1.jpg
1.jpg (114.04 KiB) 5174 zobrazení
darek
Dátum registrácie: 29.12.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Originál nebo FAKE?

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 01.01.2016

Zdravím pánové,

mohli by jste mi poradit jestli se jedná o originální přípravky, nebo fejky?
Ovigil OK.....oststne sracky daj ine znacky
Užívateľov profilový obrázok
BORECXXXXX
Dátum registrácie: 25.04.2013

Príspevokod užívateľa darek » 02.01.2016

Taky mam ten pocit. Mozna ten propionat o Alpha vypada podle dostupnych informaci na netu na original? Jake znacky bys mi doporucil pro konktretni vyrobky?
darek

Príspevokod užívateľa silný » 02.01.2016

Balkan Pharma, Alpha Pharma, Pharmacom za tieto môžem dať osobne ruku do ohňa vždy všetko slapalo + mas k tomu overovačky...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 99 krát
Bolo mu ďakované: 599 krát

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 02.01.2016

Balkan Pharma, Alpha Pharma, Pharmacom za tieto môžem dať osobne ruku do ohňa vždy všetko slapalo + mas k tomu overovačky...

+ Gentex,DMX z tych nizkorozpoctovych Ug
BORECXXXXX
Dátum registrácie: 25.04.2013

Príspevokod užívateľa darek » 02.01.2016

Diky pánové, ten propik od Pharmy si necham a zkusim vámi zmínené firmy něčeho co se falsuje asi méně jako je Dianabol. Jinak si myslíte, že nandrolon a winstrol v tabletách, který jsem dal na fotkách bude úplný fake bez jakékoliv učinné látky, nebo kupříkladu v tabletě winstrolu bude misto 10mg třeba 2mg ( a nebo uplně jiný levnější druh anabolik ). Setkali jste se někdy s něčím takovým? Tím směrem zavání mé dosavadní zkušenosti . Jinak dík, že jste si našli čas a odpověděli na můj dotaz. Hezký nový rok!
darek

Príspevokod užívateľa darek » 23.01.2016

Zdravím pánové, tak jsem přez všechny rady a intucii dal na lamani meho dealera ( ja idiot ) a kuru jsem nasadil v davkach. 40mg stanozolu denne, 60mg testosteronu propionate obden a první shot 500mg nandrolonu( druhy uz jenom 250mg). Mám po devítí dnech a přibral jsme 0,5kg, ale to jak hadam jenom diky 100% stravě a vubec diky ne moc povinnostem a skoro idealní životospravě a času na trennig a odpočinek. Stejných cyklů už mám za sebou dva a na konci druhého tydne techto dávek mívám na konci druheho týdne i sedm kilo nahoře. Zitra nebo pozitri pujdu dealerovi jeho preparaty omlatit o hlavu. Moje otazka zni jak by se melo v tehle pripadech postupovat. Marnil muj cas skoro dva tydny okatou lzi a s prislibem ze jsou funkci a jak si kdo vi co poustel do tela a stalo me to docela ranec ( objektivne ) Kdyz mu to omlatim o hlavu a vytriskam z nej penize neskonci to jinak nez ze to proda nekomu jinemu a to bych nerad. I podle popisku vyrobce na oficialnich strankach nebo forech je zdrejme ze vyrobky nejsou firem ktere jsou na stitku. Nechci abych ja nebo nekdo jiny prestal mit radost z naseho sportu diky temto negativnim zkusenost.
darek

Príspevokod užívateľa darek » 23.01.2016

* ( Samozdrejme krome HCG ktere je na fotce )
darek

Príspevokod užívateľa Gago123 » 23.01.2016

Zdravím pánové, tak jsem přez všechny rady a intucii dal na lamani meho dealera ( ja idiot ) a kuru jsem nasadil v davkach. 40mg stanozolu denne, 60mg testosteronu propionate obden a první shot 500mg nandrolonu( druhy uz jenom 250mg). Mám po devítí dnech a přibral jsme 0,5kg, ale to jak hadam jenom diky 100% stravě a vubec diky ne moc povinnostem a skoro idealní životospravě a času na trennig a odpočinek. Stejných cyklů už mám za sebou dva a na konci druhého tydne techto dávek mívám na konci druheho týdne i sedm kilo nahoře. Zitra nebo pozitri pujdu dealerovi jeho preparaty omlatit o hlavu. Moje otazka zni jak by se melo v tehle pripadech postupovat. Marnil muj cas skoro dva tydny okatou lzi a s prislibem ze jsou funkci a jak si kdo vi co poustel do tela a stalo me to docela ranec ( objektivne ) Kdyz mu to omlatim o hlavu a vytriskam z nej penize neskonci to jinak nez ze to proda nekomu jinemu a to bych nerad. I podle popisku vyrobce na oficialnich strankach nebo forech je zdrejme ze vyrobky nejsou firem ktere jsou na stitku. Nechci abych ja nebo nekdo jiny prestal mit radost z naseho sportu diky temto negativnim zkusenost.
Ta deca vyzera jak cista voda... :|
Gago123
Dátum registrácie: 20.01.2016

Príspevokod užívateľa edgarius » 23.01.2016

hodnotit po deviatich dnoch je priskoro, este ani ten propik sa ti nerozbeho, kedze sa dal take mikrodavky... na zaciatok sa zvykne dat metan na rozbeh, plus ten propik aspon 100mg EOD prvy tyzden... este pockaj tyzden a uvidis
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 138 krát

Príspevokod užívateľa darek » 30.01.2016

Penize jsem dostal zpět ...všechny a zamiril jsem jinde. Všechno byla jen čistá ( voda ). Stanozolol sel otevřit aniž by se porušila originální blomba na víčku. Nejhorší falsifikáty, jaké jsem kdy viděl.
darek

Príspevokod užívateľa Antoine » 22.02.2016

Kluci,poraďte prosím,mám poprvé na zkoušku Balkan Pharmu a sice DANABOL...na krabičce ale žádný kód není?Kde jej hledat?JAk to u té značky je,kdo ho jel?
Na krabičce není ani žádná nálepka přelepená s kódem,prostě nic..jen otisknute udaje o trvanlivosti a nejakej kod.-ten to aswi nebude,když není maskován...inu?
(jen podotknu,že to mám od zdroje,od ktereho veci slapu a osttatni vse ověřeno a ok,takže zdroj seriozní.)

Dík.Ať to roste.
Nemysli si,že jsi lepší,než druhý.Protože se vždycky najde věc,v které bude zase lepší on.
Antoine
Dátum registrácie: 21.02.2016
Poďakoval: 4 krát

Príspevokod užívateľa bomberman » 22.02.2016

ten vytlačený hrozne zle čitateľný kód, to je ten overovací kód.
bomberman

Príspevokod užívateľa Loutka » 23.02.2016

Danabol od BP ak mas krasne male ruzove tabletky :-D tak ten slape, momentalne ho idem a je v pohode, od Balkanu mi vzdy vsetko slapalo na jednotku ;-)
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Antoine » 25.02.2016

Danabol od BP ak mas krasne male ruzove tabletky :-D tak ten slape, momentalne ho idem a je v pohode, od Balkanu mi vzdy vsetko slapalo na jednotku ;-)
Loutka: No,práve,zkusam na zaklade recenzi,takze preto,lebo si myslim,ze BP bude celkem solidni pharma,cize sem ju chcel zkusit tiez :-)
No vylisovany kod tu ziadny neni,len nieco otisknute,ale to mi pise ,ze fake,pak je nieco na folii,do kterej su tabletky zalisovane a tam ten kod sem tiez zkusal,ale nic,pise to iste-fake....Ale ide o toto: viz foto.
20160225_175926.jpg
20160225_175926.jpg (496.99 KiB) 4214 zobrazení
Nemysli si,že jsi lepší,než druhý.Protože se vždycky najde věc,v které bude zase lepší on.
Antoine
Dátum registrácie: 21.02.2016
Poďakoval: 4 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných