AAS a pankreas

Vstup od 18 rokov

Re: problem so steroidmi

Príspevokod užívateľa amstaff » 03.07.2014

S pankreasom by som sa určite nezáhraval tak že ho "zaťažím" ešte aj z AS, hovorím zo skúsenosti z okolia kde si chalan do konca života naparal problém

v prílohe máš činnosť pankreasu a nasledna degradacia pomocou AS :007

Rozhodnutie samozrejme ostáva na tebe.
Prílohy
jama_194_5_027.pdf.rar
(193.99 KiB) 103 stiahnutí
Užívateľov profilový obrázok
amstaff
Dátum registrácie: 11.10.2010
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

zapal pankreasu

Príspevokod užívateľa nERv » 19.04.2017

Ta priloha mi nejde otvorit ani v mobile ani v pc. Hladal som po fore ci nemal niekto taky problem ako ja. V januari som mal zapal pankreasu. Ten zapal uz nemam ale bol som na CT a ze je stale zvacseny pankreas musim drzat prisnu dietu. Po tom zapale som vysadil latky a zostal len v cruise (tst mix 250mg E7D) nechcem uplne vysadit statil by som vsetku hmotu a za 6 rokov co uzivam AS som do toho dal fakt dost penazi. Co by ste robili na mojom mieste vysadili by ste? Ja mam zatial v plane zostat v cruise az kym sa to neda cele doporiadku a potom by som nieco postupne pridal. Ale ako dlho to trvat bude to nevie nikto. Pocul som ze niekto musel drzat dietu 2 roky kym sa mu to nedalo cele doporiadku. Tak neviem
nERv
Dátum registrácie: 03.08.2009
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: zapal pankreasu

Príspevokod užívateľa anakinboss » 19.04.2017

Ta priloha mi nejde otvorit ani v mobile ani v pc. Hladal som po fore ci nemal niekto taky problem ako ja. V januari som mal zapal pankreasu. Ten zapal uz nemam ale bol som na CT a ze je stale zvacseny pankreas musim drzat prisnu dietu. Po tom zapale som vysadil latky a zostal len v cruise (tst mix 250mg E7D) nechcem uplne vysadit statil by som vsetku hmotu a za 6 rokov co uzivam AS som do toho dal fakt dost penazi. Co by ste robili na mojom mieste vysadili by ste? Ja mam zatial v plane zostat v cruise az kym sa to neda cele doporiadku a potom by som nieco postupne pridal. Ale ako dlho to trvat bude to nevie nikto. Pocul som ze niekto musel drzat dietu 2 roky kym sa mu to nedalo cele doporiadku. Tak neviem
ked vysadist + este k tej tvojej diete tak riadne opadnes, to je pravda. Ten tst tam teda podla priorit nechaj. Moja rada, skus prirodnu medicinu.

Orali rozhodne neber kedze zapal pankreasu mohol byt sposobeny prave steroidmy. Resp. ked si pozries priciny zapalu pankreasu tak jedna moznost je aj uzivanie liekov, hormonov atd...

Podla mna jedina moznost je nasadit zdravu stravu a bilinky. Nakup si goji, jedz aspon za 2 hrste denne, skus aj peruansku maku a vsetky tieto veci co "obnovuju" telo. Pouzi google a najdi si bilinky ktore podporuju travenie a pankreas. Pi caje 3-4 x denne a vydrz aspon 3 mesiace a stav sa ti podla mna urcite zlepsi.
Nemam rad ludi...
Užívateľov profilový obrázok
anakinboss
Dátum registrácie: 04.07.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Re: AAS a pankreas

Príspevokod užívateľa CassyboyNEW » 19.08.2019

Caute, mozno si ma niekto pamata posledne som bol na fore 4 roky dozadu, na stary nick sa uz neviem lognut .... kazdopadne otazka kedze vidim ze ludia tu riesia pankreas, mam na pankrease cystu 1.4cm malu doktorka povedala ze nie je nebezpecna, ja som nemal ani ziadne kury nic, len raz do roka stan+clen/salb/T3.... do dietky.... Teraz rozmyslam ci oralny stan, + clen do diety moze nieco zhorsit na pankrease, resp salb, salb som zacal dostavat kedze mam podozrenie na zaciatok astmy... takze ani neviem ci bude mat salb vobec nejaky extra efekt. Dik,
CassyboyNEW
Dátum registrácie: 19.08.2019

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: andrej, Markus07, mirutko, polysmi, Raklo a 14 neregistrovaných