Inzulín a vše kolem něj

Vstup od 18 rokov

Inzulín a vše kolem něj

Príspevokod užívateľa twenty » 11.11.2015

Ahoj,

koukal jsem po forum a nikde jsem nenašel něco o inzulínu.....

Dočetl jsem se, že je to dobrý pomocník, ale už jsem se tak moc nedočetl co to přesně je? jak se to dávkuje, účinky atd.... prostě kdybych to zhrnul na internetu je jen základ o tom jak inzulín produkuje slinivka a v kulturistice se zneužívá spolu s růsťákem a testosteronem jako dobrá kombinace a tím i veškeré publikace končí.

Zajímá mě snad vše co se o něm dá zjistil z pohledu zařazení do cyklu a přínosy, účinky na tělo. Pokud někdo ví o nějaké podrobné publikaci nebo webu, tak bych byl rád kdyby mi sem upnul odkaz.

Děkuji.
twenty
Dátum registrácie: 11.11.2015
Cash on hand: Locked

Re: Inzulín a vše kolem něj

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 11.11.2015

zaregistruj sa na skroids.net tam maš všetko o inzuline, podrobné profily, cykli aj skusenosti uzivatelov, desiatky ludi tam o tom pisali
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa twenty » 12.11.2015

díky :)
twenty

Inzulín

Príspevokod užívateľa twenty » 07.04.2016

Ahoj, vím že už o tomto tématu padlo dost na fore; ale mam otázku ohledně dávkování. ...četl jsem ze pro začátečníky je dobře začít s 20% a postupně zvyšovat ...např začít na 2 ui a tahat po 1 ui až do maxima což je cca 11ui. Po dobu 6 týdnů.

Jelikož se bere každý den mám to v maximu držet a u konce vyklesat nebo vlnit nebo držet na 11 po zbytek cyklu?

A ještě ohledně sacharidů. ..jen mě zajímá jestli na inzulínu můžu cukrová více nebo mam držet sacharidy stejně a jen je lépe využijí skrz inzulin....jde mi o diabetes 2 stup. Nebo o ukládání do tuku což je jako vedlejší možný účinek

Odesláno z mého SM-N910F pomocí Tapatalk
Naposledy upravil/-a twenty v 07.04.2016, upravené celkom 1 krát.
twenty

Príspevokod užívateľa ThorSteinar » 06.06.2016

Skroids.net majú niečo zo stránkou asi robia dake úpravy je tu niekto kto ma skúsenosti s inzulínom mám humalog doba pôsobenia 2-6 hod cca dávkovanie len po tréningu 2IU každý druhý deň budem zvisovat o 1IU z do maximum vraj u človeka ktorý inzulin nepoužíval tak staci max dávka 1IU na 10kg hmotnosti ja mám 80kg takže 8IU príde ku to niejak malo.pls o radu
ThorSteinar
Dátum registrácie: 29.05.2016
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa 100%Natty » 06.06.2016

Osobne sem jel ičko po vysazeni, v pct respektive. Vysazovat sem nechtel ale nedalo se. To nebudu rozebirat, k tematu:
Nerikam zeho nema cenu jet bez rustaku, ale ucinek je mnohem horsi nez s rh. Zacal jsem na 4iu po treninku a pokazdem treninku sem pridal 1-2iu. Skoncil sem na 12iu. Pak par dni off a pak sem zacal pred teninkem a na 3iu pak po 1iu navrch az do 8iu a pak i po trenalu. Strop sem se dostal na 8pred a 12po treninku cili 20iu. Moje poznatky? Musel jsem se furt cpat a pit sachry pri a po treninku protoze proste ten cukr sel nizko velmi rychle. Parkrat dost neprijemny hypo kdy uz sem sotva chodil ale ok kdyz nebudes kkt jak ja a nepodcenis to ze das sachry o chvili pozdeji jaky to bude, bdes v pohode. Hlavne opatrne mej po ruce furt aspon 30-40g dextozy ve vode pro pripad nouze.
Zacni na tech 2-3iu a po kazdem treninku1iu pridej, nad 10iu bych nesel kor pri Tvy hmotnosti.
Do 20min po aplikaci vypij sacharidovo proteinovy koktejl- gayner (kdyz davam icko je jedine obdobi kdy topiju), kde bude aspon 40-50sach. Za 20-30minut to same. Z hodinu pevne jidlo kde bude kolem 100g sach. Ryze brambory atd. Pak za 2h dalsi jidlo, sachru uz mit staci 50-60g a melo by to byt ok. Ale nechod spat driv jak 4-5h po aplikaci at neusnes nfurt.
Jinak k tomu davkovani sachru- o te davce hned po treninku plati ze bys mel dat aspon 10g sach na 1iu cili 5iu =50g sach. Lehka rovnice ktere jse se drzel a nebyl problem. V druhe davce sachru dej taky tak. V jidle tech 80-100g a v dalsim jidle uz nepusobi icko tak silne takstaci pulka. Jinak kdykoli po aolikaci prijde hypo-zpocene čelo, třes rukou, nervozita. Rozmazane videni...dej rychle cukry. Ja mel po ruce tu dextozu pripadne colu. A jezte rada- nedavej icko kdyz jedes clen nebo salbu. Ja mel ibcas problem poznat hypo kdyz jsem se furt trepal a potil.
100%Natty
Dátum registrácie: 31.05.2016

