Rastovy hormon GH

Vstup od 18 rokov

Re: Rastovy hormon GH

Príspevokod užívateľa Chasky » 14.05.2016

Zenosim?4iu max a vecer som zral kybel bravcovej masti s chlebom a cibulou a tuk mizol a mizol ;) silny karpal,unava,no krasna rege,klasicky dobry GH.a hmota?nadhera :)
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Užívateľov profilový obrázok
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016

Príspevokod užívateľa StealthBird » 26.05.2016

Myslite ze ma smysl uzivat pouze samotny rustak. Nejde o nabrani brutalni vahy, spis se krasne prorysovat a nabrat treba 3-4kg. A hlavne po vysazeni hmotu udrzet.
StealthBird
Dátum registrácie: 04.01.2016

Príspevokod užívateľa Testnmast » 26.05.2016

^ne
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016

Príspevokod užívateľa nokos » 26.05.2016

Ale napríklad Stallone ide len na rastakoch a ako vyzerá a to už je starý muz
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016

Príspevokod užívateľa silný » 26.05.2016

tak ale pochybujem, ze tu hmotu vybudoval len na rasťáku, urcite tam bolo daco viac a teraz (ak to je pravda ze ide len RH), tak to na otm uz len udrzuje... myslim, ze uz sa nepotrebuje hnať dalej za dakou extra hmotou...
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Príspevokod užívateľa MSJN » 17.07.2016

Ahoj, tahal som ho nieco vyse 4mesiacov (Evogen) max 4iu systemom 3+1 a 2+1....za mna spokojnost, aj spalovanie, dobra hmota, super spanok a cely deb fresh...zo zaciatku trpnutie ruk, ale preslo...

a podstatna vec pomohlo mi to, teda resp dopomohlo mi to k liecbe zraneniu (natrhnutie sklbenie klucnej kosti-lopatky-ramena), kde som vyse roka nebenchoval a este dlhsie som nespravil klik na bradlach....uz ale vsetko ok
MSJN
Dátum registrácie: 28.02.2014

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 18.07.2016

nokos napísal:Ale napríklad Stallone ide len na rastakoch a ako vyzerá a to už je starý muz

Stallone určitě nejede jen na HGH a naučil se sypat už velmi dávno. Naučil ho to "Franco Columbu". S AS začal velmi brzo krátce po Rocky II. V Rambo .I a v Rocky III. už byl řádně nasolený. Samotný HGH pomůže spálit tuk, ale jeho účinost diametrálně zvyšují AS.
mitch.buchannan
Dátum registrácie: 30.06.2016

Príspevokod užívateľa nokos » 18.07.2016

livegame45 napísal:Zdravím chcem sa spytať čí už niekto išiel rh aspoň pol roka, aké výsledky dosiahol, lebo mam zásobu humatrope lilly:D

Ja som ho isiel 8 mesiacov lepsiu formu som nikdy nemal
nokos

Príspevokod užívateľa ThorSteinar » 18.07.2016

Nazdar čo sa týka rastaku oplatí sa to kupovať cez net alebo nieaku overenú kvalitu neviete??diki za radu
ThorSteinar
Dátum registrácie: 29.05.2016

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 18.07.2016

ThorSteinar napísal:Nazdar čo sa týka rastaku oplatí sa to kupovať cez net alebo nieaku overenú kvalitu neviete??diki za radu

No vyplatí se to tak, že Ti příjde zkažený.
mitch.buchannan
Dátum registrácie: 30.06.2016

Príspevokod užívateľa Mourhart » 18.07.2016

Chasky napísal:Zenosim?4iu max a vecer som zral kybel bravcovej masti s chlebom a cibulou a tuk mizol a mizol ;) silny karpal,unava,no krasna rege,klasicky dobry GH.a hmota?nadhera :)

po jak dlouhé době užívání jsi Zenosim pocítil na výsledcích?
Mourhart
Dátum registrácie: 16.07.2016

Príspevokod užívateľa nokos » 18.07.2016

mitch.buchannan napísal:
ThorSteinar napísal:Nazdar čo sa týka rastaku oplatí sa to kupovať cez net alebo nieaku overenú kvalitu neviete??diki za radu

No vyplatí se to tak, že Ti příjde zkažený.

Ja som bral Jintropin cez net a bol funkcny,spalovanie tuku,a to lokalne bolo vidiet,pri vyssom davkovani karpal ako svina,a napr.Genotropin lekaren vydrzi pri izbovej teplote niekolko tyzdnov
nokos

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Fircino, TALISMAN a 9 neregistrovaných