Inzulín a vše kolem něj

Vstup od 18 rokov

Re: Inzulín a vše kolem něj

Príspevokod užívateľa 028! » 13.03.2019

Nahodil jsem na týden zbytek tablet od balkanu (zde mám vyzkoušené, že 4 tablety je můj strop) a už při 2 tabletách to šlo cítit. Teď jsem přesel taky na MP, dnes jsem zkoušel 5 tablet a nepřijde mi, že by to byla moje stropovní hranice.

Bohužel balkan už asi neseženu :/
Užívateľov profilový obrázok
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 13.03.2019

na to si daj pozor.. pocit hnacky a pocit (ne)pisucej klenby je rozdielna kategoria, mozno teraz si v takom rozpolozeni chemickom a dusevnom ,ze mas pocit ze je to slabsie, pritom moze to byt rovnako tutovych 0.02 alebo 0.04, neviem ake robi mangus ale balkány si pamatam polené 40mikro minikocočky ktore ta vedeli kvalitne vyklepkat
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 504 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 13.03.2019

0,04 byl balkan a i MP dělají 0,04. U těch 4 tablet zůstanu, šlapat by to snad mělo stejně.
028!

Príspevokod užívateľa Soldat12 » 14.03.2019

Hnačky triaška rúk bolesti hlavy to sú vedlajsaky z vysokých dávok takže pochybujem že tí ta clenba neslape skôr by som naopak znížil dávku...
Soldat12
Dátum registrácie: 05.01.2015
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa loktibrada88 » 16.03.2019

Čaute, chcel by som sa spýtať všetkých čo idú Slín či ho idú z RH alebo aj bez neho a či to má význam ísť Slín bez RH myslím tým, že či sa nepriberá moc do tuku vďaka veľkému prímu cukrov. Ďakujem
loktibrada88
Dátum registrácie: 21.02.2018
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 16.03.2019

Treba vychytat davku sachrov
Niekde koluje na nete protokol (mozno aj tu) ze na 1iu treba 10g glukozy
To za zaleje ako mangalicu
Uplne staci 2-3g/1iu
Ak zacinas tak davaj 5g a casom uvidis co a ako
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 16.03.2019

Čaute, chcel by som sa spýtať všetkých čo idú Slín či ho idú z RH alebo aj bez neho a či to má význam ísť Slín bez RH myslím tým, že či sa nepriberá moc do tuku vďaka veľkému prímu cukrov. Ďakujem

Stále viac a viac sa stretávam s názorom, že bez RH by sa nemal chodiť a vidím to aj na svojom bruchu :D
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 16.03.2019

Já hypa nějak nechytal a těch cukrů jsem dával hodně málo, ale je pravda, že i když jsem měl (mám) vychytanou kvalitní stravu mimo to, tak mě to vždy malinko nepěkně zalilo (taky na břiše jsem to pozoroval) :/
028!

Príspevokod užívateľa A42 » 21.03.2019

Já hypa nějak nechytal a těch cukrů jsem dával hodně málo, ale je pravda, že i když jsem měl (mám) vychytanou kvalitní stravu mimo to, tak mě to vždy malinko nepěkně zalilo (taky na břiše jsem to pozoroval) :/
A kolik jsi měl tuků, ja když jedu icko, mám tuky na minimu a sacharidy tak akorát a jsem pěkně vysekanej. Jak přidám energii z tuků, tak jde forma na icku do kopru.
A42
Dátum registrácie: 04.02.2019
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 21.03.2019

Kolem 120g na den jsem měl, ale samozřejmě "poslední" tuky jsem dával cca 3 hodiny před aplikací íčka a poté za nějakých 10 hodin. V té časové linii byl samozřejmě trénink, po něm druhá aplikace íčka a od ní jsem další tuky začal dávat až po vyprchání inzulínu, takže za nějakých cca 5 hodin. I tak mi přišlo, že mě s tím malinko zalívá.
028!

Príspevokod užívateľa marek123 » 21.03.2019

Voda odtecie, hmota ostane 😎
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 22.03.2019

Do objemu to tam chci zase nahodit, to už mi bude nějaké voda navíc co s tím příjde :D
028!

Príspevokod užívateľa A42 » 23.03.2019

Kolem 120g na den jsem měl, ale samozřejmě "poslední" tuky jsem dával cca 3 hodiny před aplikací íčka a poté za nějakých 10 hodin. V té časové linii byl samozřejmě trénink, po něm druhá aplikace íčka a od ní jsem další tuky začal dávat až po vyprchání inzulínu, takže za nějakých cca 5 hodin. I tak mi přišlo, že mě s tím malinko zalívá.
Mě právě taky zalevalo, kdyz jsem jel tolik tuků, ja daval rano, pred a po treninku a tuky jsem pak stáhl na 40-50 a najednou jsem krásně čistě rostl a forma slušná.

Me uz nebavi jet ten klasickej objem, radeji spíše čistě, do 10%tuku, pribiram pořád pomalu, ale kvalitně.
A42

Príspevokod užívateľa marek123 » 23.03.2019

Mě právě taky zalevalo, kdyz jsem jel tolik tuků, ja daval rano, pred a po treninku a tuky jsem pak stáhl na 40-50 a najednou jsem krásně čistě rostl a forma slušná.

Me uz nebavi jet ten klasickej objem, radeji spíše čistě, do 10%tuku, pribiram pořád pomalu, ale kvalitně.
Nemal si na tak malo tukoch brutalnu zravku?
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa A42 » 23.03.2019

Nemal si na tak malo tukoch brutalnu zravku?
Me to s inzulinem tak vyhovuje a jezdil jsem ho fakt dost, me chute nezajimaji, jim co potrebuju, nejim, co nepotrebuju, ted treba jim, muj jidelnicek by se ti libil, 6 jidel, prvni vejce a ryzove chlebicky, zbytek ryze a maso, kure, kruta, ryba, hovezi, večer tvaroh nekdy, nic jineho nejim.
A42

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: BohemianSlav a 28 neregistrovaných