Príspevokod užívateľa Peterson01 » 07.06.2016

Prosímtě má to vůbec nějaký efekt dávat inzulín bez RH třeba jen s peptidy?
Příjde mi že do sebe narveš spusty sachru, samo inzulin je stáhne , ale není lepší mostovat jen s TST + před začátkem další kúry nebo před PCT dat peptid napr IGF L3,
Jsou z toho inzulínu nějaké znatelné výsledky s porovnáním s peptydy a TST?
Užívateľov profilový obrázok
Peterson01
Dátum registrácie: 19.05.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa 100%Natty » 08.06.2016

Psal jsem to hned na zacatku prispevku.
Ze to nema smysl jako jet ho s rh ale nejakej smysl to urco ma. Z vlastni zkusenosti vim ze Ti to neco da i kdyz nic slavnyho. Na podrzeni v mostu nebo jako doplnek behem kury je to v klidu.
Zkus a uvidis
100%Natty

Príspevokod užívateľa Richie1 » 08.06.2016

vie niekto po akej dobe možem k RH prihodiť inzulin? idem cca 4ty tyžden RH 4iu zenosim ma meste pockat alebo ho uz mozem supnut vie niekto?.. alebo pockat ked bude RH slapat maximalne? cize cca tak o mesiac?
Nikdy nedovoľ, aby ťa strach z prehry vyradil z hry!
Richie1
Dátum registrácie: 22.01.2011

Príspevokod užívateľa thunderx » 09.06.2016

vie niekto po akej dobe možem k RH prihodiť inzulin? idem cca 4ty tyžden RH 4iu zenosim ma meste pockat alebo ho uz mozem supnut vie niekto?.. alebo pockat ked bude RH slapat maximalne? cize cca tak o mesiac?
Urcite nie mesiac , to je prilis kratko, skutočny efekt RH sa dostavi najskor po 3 mesiacoch u niekoho az o pol roka, takze mas casu dosť :D
thunderx
Dátum registrácie: 26.07.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Richie1 » 09.06.2016

nepytam sa kedy slape RH ale pytam sa kedy mam dat k RH inzulin omg
Richie1

Príspevokod užívateľa thunderx » 09.06.2016

Hlavu maš akože načo?!! aby ti nenapršalo do krku?? Ak ti už začne šlapať RH vtedy možeš davať inzulin, skus aj trochu premyšľať predtým než niečo napišeš !
thunderx
Dátum registrácie: 26.07.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa 100%Natty » 10.06.2016

Pravda. Az zacne slapat rh tak pridaj icko. Je to individualni kdy zacne slapat ale driv jak za 6-8tydnu to nebude.
Dufam ze nejsi jeden tech co chcou jet nebo jedou 3mesice rh a pak off :D proste rh je dluhodoba zalezitost, uplne ideal je jet ho celorocne. Jestli na to nemas penize nebo nechces celorocne kazdy den pichat tak ostan u AS :)
100%Natty

Príspevokod užívateľa Richie1 » 10.06.2016

RH ma mv plane brat dlhodobo..idem zhruba mesiac a pôjdem ho nonstop :-) hihi
Richie1

Príspevokod užívateľa luko88 » 11.06.2016

Čisto z inzulínu budú nieake výsledky či strata času??
luko88
Dátum registrácie: 15.04.2016

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: andrej, Markus07, mirutko, polysmi, Raklo a 15 neregistrovaných