Nandrolon decaonat

Vstup od 18 rokov

Re: Nandrolon decaonat

Príspevokod užívateľa Erny3344 » 24.08.2019

3. To bude a tst som dával 1ml napr stan keď som šiel tak 40 mg som dával tak isto aj metku ale na metke sa mi nelubilo moc lebo posdlenu kúru co som mal som mal tst E +npp +métan a po mesiaci vedeli hnet všetci že mám niečo a bol som do tváre že riadne zaliaty :D no teraz mi to je už jedno a deku som si vybral koli súťažíam aby vystupila pekne sila
Erny3344
Dátum registrácie: 24.08.2019
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa luke9 » 03.09.2019

Ahojte, chtěl bych se zeptat zkušenějších zda má cenu dát tst a decu jako terapeutickou dávku na bolest v zápěstí. Kolega si před 12 lety zlomil při rugby článek v zápěstí(pakloub), myslel, že je to jen naražené a až po 3 letech byl na operaci. Loni byl na rentgen a řekli mu že to má zase zlomené, ale neví kdy se mu to stalo. Na operaci jít nechce, tak mě napadlo jestli by mu nepomohla slabší kúra...ale po vysazení by se bolesti pravděpodobně vrátily jestli se nemýlím? Jinak kolegovi je 30 let a věnuje se převážně outdorovým sportům a občas box.
luke9
Dátum registrácie: 14.04.2017
Poďakoval: 4 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 03.09.2019

jasne ze mu deka zamaskuje to zranene miesto, vrati sa to hned ako ju vysadi, problem moze byt este veci praveze na deke lebo kedze nebude citit tolko bolest tak si to zranenie moze este zhorsit tym ze to bude viac zatazovat kedze nebude az tolko boliet
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 124 krát
Bolo mu ďakované: 428 krát

Príspevokod užívateľa Milky_Raketnik » 10.09.2019

.
Naposledy upravil/-a Milky_Raketnik v 10.09.2019, upravené celkom 1 krát.
Milky_Raketnik
Dátum registrácie: 06.03.2019
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 10.09.2019

deku na 350mg tu chodia chalani koli klbom a nie na to aby rastli, rakze ano je to normalne pri tej davke

inak pekne prijebana otazka toto vazne
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Príspevokod užívateľa silný » 10.09.2019

Aká aká otázka, ja som ju nestihol :((((
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 651 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 13.09.2019

ani ja, ale pri 350mg decy/w musí človek po určitom čase mať nejaký ten progres čo sa týka sily a hypertrofie. pochopiteľne ak niekto ide gram testu, gram trenu a do toho nejaké tablety, tak tú decu si ani nevšimne pri tej dávke, ale zase 400mg test VS 400mg test a 350 deca je už o inom.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 13.09.2019

ani ja, ale pri 350mg decy/w musí človek po určitom čase mať nejaký ten progres čo sa týka sily a hypertrofie. pochopiteľne ak niekto ide gram testu, gram trenu a do toho nejaké tablety, tak tú decu si ani nevšimne pri tej dávke, ale zase 400mg test VS 400mg test a 350 deca je už o inom.
on sa pytal ze jak je mozne ze nema deka dick pri 350mg deky tyzdenne, alebo neco v tom zmysle, samozrejme ze aj tych 350 musi pisat len tu islo o daco ine
Darty

Príspevokod užívateľa piterko » 15.09.2019

on sa pytal ze jak je mozne ze nema deka dick pri 350mg deky tyzdenne, alebo neco v tom zmysle, samozrejme ze aj tych 350 musi pisat len tu islo o daco ine
pisal ze ide 500tst a 350nan a ze on dekadik nema a prezentoval to v zmysle vlastnej genetickej vynimocnosti s nepochopenim, ako niekto moze mat dik-problem
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 521 krát
Bolo mu ďakované: 396 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných