Rastový hormón HGH

Vstup od 18 rokov

Re: Rastový hormón HGH

Príspevokod užívateľa fiNN » 29.01.2019

Vďaka aj za Tvoj názor, tiež som si to myslel, nuž.. bude treba zmeniť zdroj.

..len pre zaujímavosť, chalanovi ale tvrdili, že keby išiel tých 10 jednotiek pravidelne, tak sa to zvýši 😁
fiNN
Dátum registrácie: 03.04.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa polysmi » 29.01.2019

Vďaka aj za Tvoj názor, tiež som si to myslel, nuž.. bude treba zmeniť zdroj.

..len pre zaujímavosť, chalanovi ale tvrdili, že keby išiel tých 10 jednotiek pravidelne, tak sa to zvýši 😁
ja som isiel UG rastak a mal som IGF-1 430 3 mesiace po 4iu
polysmi
Dátum registrácie: 26.03.2016
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 29.01.2019

Jaké UG to bylo?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Bolo mu ďakované: 222 krát

Príspevokod užívateľa fiNN » 31.01.2019

Lenže ja neriešim IGF, to stúpne, ale somatotropín je vidno už par desiatok minút po aplikácií a nie po dlhodobom užívaní
fiNN
Dátum registrácie: 03.04.2018
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa duracelka » 12.02.2019

neber dietatu lieky, predpokladam ze nema 18 tak bolo by dobre aby z tvojej strany-rodica nedochadzalo k takej nezodpovednosti. Ked bude mat 18 a povie mama strel to- nedbam, len tolko z mojej strany
Mily Piterko, prosim Ta, predtym ako sa budes snazit moralizovat, si aspon zisti informacie. Takze za 1.- syn ma 4roky. Chodi do skolky. Takze ako vacsina skolkarov je 1-2tyzdne v skolke, tam nieco chyti od deciek a dalsi 1-2tyzdne s teplotou doma(ano je to normalne- takto si deti buduju imunitu). RH uziva kazdy vecer pred spanim. V pripade, ze je chory- zvysena teplota, horucka, hnacka, zvracanie- vtedy sa RH nesmie podavat. Ked ideme na kontrolu, endokrinologicka nevysetruje kolko bol chory(max. sa opyta kolko RH este mame), jednoducho mu podla jeho nastavenej dennej davky vyrata, kolko baleni mi da na 3mesiace, teda do dalsej kontroly. Takze jedine, za co mozes moralizovat, ze nie som padnuta na hlavu a nevratim nepouzity liek naspat do lekarne. Musim povedat, ze napriek tomu, ze je dokazane, ze RH zvysuje IQ, tak podaktori ho teda museli mat extra nizke predtym ako ho zacali brat...( ale je mozne, iq zvysuje len u deti:). Ale nezodpovednym mozes nazyvat max. seba, ze sa stopes hormonmi a riskujes svoje zdravie(len ti vraciam tvoje primitivne moralizovanie- inak je mi jedno co robis). Ale, aby si bol v obraze. Sama som ako dieta celych 6 rokov uzivala Norditropin(pred 20rokmi) a dobre viem, co je to, ked si o 1 az 1 a 1/2 hlavy nizsi ako spoluziaci. A ked tí, co ta prerastaju len o par centi, si riesia svoj komplex tak, ze si z Teba utahuju. Cisto z mojej iniciativy, ze som uz videla priznaky, som ho zobrala na endo, aby zacal uzivat RH tak skoro, lebo chcem, aby sa presne tomu vyhol. Vacsina pediatrov mavne rukou, ze je decko a dobehne to v puberte(a potom je uz neskoro)...takze ak este niekedy mienis mat blbe kecy, najprv pouzi mozog a neries niekoho, koho nepoznas... to je vsetko..
duracelka
Dátum registrácie: 03.11.2018
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Unixko » 12.02.2019

Nezoberiete ma pod seba nizky som a iq mam ešte nižsie prosim ;)
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 12.02.2019

IQ detom rastie v tvojom sne.
IQ pod vplyvom RH rastie v tvojom druhom sne.
A ze je to dokazane, tak to bolo v poslednom sne, v tom najintenzivnejsom.

