Inzulín a vše kolem něj

Vstup od 18 rokov

Re: Inzulín a vše kolem něj

Príspevokod užívateľa Bench » 12.03.2019

:D :D :D odpoveď bych bral ale styl odpovědi, ty vlez do prdelko :D
oni ti len chcu poradit koli drobnemu detailu
...aby si nezomrel
ale tebe to je jedno.kdo chce kam pomozme mu tam

edit: sorry za spam
ZA NEJAKY BODIK PORADIM DO SPRAVY..

„if your choice is to go down that road don't sit and think that nothing's gonna happend that everything's great“
Užívateľov profilový obrázok
Bench
Dátum registrácie: 23.02.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 60 krát
Bolo mu ďakované: 66 krát

Príspevokod užívateľa Celaskon » 12.03.2019

Mal som dosť ked som clenbu žral 2w, ale 5 mesiacov? Však by som zemrel
Celaskon
Dátum registrácie: 16.06.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Boklife666 » 12.03.2019

nic nevydržíte :D a sranda je to, že srdíčko je na pohodu a fake nemám :D ale už jsem to vysadil radši nechám si to až budu v off s inzulínem :)))
Boklife666
Dátum registrácie: 04.10.2018
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 12.03.2019

Mne clenba tiež nič nerobí, 240mcg som a úplná pohoda a k tomu kofeín, a kadejaké iné pumpy... jedine mi vadí to trasenie rúk, to si fakt nemôžem dovoliť, keď potrebujem jednať s klientom niekde na káve a klepem sa jak feťák 😢
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Boklife666 » 12.03.2019

Mne clenba tiež nič nerobí, 240mcg som a úplná pohoda a k tomu kofeín, a kadejaké iné pumpy... jedine mi vadí to trasenie rúk, to si fakt nemôžem dovoliť, keď potrebujem jednať s klientom niekde na káve a klepem sa jak feťák 😢
:D :D :D to jsem si vzpomněl, když jsme šli podepisovat smlouvu a předával jsem jeden objekt, tak jsme si sedli ke stolečku a když jsem podepisoval smlouvy a podával mu tušku nešlo mi ji mu zaboha podat, bál jsem se že už to nepodepíše :D :D
Boklife666

Príspevokod užívateľa rapsic » 12.03.2019

Keby som zamestnanec OVB aj mne sa trasu ruky ci mi to podpise
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 222 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 12.03.2019

nic nevydržíte :D a sranda je to, že srdíčko je na pohodu a fake nemám :D ale už jsem to vysadil radši nechám si to až budu v off s inzulínem :)))
hahaha debilko najdebilnejsi :D ZE NIC NEVYDRZIME :D preco by som mal ja alebo ktokolvek iny vydrzat vedome intenzivne poskodzovanie svojho tela ? ked si debi ltak si to uzivaj, dufam ze cim skor ta odjebe aby si sa sem nechodil pretrcat. takych kokotov ako ty treba bit do hlavy uz len z principu aby nemohli dalej rozstrekovat semeno a priapdne tak splodit dalsiu varku dementov pre tento svet. Ze ta trasie a si nervozny, je to co vnimas, ale to co ti robi klen vovnutri s kardiovaskularnym systemom, to necitis . No proste si debil, mam ta v **** a skap, urobis najlepsiu sluzbu aj svojej roidne ze nebudes robit hanbu, tvoj rebricek hodnot je taky zufaly ze by som ta neoplul. Proste skap. Maj sa. A silneho si ako zrovnavaci parameter vobec neber, jemu to tiez robi to co kazdemu inemu ktory chodi klenbu, ale on si to uvedomuje ze su tam rizika, na rozdiel od teba, ty 5 mesacny klenkok0tko, chcipej ASAP na klen
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 504 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Príspevokod užívateľa Boklife666 » 13.03.2019

Nebudu to ani číst ty tvoje kokotiny :D nauč se psát a pak mě tu něco říkej :D šašku :D :D se ponižuješ akorát sám, se ti směji :D
Boklife666

Príspevokod užívateľa Boklife666 » 13.03.2019

Keby som zamestnanec OVB aj mne sa trasu ruky ci mi to podpise
OVB, na to jsem se vysral už při tom jejich motivačním proslovu :D a jak po mě chtělo všechny lidi z facebooku napsat na papír :D haha ale lidi co tam jsou na vysokém postu asi prachy mají
Boklife666

Príspevokod užívateľa Darty » 13.03.2019

hej tak ty si mi to nandal :D :D terminatore :D :D ty kámo už to neber :D luhrach blahopřeju, že sis dokázal přečíst internet :D já to bral od lidí co závodí a ne co si po večerech čtou wikipedie :D proto mě zajímal, objektivní názor tady, ale už to uzavřu, díky za odpovědi

edgarius : ten začne od dalšího týdne :D
moj znamy bral tiez od typka co zavodi - Genesis :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 13.03.2019

vepřovýBok666 najtvrdsia nula na fore. nikto sa na teba nechyta. tebe to v prvom rade namdava klenbuterol.. ja som len prizvukoval to co ti ide mimo tvoju dutu hlavicku...
piterko

Príspevokod užívateľa Darty » 13.03.2019

ved ho nechaj nech si dava, sak sutazny borec mu poradil, problem je ze toto je verejne forum a barsjaky pikolik si tu precita ze niekto ide clen pol roka a nic mu nieje tak bude chciet aj on... to je horsie
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 13.03.2019

—- > zhrnul si to luxusne a preto takychto pripičov treba hoblovat az do nepricetna aby si pripadny kolik uvedomil ze asi to nebude najlepsia volba ked jeho prijebany mozog znasam z tohto sveta. inac ako som uz uviedol skor a ty tiez poznas moje osobne preferencie voci uzivateleom, onho mi nejde, ked chcipne tak sa to tu akurat ulavi a uvolni ak ked ti vytrhnu hnisavy zhnity zub. ... ulava 😎
piterko

Príspevokod užívateľa 028! » 13.03.2019

Jakou značku clenu si dával/dáváš?
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Príspevokod užívateľa silný » 13.03.2019

MP
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: BohemianSlav, Lukas02, tobias92 a 15 neregistrovaných