Inzulín a vše kolem něj

Vstup od 18 rokov

Re: Inzulín a vše kolem něj

Príspevokod užívateľa mouser » 30.11.2018

ja som dneska v rozmedzi 4 hod dal 18iu, bez glukozy, dal som palatinozu, po hodine tuniakovy steak s 300g zemiakmi varenymi, jedno pivo, a potom 4 hodiny som ansolutne nic viac nejedol len 30g aminacov a 10g glutaminu a hypno na mna nedoslo. neviem co si mam myslieto o tom, mam humulin R, cely cas v chladnikce, tak si myslim ze by mal pisat. ale nepride mi ze 18iu inz staci tolko malo sacharidov
v rozmedzi 4 hodin = 18/4?
kolik gramu palatinozy?
pivo je dalsich 20 sachru, to se taky hodi :D
inzulin byl historicky nekdy vystaven pokojove teplote a od te doby je v lednici?
mouser
Dátum registrácie: 26.05.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 30.11.2018

Ja som teraz siel icko co bolo po expiracii a niesom si isty ani jak bolo skladovane a normalne fungovalo. Asi mal stale co sprscuvavat inzulin, aj ked v tych zemiskoch vela sacharidov nebolo
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
Užívateľov profilový obrázok
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 30.11.2018

Dej si 10iu pred tg a zjistis rychle jestli funguje.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 30.11.2018

To si mu dobre poradil 👍
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 30.11.2018

Limited mal slin v sufliku rok a mu slapal...
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa mouser » 30.11.2018

Ano, inzulinu spise nesvedci caste teplotni zmeny podle vseho...
mouser
Dátum registrácie: 26.05.2017
Poďakoval: 64 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 30.11.2018

Limited mal slin v sufliku rok a mu slapal...
Kde sa vlastne vytratil Limited?
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa wkxxx » 12.02.2019

A je nutne davat k Inzulinu aj T3/T4? Podla toho co sa pisalo na starom fore, tak je to kontraproduktivne:

Inzulín spolu s hormónmi štítnej žľazy:
-Mnohí z vás sa už určite zamysleli nad tým, že počas užívania inzulínu by súčasne spolu s ním užívali aj hormóny štítnej žľazy s cieľom zábraniť obaľovaniu sa tukom. Bohužiaľ táto kombinácia v praxi vôbec nefunguje. Prečo? Pretože T3 a T4 zvyšuje hladinu zlého IGF-1BP2 a BP4, spomínal som ich aj v prvom bode tohto článku, ale tam ich hladina bola znižovaná. Čiže T3 a T4 v podstate spôsobujú, že takmer všetok IGF-1, ktorý je prirodzene stimulovaný v tele bude pohltený práve skrz BP2 a BP4. Tým pádom aj väčšina možného anabolického efektu z inzulínu bude stratený. Hlavnným vynníkom tohto efektu je T3, preto sa často krát objaví nádejná myšlienka, že by sme mohli použiť T4, nie ! Pretože T4 na to, aby vykonalo svoj efekt sa tiež premení na T3 a sme naspäť na začiatku. Čiže v podstate áno, zabránili by ste obaľovaniu sa tukom, to áno, ale takmer úplne by ste zničili anabolický efekt inzulínu, čiže táto kombinácia je naozaj zbytočná a nezmyselná.
wkxxx
Dátum registrácie: 10.03.2012
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 13.02.2019

A je nutne davat k Inzulinu aj T3/T4? Podla toho co sa pisalo na starom fore, tak je to kontraproduktivne:

Inzulín spolu s hormónmi štítnej žľazy:
-Mnohí z vás sa už určite zamysleli nad tým, že počas užívania inzulínu by súčasne spolu s ním užívali aj hormóny štítnej žľazy s cieľom zábraniť obaľovaniu sa tukom. Bohužiaľ táto kombinácia v praxi vôbec nefunguje. Prečo? Pretože T3 a T4 zvyšuje hladinu zlého IGF-1BP2 a BP4, spomínal som ich aj v prvom bode tohto článku, ale tam ich hladina bola znižovaná. Čiže T3 a T4 v podstate spôsobujú, že takmer všetok IGF-1, ktorý je prirodzene stimulovaný v tele bude pohltený práve skrz BP2 a BP4. Tým pádom aj väčšina možného anabolického efektu z inzulínu bude stratený. Hlavnným vynníkom tohto efektu je T3, preto sa často krát objaví nádejná myšlienka, že by sme mohli použiť T4, nie ! Pretože T4 na to, aby vykonalo svoj efekt sa tiež premení na T3 a sme naspäť na začiatku. Čiže v podstate áno, zabránili by ste obaľovaniu sa tukom, to áno, ale takmer úplne by ste zničili anabolický efekt inzulínu, čiže táto kombinácia je naozaj zbytočná a nezmyselná.
nemusis.
Nedavaj viac cukru, ako dokaze slin spracovat a budes v pohode.
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát

Príspevokod užívateľa Boklife666 » 07.03.2019

to znamená když už mám rozeběhlí cyklus T3 75 a Clenbuterol 120 tak to mám všechno vysadit kvůli inzulinu ? protože jak tu psal angel, clen prej neděla dobře spolu.. ok to se da vysadit na pohodu ale vysadit T3 po měsíci a vyklesávat a pak dát inzulín když tělo se zrovna bude vzpamatovavat po t3 asi není moc rozumné ne ? abych nebyl prase... já měl za to že t3 s inzulinem je v pohodě nebo nestačí třeba snížit na 25 ? Díky, k tomu budu mít bold, tren, tst a buď metan či oxy
Boklife666
Dátum registrácie: 04.10.2018
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 07.03.2019

to znamená když už mám rozeběhlí cyklus T3 75 a Clenbuterol 120 tak to mám všechno vysadit kvůli inzulinu ? protože jak tu psal angel, clen prej neděla dobře spolu.. ok to se da vysadit na pohodu ale vysadit T3 po měsíci a vyklesávat a pak dát inzulín když tělo se zrovna bude vzpamatovavat po t3 asi není moc rozumné ne ? abych nebyl prase... já měl za to že t3 s inzulinem je v pohodě nebo nestačí třeba snížit na 25 ? Díky, k tomu budu mít bold, tren, tst a buď metan či oxy
a co akoze ocakavas od inzulinu v diete? Alebo aspon nechapem o co ti ide, ci koncis dietu a zacinas naberat? Mozes ho kludne dat, ale ja si myslim, ze je vhodnejsi do naberacej fazy. Inzulin hlavne napomaha vyuzit vsetky potencionalne ziviny respektive ked ides mordu kalorii. Ked si v deficite tak kazda kaloria si najde svoj uzitok. Clenbuterol sa neodporuca so slinom preto, lebo su na nom triasky a teda aby uzivatel vedel rozoznat, ci je to nastup hypoglykemie alebo ucinok clenbuterolu. T3 som osobne ani nevyklesaval, rovno som ju vysadil a hned som siel slin a vsetko sa pekne obnovilo.
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát

Príspevokod užívateľa Boklife666 » 08.03.2019

no dietu jed nechci chtěl jsem prvních 6 týdnu dát zlehka objem a pak stáhnout sachry v rozumné míře.. no já už clen nějak tolik necítím, protože už ho jedu asi 8weeks tak bych ho vysadil a nasadil až po objemu, až budu stahovat sachry.. bez inzulinu.. jinak T3 můžu nechat ? nebo ho tedy musim vysadit ? Díky za odpoveď
Boklife666

Príspevokod užívateľa luhrach » 08.03.2019

no dietu jed nechci chtěl jsem prvních 6 týdnu dát zlehka objem a pak stáhnout sachry v rozumné míře.. no já už clen nějak tolik necítím, protože už ho jedu asi 8weeks tak bych ho vysadil a nasadil až po objemu, až budu stahovat sachry.. bez inzulinu.. jinak T3 můžu nechat ? nebo ho tedy musim vysadit ? Díky za odpoveď
Clen už si mě vysadit hooodně dávno
luhrach
Dátum registrácie: 23.11.2018
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 08.03.2019

8w na clene bez prestavky? To neni L Carnitin, preco ho tahas tak dlho prosim ta?
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa Boklife666 » 08.03.2019

ja clen cítím furt akorát, už nemám tolik vedlejšáky :D minulej rok jsem ho jel až 5 měsíců on šlape furt, ale už né tolik... ale teďka ho vysadím s inzulínem, spíš mě zajímá ta t3 jestli není problém.
Boklife666

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ananolicfre4k, gabi921, Markus07, mirutko, rapsic, wtfko1994 a 18 neregistrovaných