Blbe kecy? tvoj nazor. riskujem svoje zdravie, nie zdravie druheho a uz toboz nie vlastneho dietata, nevtahuj ma slepo do toho. Ty ako skvela matka, ktora prezentovala, ze hovno vie o RH, by si sa mala riadit pribalovym letakom, kde je jasne napisane, ako narabat s nevyuzitym liekom.

nechcel som vobec reagovat ale nekrm to tu nezmyslami, sle neloz sem zbytocne, toto NIE JE MODRY KONIK
😀
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 484 krát
Bolo mu ďakované: 365 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 12.02.2019

podla mna toto je MODRY KONIK 😃
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 117 krát
Bolo mu ďakované: 417 krát

Príspevokod užívateľa mouser » 12.02.2019

No já se maminky nechci zastávat, ale jsou studie, které podporují tvrzení, že u "malých" dětí (nechci rozepisovat) má podávaní HGH efekt na intelekt, IQ výsledky i chování. Stále bude otázkou jak velkou roli hraje samotná psychika samotných jedinců, ale i tak.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15531473
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16439851

Ano, může to být tak, že děcko je ustrkované/šikanované a když najednou povyroste, zvýší se seběvědomí a celková jistota, tak by měl přijít vývoj i v prováděných testech. Ale jenom chci podotknout, že u dětí toto tvrzení není tak mimo. Zbytek dohadů nechám na vás-

Tvrzení "je dokázané, že RH zvyšuje IQ" je úplně mimo #sorryjako duracelka ;)
mouser
Dátum registrácie: 26.05.2017
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát

Príspevokod užívateľa duracelka » 12.02.2019

Pozri ja sa tu s blbcom nejdem dotahovat. Ja som len ponukla Norditropin na predaj, lebo mam 4bal. navyse. Nemam co s tym. Radsej ako to vratit a krmit poistovnu, kupim nieco synovi. Ty sa ma zacal nasilu verejne moralizovat ako nezodpovednu matku. Take dristy so mozes strcit niekam, alebo aspon napisat spravu sukromne. Neprezentovala som sa akoze nic o RH neviem(viem malo, co sa tyka posilnovania).. Studie RH a IQ mam od Doc. Košťalovej(ma40r.prax)..A bez urazky, ale toto forum je presne ako modry konik. Clovek tu len nieco ponukne a hned sa tu donho pustia.
duracelka
Dátum registrácie: 03.11.2018
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Miha » 27.02.2019

Zdravím
mám omnitrope z lékarny. Chtěl bych začít na 3IU denně. Má smysl těch 3ui rozdělovat na 2x 1,5IU na den?
Děkuji
Miha
Dátum registrácie: 08.02.2019

Príspevokod užívateľa marek123 » 27.02.2019

Zdravím
mám omnitrope z lékarny. Chtěl bych začít na 3IU denně. Má smysl těch 3ui rozdělovat na 2x 1,5IU na den?
Děkuji
Urcite ano. Zacal by som kludne aj na 2iu ak mas lekaren a po dvoch tyzdnoch navysil.
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát

Príspevokod užívateľa B-Mine » 10.03.2019

Ahojte! Vedel by niekto poradiť, kde sa dá zohnať aplikačné pero na hgh? Alebo samotné pero sa ani nepredáva?
Žene stačí samotný rastový (napr.2 iu denne) alebo treba kombinovať napr.s oxanom?
B-Mine
Dátum registrácie: 11.02.2019
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa polysmi » 10.03.2019

Ahojte! Vedel by niekto poradiť, kde sa dá zohnať aplikačné pero na hgh? Alebo samotné pero sa ani nepredáva?
Žene stačí samotný rastový (napr.2 iu denne) alebo treba kombinovať napr.s oxanom?
napr nordi pero stoji 100e .. načo ti je? draha zabavka ... na to ci staci samotny zalezi ucel co od toho ocakavate?
polysmi
Dátum registrácie: 26.03.2016
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 10.03.2019

ahoj, bol by si sem ochotny hodit fotku tvojej pani-postavu ? anonymne, bez tvare. Rad by som videl formu zeny, ktora ide zaradit oxan a RH. poznam nejake bikinárky a wellnesárky co boli na majstrovstvach sveta, ani oni to nejdu, dokonca su naturalky a postavy maju 10/10 , dokonca aj jednu women physique poznam vitazka svojej kategorie na EVLS prague, ta ide nejake sypťáky lebo ma trosku vyhadzane ramena .. ale ziadny RH a postavu ma takmer muzsku, ktoru by jej mohlo zavidiet vacsina syptavych chlapov :D
30222151_1663359770412854_8411449400138309478_n.jpg
30222151_1663359770412854_8411449400138309478_n.jpg (58 KiB) 242 zobrazení
vies Bimájn, rastovy hormon je nieco ako mont everest, taky vrch vrchov v dopingu. Vacsina ludi sa k nemu nikdy nedostane.
99,8% ludi tu na fore rastak nikdy neslo a nikdy nepojde, a aj tak su to velke nabite gorilky, roky a desiatky rokov odcvienych, a stale ziadny RH..

sla by ta foto ? rad ti napisem, ze ,,okej natrieskaj ju" ale este radsej ti napisem ,,kamo nenic tu zensku, netreba jej to" ... radsej ten rastak nechaj sebe. Ak pani robi kulturistiku a chce sypat, tak sa omlouvam :)

-----
Pozri ja sa tu s blbcom nejdem dotahovat. Ja som len ponukla Norditropin na predaj, lebo mam 4bal. navyse. Nemam co s tym. Radsej ako to vratit a krmit poistovnu, kupim nieco synovi. Ty sa ma zacal nasilu verejne moralizovat ako nezodpovednu matku. Take dristy so mozes strcit niekam, alebo aspon napisat spravu sukromne. Neprezentovala som sa akoze nic o RH neviem(viem malo, co sa tyka posilnovania).. Studie RH a IQ mam od Doc. Košťalovej(ma40r.prax)..A bez urazky, ale toto forum je presne ako modry konik. Clovek tu len nieco ponukne a hned sa tu donho pustia.
ak ja som blbec, ty si teda žumpa obycajna, ale hovnami preplnena ze trcia . blbec je ten ktory ta plodil a ktory plodil tvojho chlapceka. staraj sa o svoju jamku medzinoznzu, neloz sem ty špina, mas modry konik.. zelal by som ti aby si to omylom nahodou predala nastrcenemu policajtovi, aby ti klepli po tvojich prstoch ktore ovlada nedokonceny polovyprazdneny mozog, alenemam srdce na to aby maly junior mal matku s problemami... strc sa do prdele nímandka, a chlapcekovi zelam pevne zdravie a pevnejsie nervy, pretoze ked bude starsi, tak ho z teba jebne
Clovek tu len nieco ponukne a hned sa tu donho pustia.
dementka. chudak chlapec .. nechapes ze to co robis je trestny cin ? predavas rastovy hormon na verejnosti, uplne vypatlany mozog, teba by som nechcel mat doma ani keby mi platili stvorcifernu rentu v EUR mesacne do konca zivota. Ano, toto forum koli takym dementkam nabera na transformacii na forum typu modry konik, chod to tam predavat, fakt nemam na teba jedno jedine pekne slovo, stale myslim na toho chlapceka ako mu mater rozpredava lieky a nadrapujes sa tu na fore kde nemas co hladat. zmizni

edit: pocuvaj zubata, mas 0.15 bodov, ked budes reagovat na toto, tak budes mat 0.20 bodov. bol by som naozaj rad, ze skor ako z tadeto vypadnes navzdy, tak mi ich posles. diky :D
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 484 krát
Bolo mu ďakované: 365 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných