peptidy

Vstup od 18 rokov

peptidy

Príspevokod užívateľa karas » 28.07.2015

zdravím,chtel bych se zeptat,jestli ma nekdo zkušenosti s objenáváním peptidu na netu,ty ceny se výrazne liší a jestli ma nekdo zkusenosti se strankou peptidy-eu,diky za odpoved
karas
Dátum registrácie: 28.07.2015
Cash on hand: Locked

Re: peptidy

Príspevokod užívateľa vinchenzogt » 07.03.2016

Zdravim. Teraz su peptidy celkom popularne, tak by som sa chcel spytat na par veci. Peptidy su vo forme prasku a riedia sa BA vodou ako aj HCG. Musi sa to udrzovat v chladnicke. Chcem sa spytat ci staci davat to odporucane mnozstvo co je 1qg na 1kg hmostnosti alebo treba davat vacsie davky a ci sa to da v pohode natiahnut inzulinovkou a potom hned aplikovat alebo ako sa to aplikuje?
vinchenzogt

Príspevokod užívateľa DADO44 » 08.03.2016

Ja som práve včera začal užívať peptidy od spoločnosti Particle Peptides a áno to odporúčané množstvo stačí a ked kombinuješ peptidy môžu byť dávky nižšie pretože vzniká synergický efekt ...a ano aj ja to aplikujem inzulínkou natiahneš strelíš do tuku ako HCG... a mávam to v chladničke
DADO44
Dátum registrácie: 05.02.2013
Poďakoval: 7 krát

Príspevokod užívateľa Jeef » 08.03.2016

Hej hej inzulinovku to sa dava . Da sa davkovat aj menšie množstvo ale potom ti to vydrzy del ibaze peptidy sa ty cca po 14 dnoch znèhodnocuju . Takze budes davat menej aby ti to dlhsie vydrzalo ale nakonec ku koncu ti to aj tak nebude slapat . Na to si davajte pozor . Ak su rozrobene po chvile sa zacinaju rychlo znehodnocovat
Jeef
Dátum registrácie: 21.03.2015

Príspevokod užívateľa vinchenzogt » 08.03.2016

Kolko krat denne to davkujete? Mna laka ipamorelin a hgh fragment
vinchenzogt

Hgh fragment to je do rysu na objem su lepsie ... 3 x dene davam pepky . Hgh fragment by som osobne nevolil
vyhody-dobre spalovanie . Nenastava jojo efekt + ine co sa tyka svalu ovsem
nevyhody -cena a to ze na objem su lepsie a lacnejsie peptidy . A schudnut sa da aj na clenbuterol a T3 a za mensie peniaze . Moj nazor .
A ak pouzit ho tak ku koncu diety na posledne dopalenie tuku . Inak sa ti to dost zbytocne predrazi
Jeef

Príspevokod užívateľa vinchenzogt » 08.03.2016

Hgh fragment to je do rysu na objem su lepsie ... 3 x dene davam pepky . Hgh fragment by som osobne nevolil
nevyhody -cena a to ze na objem su lepsie a lacnejsie peptidy . A schudnut sa da aj na clenbuterol a T3 a za mensie peniaze . Moj nazor .
A ak pouzit ho tak ku koncu diety na posledne dopalenie tuku . Inak sa ti to dost zbytocne predrazi
Ja viem ze je to na spalovanie ale napr T3 sa tusim uz viaze nejak na stitnu zlazu a clen aj t3 maju negativa svoje kdezto pepky ich nemaju...to by som dal len na leto...ina ten ipamorelin a GHRP6 chcem skusit. Ze aj CJC s DAC je dobre.
vinchenzogt

Hej hej ale tie negativa nemusa byt a ak ano tak sa daju minimalizovat . Netreba zabudat na to ze pri peptydoch NEBOLI ZATIAL ZISTENE NEGATIVA .
Jeef

Ja viem ze je to na spalovanie ale napr T3 sa tusim uz viaze nejak na stitnu zlazu a clen aj t3 maju negativa svoje kdezto pepky ich nemaju...to by som dal len na leto...ina ten ipamorelin a GHRP6 chcem skusit. Ze aj CJC s DAC je dobre.
Skus tie pepky aj oni spaluju tuk ne tak rychlo ako hgh fragment ale je to dostatocne a lacnejsie
Jeef

Príspevokod užívateľa DADO44 » 09.03.2016

Veru davkujem 3*denne v netreningovy 2* hgh sa chystam vyskusat aj ja
DADO44

Príspevokod užívateľa homar » 09.03.2016

ten HGH fragment vyzerá celkom zaujímavo, ale v tomto sa nevyznám, keď povedzme ťahám 8-10 týždňov a vysadím, tak pohoda či treba aj nejakú PCT alebo niečo podobné?
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 34 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

pct určite nie :) ja sa ho chystám vyskúšať z ipamorelinom ovšem aj z PEG-MGF
DADO44

Príspevokod užívateľa homar » 09.03.2016

však myslel som si, ale radšej sa spýtam :oops:
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 34 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Timmy32 » 09.03.2016

Su peptidy povolene v naturalnej kulturistike? Narazil som na nich este len nedavno a celkom sa mi pozdavaju, odkial cerpate info o davkovani a kombinaciach? Zatial som narazil iba na par webov, ktore ich prezentuju a aj predavaju, takze nie velmi dobry zdroj info.
Timmy32
Dátum registrácie: 19.01.2013
Bolo mu ďakované: 2 krát

to asi nie kedže sa nachádzajú na zozname zak. látok
DADO44

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"