Efedrin

Vstup od 18 rokov

Re: Efedrin

Príspevokod užívateľa Tattoo » 03.04.2019

kvalitný pervitín :D
:D tak tak, lajna pikenka a budes pomáhat i ostatním, at se u toho nenudis a stihaji ti :D
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Užívateľov profilový obrázok
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa WolfSiff » 24.04.2019

zdar,moze sa co sa tyka beta receptorov prekladat clenba s efedrinom?povedzme 2tyzdne to 2tyzdne to.diki.
WolfSiff
Dátum registrácie: 02.02.2016
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Marshall » 24.06.2019

ja som mal teraz T6 od zion labs a pre mna absolutne bez ucinku...neviem ci to bol fake ci co...kupovane zo solidnej stranky(musclebody.sk),tak asi nie ale nic som necitil,ziadne nakopnutie a energie na rozdavanie...nic take...samozrejme,strava+kardio poriesene a neprekracoval som davky T6,iba raz a to som len vyskusal ci sa ten efekt nedostavi ale nic,akurat ma to utlmilo,to je vsetko,zbytocne prachy...takze pre mna tieto hyper spalovace ako t6,black mamba a hellfire su asi zbytocne,nieco ako silnejsia kava,fakt,a to kavu pijem len obcas...
este vyskusam adipokill.....tuky idu pekne dole aj bez toho(dnesne tupe stado si mysli,ze daju spalovac a chudnu na gauci)..kaloricky deficit + kardio mam,len chcel by som nejaky nakopavac...ale vobec som necakal ,ze tie eca stacky nebudem citit....
Marshall
Dátum registrácie: 08.09.2009
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Marshall » 24.06.2019

nahodou ten adipokill nejake skusenosti,recenzie nemate?
Marshall
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa efraim » 24.06.2019

ja som mal teraz T6 od zion labs a pre mna absolutne bez ucinku...neviem ci to bol fake ci co...kupovane zo solidnej stranky(musclebody.sk),tak asi nie ale nic som necitil,ziadne nakopnutie a energie na rozdavanie...nic take...samozrejme,strava+kardio poriesene a neprekracoval som davky T6,iba raz a to som len vyskusal ci sa ten efekt nedostavi ale nic,akurat ma to utlmilo,to je vsetko,zbytocne prachy...takze pre mna tieto hyper spalovace ako t6,black mamba a hellfire su asi zbytocne,nieco ako silnejsia kava,fakt,a to kavu pijem len obcas...
este vyskusam adipokill.....tuky idu pekne dole aj bez toho(dnesne tupe stado si mysli,ze daju spalovac a chudnu na gauci)..kaloricky deficit + kardio mam,len chcel by som nejaky nakopavac...ale vobec som necakal ,ze tie eca stacky nebudem citit....
Ja som nikdy neužíval žiaden spaľovač, ale kúpil som žene tú T6 a tiež to nejako necíti.... Vraj Chimaera bola oveľa lepšia.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 81 krát
Bolo mu ďakované: 86 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 24.06.2019

Adipokill budeš cítiť. Je to pocitovo tak intenzívne, ze mam problem už rok dojest balenie ( a napísať recenziu). Myslím to seriózne vážne.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 225 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 24.06.2019

Ja som mal t5 a ako hovorite, je to srajda, ale ked som si dal dve nezaspal som. Lipodrene extreme/hardcore je uz inom. Mal som obe, vzdy to bol doslova uzivanie si kardia, kopec energie. Za mna pocitovo lepsie nez salba.
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát

Príspevokod užívateľa Marshall » 28.06.2019

Adipokill budeš cítiť. Je to pocitovo tak intenzívne, ze mam problem už rok dojest balenie ( a napísať recenziu). Myslím to seriózne vážne.
mal si pravdu,bolo mi z toho az neprijemne a to si neviem predstavit,ze idem cardio...
kaslem na tieto sragory,chcel som vyskusat....idem pekne dalej po starom...:D
Marshall
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa polysmi » 28.06.2019

mam zion labs T5 celkom fajn cvicenie.. ale ked si dam k tomu ephedrine biotika z lekarne jednu ampulu parada trening super strasne sa potim (hej som tlsty) celkovo to je pocitovo fakt lepsie takze zamna super.. ale jedine lekaren
polysmi
Dátum registrácie: 26.03.2016
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa capodituticapi » 30.06.2019

Mám aj ja T5 aj T6 kaloricky deficit je všetko strava potím sa tak neviem. Dám 5min bežiaci pás , hrazda a potom idem cvičiť to čo mám a ak si držím tempo všetko , že sa tam nevykecávam tak zo mňa tečie.
capodituticapi
Dátum registrácie: 15.07.2012
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 01.07.2019

Chalani dajte si tazke drepy respektive zacnite tvrdo cvicit a garantujem vam ze k tomu aby ste sa zapotili vam nebude treba nic.
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát

Príspevokod užívateľa maxik » 04.07.2019

mel jsem taky t6, teda z jinyho zdroje, ale asi maji stejny dodavatele, protoze jsem taky necitil zadny ucinek v podobe nabuzeni nebo neceho takovyho..
maxik
Dátum registrácie: 09.05.2019
Bank: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa malyivko » 07.07.2019

Hosi prečo tu je téma efedrin a každý tu píše o T6 atď.
Tak teda k téme,aké zvoliť počiatočné dávkovanie pre efko?mám prístup k lekarenskemu,ale potrebujem vedieť nejaké rozumné dávkovanie,keďže beriem lieky na tlak.
Viem veľa ľudí má tu pred tým bude varovať,ale na druhej strane si myslím že je zdravšie brat čisté efko ako nejaký americký sajrajt kde je 10 zložiek.
Mal som ten adipokill dva balenia a z jedného som zobral dve tablety a ďalej som to jesť nemohol ,nespal som dva dni ako na dojazdoch od parna :D a to ako mi bolo na kkt pri cvičení ako nehovorím...(btw ak by niekto chcel mám ešte jedno balenie za rozumnú cenu)
Kamarát ho bral a úplne v pohode ale ja som moc sensitivny na tieto veci,takže radšej by som šiel do toho efka,len chcem vedieť nejakú počiatočnú dávku prípadne na koľko to vystúpať.
Kura tst mix 250mg/e5d (neskôr pôjdem oxac+rozmýšľam prihodiť aj T3)
Bw:125kg pri 2m.
PS:viem,že aj RH v menších dávkach je rozumný spalovac,ale ten nemôžem ísť kvôli tomu ,že mám nezhubný nádor v tele,ktorý by rastak mohol ovplyvniť
*Tento svet potrebuje zreštartovať*
malyivko
Dátum registrácie: 19.07.2007
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 08.07.2019

1 ampulu strel pred treningom asi 30minut
Ale iba ak nemas treningy neskoro poobede
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 216 krát
Bolo mu ďakované: 485 krát

Príspevokod užívateľa malyivko » 08.07.2019

Ok oprobujem to..tréningy mávam okolo 10:00-14:00 .
Vďaka
*Tento svet potrebuje zreštartovať*
malyivko
Dátum registrácie: 19.07.2007
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: nichlaus a 26 neregistrovaných